Gry Armia wojskowa dla chłopców: 18

Gra z samolotem Gra z samolotem

Gra z samolotem to ciekawa rozgrywka pełna niespodzianek i szybkiej podniebnej akcji.Na początku mus...

Strzelanka z samolotem Strzelanka z samolotem

W tej grze samolotowej strzelamy literą A, a kierujemy samolotem przy użyciu strzałek. Przyciski do ...

Gra wojskowa dla dzieci Gra wojskowa dla dzieci

Ciekawa gra planszowa, przyciski potrzebne do kierowania postacią jak i strzelania odnajdziemy w gie...

Ubieranka wojskowa Ubieranka wojskowa

Do ubrania mamy dziewczynę w militarne stroje. Do wyboru mamy bardzo dużo ciekawych dodatków. Do wyb...

Gra wojskowa Gra wojskowa

A,S i strzałki będą Ci potrzebne do tej gry. Musimy powstrzymać atakującego wroga....

Samochody wojskowe Samochody wojskowe

W tej gierce poruszamy się samochodem wojskowym tak zwana ciężarówką pancerną. Musimy uważać aby ni...

Misja wojskowa z samolotem Misja wojskowa z samolotem

Przyciski do gry: R, Ctrl oraz C i myszka komputerowa. Pokonujemy wroga zarówno w powietrzu jak i na...

Gra wojskowa strzelanka Gra wojskowa strzelanka

Przyciski do gry: W,A,S,D oraz myszka komputerowa. Poruszamy się samochodem i strzelamy do napotkany...

Wosjkowe strzelanki Wosjkowe strzelanki

Ta gra wosjowa strzelanka jest w języku polski dlatego bardzo latwo będzie nam zapoznać się z jej in...

Wojskowe helikoptery Wojskowe helikoptery

Wojskowe helikoptery czekają na nas w grze. Gra jest bardzo prosta ale ciekawa i interesująca. Gramy...

Strategia wojskowa online Strategia wojskowa online

Jest to gra tak zwana strategia wojskowa w której będziemy musieli w odpowiedni sposób rozmieścić cz...

Gra Call of duty online Gra Call of duty online

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w tej grze Call of duty w wersji online. Zobacz jak się gra w roli ...

Zdalne sterowane działko Zdalne sterowane działko

Do dyspozycji w tej grze wojskowej będziemy mieli zdalne sterowane działko, którym będziemy strzelać...

Gra z czołgeim Gra z czołgeim

Dla chłopców mamy grę z czołgami. Aby zagrać w grę klikamy na ikonę Play. W tej grze kierujemy naszy...

« poprzednia 1 2 następna »

gry armia

Jeżeli chcesz pograć w tego rodzaju gry armia to mamy ich kilkanaście specjalnie dla Ciebie. Wybierz tylko jedną z nich i już możesz rozpocząć wyjątkową rozgrywkę w wersji online. Tutaj będziemy mieli okazję wykazać się wieloma zdolnościami na polu walki. Wszystko zależy od Was gdzie do armii chcecie przystąpić, do wyboru jest kilka rodzajów sił zbrojnych takim jak wojska lotnicze czy też piechota albo walka na polu bitwy w czołgu. Wybierz rodzaj, który Ci najlepiej odpowiada i podejmij zadanie wygrywając rozgrywkę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Nigdy nie idź do bitwy sam! Nowe studio deweloperskie EA nowej generacji zmienia oblicze ludzi grających w gry. Dostarczając przełomową strategiczną strzelankę kooperacyjną 3-osobową, niespotykaną w gatunku akcji, ARMY OF TWO EA Montreal koncentruje się na rozgrywce skoncentrowanej wokół DWÓCH misji człowieka, DWÓCH strategii człowieka, taktyki DWÓCH mężczyzn i przewagi DWU człowieka Dziś Stany Zjednoczone przyznają bezprecedensowa liczba kontraktów z Prywatnymi Korporacjami Wojskowymi (PMC), aby utrzymać swoją obecność na całym świecie. Od czasu wojny w Wietnamie liczba ta wzrosła dziesięciokrotnie i rośnie tylko. W miarę jak wyraźny przepływ łańcucha dowodzenia zaciera się, a obowiązki wojskowe narodu wymykają się spod kontroli, coraz trudniej jest stwierdzić, kto naprawdę ma władzę. Jako, że byli Rangersowie stali się teraz wykonawcami PMC, ARMY OF DRUGA rzuca wyzwanie tobie, by walczyć razem z twoim kolegą z zespołu w misjach rozwijających i wykorzystujących połączone umiejętności niezbędne do stania się najbardziej śmiercionośnym wojskowym strojem DWÓCH mężczyzn. Niezależnie od tego, czy z graczem na żywo, czy z unikalnym partnerem AI ARMY OF TWO, ARMY OF TWO oferuje nowy, rewolucyjny sposób gry w strzelankę. Od DWÓCH mężczyzn do strzelania na spadochronie, gracze będą mogli doświadczyć pełnych akcji scenariuszy, w których będą musieli wykorzystać swoją inteligencję, siłę i arsenał wspólnych, konfigurowalnych broni, aby skutecznie pokonać swoich wrogów i ukończyć misję pod ręką. W trybie offline lub offline gracze mogą bezproblemowo przejść z AI na żywego partnera, gdy walczą na wojnie, zamieszaniu i konspiracji tak ogromnej, że zagraża całemu światu. Kiedy jeden człowiek nie wystarcza, zdobędzie nas armia dwóch osób.

Trylogia Zombie Army to zestaw dwóch pierwszych części serii Sniper Elite: Nazi Zombie Army, uzupełniony trzecią, dodatkową kampanią. Został opracowany przez Rebellion, twórców serii Sniper Elite, Rogue Warrior i Medal of Honor Underground. Tytuł podzielony jest na trzy kampanie, w sumie 15 misji i opowiadających historię walki z hordami zombie. Gracze przyjmują rolę jednej z 8 postaci i dołączają do walki. Mechanika rozgrywki opiera się na regułach znanych z głównej serii Sniper Elite. Oznacza to, że akcja jest obserwowana z perspektywy trzeciej osoby i przez większość czasu używamy karabinów snajperskich, a także różnych pułapek wybuchowych (w sumie do wyboru jest 25 rodzajów uzbrojenia). Dodatkowo możemy skorzystać z sytuacji zombie - na przykład strzelenie nieumarłego przeciwnika w nogę sprawi, że jego kończyna odpadnie i odpowiednio wpłynie na mobilność zombie. Gra zawiera również charakterystyczny efekt X-ray wywołany niezwykłymi ujęciami, pokazując pocisk przeszywający ciało zombie. Trylogia Zombie Army oferuje tryb dla jednego gracza i trybu współpracy dla maksymalnie czterech graczy. Oprócz tradycyjnej kampanii możemy grać w trybie Hordy, w którym odpychamy kolejne fale zombie na pięciu różnych mapach. Co więcej, gra pozwala nam dostosować trudność, wybierając jeden z czterech poziomów i określając liczbę przeciwników. Trylogia Zombie Army zawiera ulepszoną grafikę zarówno dla pierwszej, jak i drugiej gry z serii. Wersje PlayStation 4 i Xbox One wyświetlają grę w pełnej rozdzielczości HDTV.

Kategorie