Gry Atomówki dla dziewczyn - Ubieranki: 26

Gra Atomówki Gra Atomówki

Do wyboru mamy jedną z trzech postaci Atomówek, zmieniamy je przy pomocy klawisza X. Pomóż dziewczyn...

Odlotowe agentki gra Odlotowe agentki gra

Tańczymy razem z odlotowymi agentkami. U samej góry tej gry lecą nam strzałki gdy znajdą się w serdu...

Super agentki Super agentki

Mamy misję do wykonania super agentki Ci w tym pomoże, jedna z super agentek już wyrusza by Ci pomóc...

Kolorowanka atomówki Kolorowanka atomówki

Ta kolorowanka na pewno będzie się podobać wszystkim dziewczyną które uwielbiają postacie atomówki. ...

Atomówki dla dziewczyn Atomówki dla dziewczyn

Gra z Atomówkami w roli głównej w której to będziemy pływać na serfingu do celu. Wystarczy wybrać je...

Ubieranka Atomówki Ubieranka Atomówki

Bardzo prosta ubieranka w której będziemy mieli do ubrania jedną z postaci Atomówek. Ubieramy ją uży...

Gra Powerpuff Girls Gra Powerpuff Girls

Gra w której wraz z atomówkami zagramy i będziemy zbierać czerwony przedmioty które jedna z dziewczy...

Powerpuff Girls  Zombgone Powerpuff Girls Zombgone

Będziemy latać jedną z tych odważnych dziewczyn i przy pomocy myszki przeciwdziałać niebezpieczeństw...

Powerpuff Girls do boju Powerpuff Girls do boju

Wybieramy jedną z trzech dziewczyn: Blossom, Bubbles lub ButterCup, potem przystępujemy do akcji. Wy...

Surfing z atomówkami Surfing z atomówkami

Wybieramy się nad morze gdzie wraz z tymi magicznymi postaciami będziemy surfować po walach wykonują...

Ubieranka Blossom Ubieranka Blossom

Czeka na Was pierwsza dośc prosta ubieranka na której obrazku znajdziemy do ubrania jedną z atomówek...

Trzy dziewczyny Trzy dziewczyny

Trzy dziewczyny znane jako Powerpuff czyli tak zwane atomówki to one wyruszyły na ratowanie świata. ...

Ubieranka z Blossom Ubieranka z Blossom

Kolejna ubieranka dla Was w której mamy do ubrania jedną z tych wojowniczych dziewczynek. W okół nie...

Ubieranka z Bubbles Ubieranka z Bubbles

Kolejna ubieranka z tej serii gdzie do ubrania mamy inną z zaczarowanych dziewczynek do wyboru. Ubie...

« poprzednia 1 2 następna »

gry atomowki

gry atomówki Dla wszystkich fanek powstała nowa kategoria gdzie znajdziemy gry atomówki. Występują w grze Bójka, Bajka i Brawurka poznaj je wszystkie i wybierz gierki z dziewczynami. serial ten opowiada o trzech dziewczynkach, które posiadają super moc. Zadaniem ich jest ratowanie ludzi przed kataklizmem i innymi niebezpieczeństwami jakie zagrażają ludziom. Serial został wyprodukowany przez Hanna-barbera przeznaczonego dla Cartoon Network. Premiera miała miejsce w 1998 roku. Żyją w mieście Townsville w USA. Stworzone został przez profesora Atomusa. Jeżeli spodobało Wam się opowiadania to teraz pora aby zagrać w te darmowe gry i ubieranki dla dziewczynek, które w tym dziale na Was już czekają.

Żyją w swoim wirtualnym mieście Townsville, stworzone przez profesora Atomusa, chciał on stworzyć dziewczynki z cukru, jednak to mu nie wyszło gdyż został popchnięty przez małpę Jojo, która to natomiast rozbiła naczynie ze związkiem X, który zmieszał się z mieszaniną jaką przygotował naukowiec. W taki właśnie sposób narodziły się Atomówki, które posiadają nadnaturalne zdolności. Są bardzo silne, superszybkie oraz mają umiejętności latania czy też strzelania laserem z oczu jak i też mogą się zmniejszać. Mają także inne swoje własne umiejętności, każda z nich posiada tylko jedną taką umiejętność. Mogą również razem łączyć siły i wtedy powstaje mega broń, której używają przy największych niebezpieczeństwach w celu ochrony Świata.Mojo Jojo ma dość The Powerpuff Girls. Wymyślił plan, aby całą Townsville pod kontrolą umysłu ... Radio Jojo! Ale Mojo nie wie, że jego kwaśne sygnały są wystarczająco silne, by przywołać kosmitów do inwazji na Townsville! Jako Atomówki musisz pokonać Mojo i unicestwić kosmitów, zanim mieszkańcy Townsville zostaną na zawsze obcymi! Walcz przez poziom na poziomie interesujących misji i oburzających starć w trójwymiarowym świecie Townsville. Przetrwanie ulubionych bohaterów wszystkich, The Powerpuff Girls, zależy od ciebie! * Walcz i niszczyć wielu wrogów i złoczyńców, takich jak Mojo Jojo, Gang, Gangreen i inwazyjna rasa marynowanych obcych pasożytów! * Przeżyj emocje bycia Powerpuffem, wykonując dziesiątki pełnych akcji misji w krajobrazie, który przypomina program telewizyjny! * Wykorzystaj niszczycielskie supermoce, w tym oczy lasera i mnóstwo specjalnych ruchów, bardziej potężnych niż kiedykolwiek wcześniej * Poznaj pięknie zaprojektowaną wersję 3D Townsville, w tym Mojo Jojo's Volcano Lair, Central Park, City Hall i wiele innych. * Uratuj mieszkańców Townsville przed kontrolą umysłu Mojo i inwazją obcych!

Oparty na niezwykle popularnym programie telewizyjnym, ten zachwycający program ożywia komputer i dowcip i fantazję Powerpuff Girls. Cechująca się fascynującą fabułą, wieloma poziomami wyzwań i możliwościami drukowania, Princess Snorebucks obiecuje godziny pracy zarówno na komputerze, jak i poza nim. * Pomóż the Powerpuff Girls pokonać koszmarny koszmar księżniczki Morbucks. * Sprawdź swój spryt w pięciu trudnych działaniach. * Buduj umiejętności z matematyki, czytania, hiszpańskiego słownictwa, muzyki, kreatywności i logicznego myślenia. * Poznaj pięć poziomów trudności, które automatycznie dostosowują się do twoich rosnących umiejętności. * Wydłuż zabawę poza komputerem dzięki gry do druku i układankom. * Ciesz się satysfakcją z niezależnej gry - pomoc jest tylko jednym kliknięciem, jeśli jej potrzebujesz! * Świętuj każde osiągnięcie dzięki motywującym raportom z postępu prac. Przygotuj się na odczuwanie mocy! Maleńkie, ale potężne, umiłowane dziewczyny z Powerpuff wysyłają dzieciom siłę, inteligencję, odwagę i kreatywność. Z czego są zrobione te małe dziewczynki? Cukier, przyprawa i wszystko fajnie ... i mnóstwo sprytów!

Kategorie