Gry Autobusowe dla dzieci: 30

Gra o całowaniu się Gra o całowaniu się

W tej grze będziemy się całować w autobusie. Jednak musimy uważać na innych pasażerów aby tego nie z...

Autobusy Autobusy

Do gry autobusy potrzebujemy W,A,S,D oraz myszki do strzelania. Na początku gra autobusy się ładuje ...

Gra o autobusach Gra o autobusach

Kierowanie autobusem w tej grze nie jest dla Ciebie jednak na pewno będziecie mogli łapać ten autobu...

Kierowanie autobusem Kierowanie autobusem

Kierujemy autobusem właśnie wcieliliśmy się w rolę kierowcy autobusu Harry Potter nam w tym pomorze....

Puzzle samochody Puzzle samochody

Obrazek ten przedstawia nam przeróżne środki transportu. Począwszy od starodawnych samochodów, auto...

Autobus Autobus

W tej grze będziemy ćwiczyć celność strzelając do postacie znajdujących się w Autobusie. Refleks dob...

Symulator autobusu Symulator autobusu

Symulator jazdy autobusem szkolnym już na Ciebie czeka. Zadaniem naszym będzie dostanie licencji na ...

Gra szkolny autobus Gra szkolny autobus

Na pewno sami jeździliście takim żółtym szkolnym autobusem lub też widzieliście go w nie jednym film...

Gra autobusowa Gra autobusowa

Autobusowe gry czekają na wszystkich fanów autobusów. W tej grze pokierujemy takim autobusem. Będzie...

Parkowanie autobusu Parkowanie autobusu

W tej grze będziemy parkować autobus szkolny. Jednak nie tak prosto się parkuje taki duży szkolny au...

Złapa busa Złapa busa

W tej grze odjechał nam bus, jednak nic straconego gdyż możemy go dogonić gdy tylko będziemy chcieli...

Calowanka w autobusie Calowanka w autobusie

W tym autobusie będziemy się całować. Jednak będziemy to musieli robić w taki sposób aby nikt z osób...

Symulator autobusu miejskiego Symulator autobusu miejskiego

Będziemy jeździć autobusem miejskim oraz szkolnym. jest to dość prosty symulator busu. Będziemy musi...

Gra bus driver Gra bus driver

Kierowca londyńskiego autobusu. Zobaczycie sami, że nie jest tak łatwo kierować autobusem w Londynie...

« poprzednia 1 2 3 następna »

gry autobusowe

Zostań kierowcą autobusu, czekają już na Was darmowe gry autobusowe w których będziemy wozić klientów po całym mieście. Odnajdziemy także kolorowanki z autobusami dla dzieci. Wszystko to na Was już jest przygotowane w takich grach. Na początku polecamy grę w której będziemy ćwiczyć naukę jazdy, potem będziemy mogli wozić ludzi różnymi rodzajami transportu jak Double-decker bus, który występuje w Anglii w szczególności w Londynie. Dzięki tego rodzaju gierką zobaczyć jak wygląda ta praca i ile wymaga koncentracji podczas obsługiwaniu pasażerów jakich musimy odbierać z przystanków. Nie jest łatwo tak dużymi pojazdami w szczególności przegubowcami poruszać się po drogach na wąskich zakrętach i uliczkach. Pokaż, że to właśnie Ty jesteś najlepszy.

W grze gracz przejmuje rolę kierowcy kursującego pomiędzy kilkoma metropoliami, w tym Berlinem, Frankfurtem, Hamburgiem, Stuttgartem i Dortmundem. Oprócz prowadzenia pojazdu, gracz musi dążyć do wielu innych rzeczy, takich jak sprzedawanie biletów pasażerom, którzy wcześniej nie kupili biletów. Główną atrakcją w Fernbus Simulator 2017 jest pokonywanie dużych odległości na różnych trasach - twórcy odtworzili 20 tysięcy kilometrów dróg. Podczas jazdy trzeba się skupić, ponieważ obsługa dużego pojazdu nie jest łatwa, drogi są bardzo ruchliwe, a niewyćwiczona ostrożność może doprowadzić do wypadku. Dodatkowo na warunki jazdy wpływają zmieniające się warunki pogodowe, cykl dnia i nocy oraz zmieniające się pory roku. Dodatkową gratką dla graczy jest funkcjonalność, taka jak możliwość wysyłania ogłoszeń do pasażerów aktualnie busiee.

OMSI 2 daje jeszcze więcej realizmu, więcej pojazdów, więcej Spandau i dziesiątki nowych funkcji. Najważniejsze cechy: - Przegubowy MAN NG272 z dokładną fizyczną i graficzną repliką mechanizmu przegubowego oraz odpowiednimi dźwiękami i systemami (amortyzator zginania). - MAN NL202 wraz z przerobionymi i ukończonymi modelami SD200 i SD202 (więcej lat produkcji, otwarcie drzwi awaryjnych, tablice docelowe, indywidualne, zależne od magistrali zmiany dźwięku. - Trasa Spandau 5 z U-Bahnhof Ruhleben (stacja metra) do Nervenklinik (szpital psychiatryczny) o długości całkowitej 12 km, wiele nowych budynków, napięte harmonogramy i gęste 5-minutowe interwały dla zróżnicowanej i długotrwałej jazdy. - Symulacja oryginalnych rozkładów jazdy i harmonogramów pojazdów dla tras pojazdów 5 i 92. - Funkcja chronologiczna: Zobacz, jak Spandau zmienia się w latach 1986 - 1994! W OMSI 2 możesz przeżyć fascynujący czas w pierwszych latach po zjednoczeniu Niemiec dzięki jego wielu innowacjom i rozbudowanym trasom. Ta funkcja umożliwia również określenie tymczasowych zmian map i tras, takich jak place budowy lub wycieczki specjalne. - Poprawiony i rozszerzony ruch sztucznej inteligencji (poprawa precyzji prowadzenia i kierowania, pociągi i przejścia podziemne) - Symulacja różnych awarii systemu, które wymagają czasu na naprawę OMSI 2 jest oparty na współrzędnych światowych, dzięki czemu można zaimportować DEM (Digital Elevation Model) (do tego jest używana biblioteka DLL, którą można również zaprogramować indywidualnie). - Ulice i skrzyżowania na mapie Spandau podążają za rzeczywistym gradientem wysokości. - Nowe funkcje skryptowe, np. sol. do tworzenia pełnowymiarowych wyświetlaczy, rozszerzony dostęp do zmiennych systemowych - Nowe funkcje edytora: zautomatyzowany import zdjęć lotniczych, teren można dopasować do gradientu drogi, ulepszony algorytm łączenia splajnu, trzyosiowe obracanie obiektów scenerii. Skrzyżowania można łatwo dopasować do indywidualnych gradientów. - Procedura ładowania mapy, która pozwala zaoszczędzić pamięć, technicznie pozwala na bardzo duże mapy.

Bus Simulator 18 na PC / Windows to kolejna odsłona serii symulatorów autobusów opublikowanych przez lata przez astragon Entertainment. Gracz będzie jeździł pojazdami takich marek, jak MAN lub Daimler Buses (gra posiada wymagane licencje), podczas zwiedzania jednego z niemieckich miast. Bus Simulator 18 został opracowany przez StillAlive - twórców poprzedniej wersji wydanej na komputery PC, a także studio za Son of Nor wśród innych tytułów. Mechanika W grze Bus Simulator 18 na PC / Windows gracz musi nie tylko być punktualny w różnych miejscach i przestrzegać prawa podczas prowadzenia pojazdu, ale także musi wchodzić w interakcje z pasażerami (np. Sprzedając bilety) i radzić sobie z różnymi przypadkowymi zdarzeniami, takie jak awarie pojazdu, korki czy zmiany pogody. Warto zauważyć, że Bus Simulator 18 oferuje ponad dwa razy większy świat gry niż jego poprzednik (Bus Simulator 16), a także realistyczny cykl dnia i nocy.

Kategorie