Gry Awatar online: 6

Avatar legenda anga Avatar legenda anga

Bardzo realistyczna gra avatar legenda aanga, zachęcamy wszystkich do zagrania w tą grę....

Kolorowanka avatar Kolorowanka avatar

Super kolorowanka dla wszystkich wielbicieli filmu pod tytułem avatar. W tej kolorowance mamy możliw...

Gry Awatary Gry Awatary

Możemy tworzyć w tej grze ciekawe i interesujące awatory. Do gry awatar potrzebować będziemy myszki....

Avatar anime Avatar anime

Mamy możliwość stworzenia własnej postaci z filmu Avatar. Zobacz ile elementów będziesz miał do wybo...

Awatara Awatara

Pojedynek awatara będzie tutaj na nas czekał. Aby zagrać w grę do gry tej będzie nam potrzebne: Spac...

Avatar cztery kamienie Avatar cztery kamienie

Pokonaj przeciwnika w grze. Do wyboru mamy wiele ciekawych uderzeń oraz kombinacji w tej walce. Odna...

« poprzednia 1 następna »

gry awatar

Świat gier czeka na Was otwarty. Dla Was przygotowaliśmy specjalnie nowe gry awatar przeznaczone dla chłopców jak i też dla dziewczyn. Będziemy mogli tutaj poznać wszystkie postacie które występują w tym filmie jak i też nimi będziemy mogli zagrać. Mało tego takie gry są darmowe dla wszystkich graczy. Tutaj znajdziemy także kolorowanki online które związane są z awatarem. Już niebawem trafi do tego działu nowa kolekcja dodatkowej rozgrywki dla Was.

Avatar: The Game to trzecia gra akcji na podstawie filmu Avatar, wyreżyserowana przez Jamesa Camerona, który również brał udział w twórczym procesie gry. Historia opowiedziana w grze jest prequelem do filmu, więc widzenie jednego nie psuje drugiego. Opowieść rozgrywa się w 22 wieku na księżycu zwanym Pandora. Charakteryzuje się bujną roślinnością, przypominającą ziemskie lasy deszczowe. Bohaterem jest żołnierz o imieniu Ryder. Pandora to miejsce wojny między ludzką korporacją RDA a obcą rasą Na'vi. Ci pierwsi chcą przejąć księżyc, aby wydobyć cenne minerały. Rozszerzenie RDA oznacza represje dla Na'vi, którzy są gotowi walczyć o swoją wolność. Podczas gry gracz może zdecydować, z którą grupą się zmierzyć. Z powodu różnic między tymi dwiema ścieżkami możesz ukończyć tryb fabularny na dwa unikalne sposoby. W zależności od wybranej frakcji, bohater otrzymuje dostęp do różnych narzędzi, broni i ulepszeń. Ryder może w ten sposób wykorzystać 14 rodzajów broni, których moc ognia może zostać zwiększona. Ponadto w grze możesz zdobywać różne umiejętności - po 9 dla każdej strony. Możesz podróżować w ekspansywnych lokalizacjach gry na pojazdach RDA lub na zwierzętach Na'vi. Szczególnie dużo uwagi poświęcono grafice 3D. Zostało przygotowane przez zewnętrzne studio Hybride. Co więcej, niektóre postaci i modele stworzeń zostały przygotowane przez WETA Studio, które pracowało nad filmem Avatar. Bohaterowie rozmawiają z głosami aktorów filmowych, w tym Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi i Stephen Lang.

Całun Awatara: Forsaken Virtues na PC / Windows to cRPG, który pozwala graczom grać samodzielnie lub w trybie MMO. Gra została opracowana przez studio Portalarium, a głównym projektantem był Richard Garriott, ojciec legendarnej serii Ultima. Fabuła Gra oferuje ekspansywną historię stworzoną przez pisarkę Tracy Hickman. Autor jest weteranem gatunku fantasy, który wraz z Margaret Weis stworzył świat Dragonlance. Obaj są odpowiedzialni za kilka książek, których historia rozgrywa się w tym wszechświecie, w tym w dwóch najpopularniejszych trylogiach - Chronicles and Legends. Forsaken Virtues na PC / Windows odbywa się w magicznym świecie fantasy, który został stworzony z wieloma szczegółami. Ludzie, którzy go zamieszkują, zorganizowali się w wyjątkowe cywilizacje z własną tradycją i historią. Rozgrywka Twórcy zapewnili dużą swobodę wyboru graczom, którzy mogą zdecydować, czy ich postać zostanie poszukiwaczem przygód, kupcem, czy rolnikiem. Kiedy gracz rozpoczyna grę, musi odpowiedzieć na kilka pytań, które skonstruują psychologiczny profil postaci i jego system cnót. Podczas gry gracze są regularnie zmuszani do podejmowania trudnych decyzji, a następnie radzenia sobie z ich konsekwencjami. Świat gry oferuje wysoki poziom interaktywności i pozwala graczom budować własne domy.

Kategorie