Gry Bąble gry online - gry-dladzieci.pl: 20

Bombelkowa mania Bombelkowa mania

Naszym bohaterem jest Pan bombelek, którym poruszamy się i strzelamy do przeciwników. Poruszamy się ...

Gra bombelkowa Gra bombelkowa

Na planszy widzimy bardzo dużo bombelek, do których musimy strzelać w ten sposób aby w jednym rzędzi...

Gra Zuma Gra Zuma

Strzelamy do lecącego węża kule jeżeli uda nam się ustawić trzy takie same kulki koło siebie wąż się...

Gra kulki Gra kulki

Bardzo fajna gierka dla wszystkich osób musimy w niej tak ustawiać nowe kulki do lecącego w naszym k...

Gra skacząca kulka Gra skacząca kulka

Bardzo prosta gra z magiczną uśmiechniętą kulką. Musimy skakać jak najwyżej się tylko da i zebrać ja...

Bombelkowy Spongebob Bombelkowy Spongebob

Do kontroli tej gry używamy myszki, następny krok to wybór jeden z trzech poziomów tej gry....

Bańki pryskające Bańki pryskające

Przy pomocy myszki w grze gramy w pryskające bańki online. Musimy do nich strzelać w taki sposób aby...

Strzelanie do balonów Strzelanie do balonów

W tej grze będziemy strzelać do balonów. Lotkami będziemy strzelać do balonów. Gra jest bardzo fajna...

Banki Banki

Do gry banki używamy myszki tylko. Musimy dobierać tutaj odpowiednie kolory baniek dzięki którym będ...

Zbijanie Zbijanie

Zbijamy bąbelki, w których poukrywane są różne rzeczy. Zobacz ile takich baniek uda Ci się zbić....

Kolorowanka bąbelki Kolorowanka bąbelki

Na pewno puszczaliście nie raz bańki mydlane teraz możemy pokolorować rzecz służącą do puszczania ta...

Gra  bąbelki Gra bąbelki

Jest to typowa gra w bąbelki lub jak ktoś woli bombelki. Zadaniem naszym jest strzelanie do bąbelek ...

Gra z bloczkami Gra z bloczkami

Będziemy się poruszali małą kulką i naszym zadaniem będzie wwiercanie się w blok małych klocków. Mus...

Pryskające bombelki Pryskające bombelki

Sami możecie zrobić aby bombelki z tej gry pryskały. Wystarczy abyśmy celnie wystrzeliwali kulki w t...

« poprzednia 1 2 następna »

gry bąble

gry bąble Na portalu gry-dladzieci.pl znajdziesz bogatą bazę gier z bąbelkami w roli głównej. Będziemy w nich zajmowali się strzelaniem jak i też dzieleniem bąbli. Wybór gry oczywiście zależy od Was. Mamy ich dość sporo w naszej bazie i dodajemy coraz to nowe. Grać klasyczny i najfajniejszy Pęcherzyk Spluwa zabawa za darmo! Nakieruj twój mózg i rozwiąż wszystkie robiące wrażenie łamigłówki i wyzwania. Kiełek musuje on-line, offline-kiedyś! Pęcherzyk Spluwa jest najlepiej pasującą grą! Zbieraj wszystkie klucze, i uderz w najwyższy wynik! Niech zabawa zacznie się dziś, pobierać dane teraz i dopasowywać co najmniej 3 pęcherzyki takiego samego koloru do popa. Bić wszystkie wyzwania i zbierać klucze wygrać poziomy. Ciepły w górę twoich palców i przygotuj do jakiegoś pęcherzyka przebijającego zabawę! Pęcherzyk Spluwa jest doskonałą wolną zabawą mózgową szkoleniową - rozwiąż fajne łamigłówki! Zbadaj ponad 900 poziomami i opanuj wszystkie wyzywające układanki. Zgromadź Odpowiedzi do postępu do następnego poziomu igrzyska układanki! Podjęliśmy klasyczną grę zręcznościową, i dodaliśmy jakieś nowe, robiące wrażenie cechy gry do tej gry pęcherzyka, że będziesz kochać!

Z nagrodzonego zespołu, który przyniósł ci oryginalny wielki przebój Bubble Island przychodzi Bubble Island 2, jagoda-przekłuć/przekłuwać święto układanki przygodowe i gra piłki spluwy być większy i lepiej niż kiedykolwiek! Wykorzystaj twoją biegłość do wielkości w górę doskonałych strzałów i strzel z pęcherzyków jak czar. To jest fajna i uzależniająca zabawa zabójstwa piłki! Doświadczenie przygoda i dołączać do Rico Raccoon ponieważ on ściga się na całym świecie, gorący na ogonie mózgu kury gołębia, Simon Von Adler! To jest prawdziwa piłka zabójstwa & gra układanki, która zawiera ładną grafikę i historię przygodową. Miasta ratunkowe z złych mocnych chwytów Simona odnowić ich ukradzione pomniki. Z Paryża do San Francisco, Hongkongu i Delhi … świat potrzebuje twojej pomocy! Będziesz potrzebować biegłości i dokładnych strzałów. Ale nie martwić się, Rica nie sam. Jest cała obsada szalonych kumpli gotowych by skoczyć do działania, jak Mr. Wong, Hong Kong's stała Panda Berry mistrz! Z robiącą wrażenie fizyką dotyczącą nowej generacji, zadziwiającymi układankami i dramatycznymi reakcjami łańcuchowymi.

Dołączać Wścibski, Charlie Brown i reszta twojego ulubieńca Orzechy Ziemne charaktery w Snoopy Pop - zachwycająca nowa spluwa pęcherzyka z pasjonującymi trybami gry! Pęcherzyki popowe i badać całą zabawę Orzechy Ziemne Gang ma w sklepie dla ciebie! Dobry Boże! Woodstock i reszta jego stada ptactwa zostaną uwięzione w pęcherzykach! Pomóż Wścibski pęcherzykom strategicznie przekłutym oszczędzać jego najlepszego przyjaciela! On będzie potrzebować talentów i każdej z jego sławnych osób dramatu talentów ratować ich! Stosować pomoc Charlie Brown's żółty latawiec i Linus 'koc do przezwyciężonych przeszkód i zwracać ptaki bezpiecznie do ziemi. Przygotowywać twoją psią budę i towar w górę na pęcherzykach jako ty przyjmować niesławnego czerwonego Baron zachować twoje opierzone pisklę dla przyjaciół!

Kategorie