Gry Bejeweled online: 27

Trzy w jednej lini Trzy w jednej lini

Układaj klocki, aby zdobywać tutaj punkty musisz ułożyć trzy elementy w jednej linii. Czym więcej el...

Świąteczne trzy linie Świąteczne trzy linie

Tym razem układamy trzy elementy w jednej linii. Będą to świąteczne prezenty, choinki, bombki i inne...

Trzy i więcej w lini Trzy i więcej w lini

Kolejna gra z serii w jednej linii po szkole możemy zagrać. Muszą się w niej znaleźć trzy lub więcej...

Ancient Jewels Ancient Jewels

Ciekawa gra z diamentami w roli głównej gdzie będziemy musieli używając myszki przestawiając te diam...

Puzzle Rzymskie Puzzle Rzymskie

Do gry puzzle rzymskie używamy myszki dzięki niej będziemy mogli przesuwać określone elementy jaki o...

Po trzy w jednej linii Po trzy w jednej linii

Gdy gra nam się załaduje klikamy na Start Game i rozpoczynamy układaj elementów rycerskich jak tarcz...

Gra 80 dni dookoła świata Gra 80 dni dookoła świata

Gra 80 dni dookoła świata w diamenty, będzie właśnie nawiązywać do tej bajki jak i też filmu. Zadani...

Jewels 3D - diamenty Jewels 3D - diamenty

Zagraj w grę jewel 3D gdzie będziemy układać diamenty w określony sposób tak aby obok siebie zgromad...

Ancient Jewels - diamenty Ancient Jewels - diamenty

Trzy diamenty w jednej linii i inne przedmioty będziemy musieli układać. Oczywiście mogą być cztery ...

Gra bejeweled online Gra bejeweled online

Gra bejeweled online z simspons w roli głównej, zadanie jakie na nasz czeka w bejeweled jest bardzo ...

Owocowe przestawianie Owocowe przestawianie

Kolejna gierka online z serii trzy w jednej linii. Tym razem jednak naszym zadaniem będzie przestawi...

Gra przesuwanie elementów Gra przesuwanie elementów

Do kibicowania mamy tutaj małpkę. Gra przesuwanie elementów na Was czeka. W tej grze mamy kulki okre...

Ratuj Woliz Ratuj Woliz

Postaraj się uratować Woliz zanim te wpadną do piaskownicy. Plansz z nimi cały czas się obniża. Jeże...

Treasures Montezuma Treasures Montezuma

Wybieramy się na terytorium Azteków gdzie będziemy Przesuwali diamenty różnego koloru jak i też kszt...

« poprzednia 1 2 następna »

gry bejeweled

gry bejeweled Dużo graczy na naszym portalu szukało gier tego rodzaju dlatego też postanowiliśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu i tak powstał dział gry bejeweled gdzie będziecie mogli w tego rodzaju gry zagrać online. W takich grach naszym zdaniem jest przestawianie różnego rodzaju przedmiotów takich jak kulki czy diamenty. Ważne aby obok siebie dopasować trzy takie sam przedmioty o takich samych kolorach. Postaramy sie jak najszybciej dodać specjalnie dla Was dużo więcej gier związanych z bejeweled, mam nadziejęże będą równie fajne jak te, które są tutaj obecnie. Klasyczną odmianą tego rodzaju gierek związane z przesuwaniem są diamenty. Początki tego rodzaju gierek sięgają 2001 roku, kiedy one zapoczątkowały. Obecnie bardzo dużo firm je tworzy na całym świecie. Jako pierwsi stworzyli je PopCapGames. Obecnie stają się coraz bardziej modne na telefony. Zachęcamy graczy to zapisywania swoich rekordów w komentarzach do daje gry z bejeweled.


Przygotuj się do gry PopCap, która wyznacza standardy w swobodnej grze! Dopasuj błyszczące klejnoty po trzy na raz, aby rozerwać je pod prysznicami kolorów i punktów. Dopasuj cztery lub więcej, aby stworzyć błyszczące klejnoty, które zwiększają Twój wynik i nastrój dzięki genialnym kaskadom i kombinacjom. Zwiększaj wysokość gemów w trybie klasycznym lub przyspieszaj mecze z czasem w akcji. Aby uzyskać jeszcze lepszą zabawę, podnieś swoje fale mózgowe za pomocą wieloaspektowych zagadek lub wejdź w stan nieskończonego grania Zen. Każdy mecz to świetna zabawa! * Tryb dla każdego nastroju: Classic, Action, Puzzle lub Endless * Twórz wybuchowe klejnoty: Power Gems, Hyper Cubes i bomby zegarowe * Podnieś szeregi i oceń swój najlepszy wynik * Czy nie możesz zauważyć, że następny mecz? Skorzystaj z podpowiedzi na żądanie, aby uzyskać szybką wskazówkę!Połącz się z Facebookiem i rywalizuj z przyjaciółmi w Internecie, telefonie iPhone i komputerze PC - lub graj i trenuj w trybie offline, aby doskonalić swoje umiejętności. Masz 60 sekund na zaplanowanie, dopasowanie i detonację tylu klejnotów, ile zdołasz. Twórz kaskady zabawy z klejnotami Flame, Star Gems i Hypercubes. Bejeweled Blitz na PC jest napędzany rakietą z milionem monet, aby zwiększyć pozycję w tabeli liderów. Wyzwanie jest nie do odparcia!

To jest wysoki-karat Obwieszona biżuterią skarb-pasujący zabawa! Znajdować zupełnie nowe sposoby by pasować do 3 kamieni szlachetnych w świata # 1 gra układanki! Będziesz lubić działanie w trzech zapierających dech trybach zabawy: gra Classic Bejeweled dla kaskad układanki zabawa, kopalnia diamentów dla wysadzanego klejnotami skarb-wysadzić/wysadzać wyzwania, albo ratować Motyle od głodnego pająka. Zbierać szpanerskie odznaki osiągnięcia jako twój kamień szlachetny pasowanie wzrasta do oślepiania nowych wysokości! Nowy Obwieszony biżuterią dla Windows 8 jest idealny na dzieci, rodzinę i nikt, kto lubi zabawy z buchanie mecz-3 układanka zabawa.

Znajdować twój perfekcyjny mecz z 6 zapierającymi dech trybami w tej klasycznej skarb-pasujący grze, z szybkiego, czas Pioruna, do Rumieńców zasilanych przez skarb i pełnych widowni Poker Mode. Stwarzać elektryfikowanie specjalnych kamieni szlachetnych jak Ognistoczerwone kamienie szlachetne, kamienie szlachetne gwiazdorskie, Hypercubes, i Supernową kamienie szlachetne, zbierać szpanerskie Obwieszone biżuterią odznaki i osiągnięcia, i wzrastać do oślepiania wysokości w Grze Centrum leaderboards - wszystko podczas gdy dobrze się bawiąc na niesamowitej siatkówka-wystawa grafika! To jest Obwieszony biżuterią kochałeś przez wiele lat, i to wciąż dostarcza zdumiewanie wysoki-karatowe radosnego podniecenia! Ta aplikacja proponuje zakupy w-aplikacja. Możesz unieruchamiać zakup w-aplikacja używający twoich ustawienie urządzenia. KLASYCZNE SKARB-PASOWAĆ Baw się w najpopularniejszą grę układanki wieku potężnymi nowymi kamieniami szlachetnymi. Stwierdzisz, że kaskady zabawy jako ty sprawdzają twoją skarb-zamienić/zamieniać umiejętność!

TRYBY DLA KAŻDEGO NASTROJU Lubić oryginał w Klasyku, wyścig z czasem w Piorunie, wykopywać głęboko za skarb w kopalni diamentów, znajdować twoje własne relaksujące wycofanie się w zen, kamienie szlachetne meczu ratować Motyle od głodnego pająka w Motylu, nie wpuszczać chłodu w burzy powodująca gołoledź, i robić najwyższe ręce z kamieniami szlachetnymi w Pokerze. ZWIĘKSZ TWOJĄ DROGĘ DO DUŻYCH WYNIKÓW Każdy tryb wywiera dwa Wzrosty, jeden regularny i jeden Wzrost super, który pomagać ci wyrównać więcej mecze i ustanowione jeszcze wyższe wyniki. Czy to przyciąga wszystkie Motyle do dolnego rządu z resetować w Motylu tryb albo przenoszenie tablicy w Klasycznym trybie, zwiększa zajmij twojego gema dla całego nowego poziomu! DOWODZIĆ TWOICH UMIEJĘTNOŚCI, WSPINAĆ SIĘ NA STOPNIE Zarabiać szpanerskie Obwieszone biżuterią odznaki i Game Center osiągnięcia dowieść twoich wieloaspektowych umiejętności, i rywalizować ze światem i twoimi przyjaciółmi w Game Center leaderboards dla najwyższego wyniku! Chełpić się twoimi muzykami do całkowitych dobranych kamieni szlachetnych, wszech czasów najlepszych ruchów, i szczytu 10 rekordów w Klasyku i kopalni diamentów.

Kategorie