Gry Biedronki darmowe gry online - gry-dladzieci.pl: 11

Biedroneczki Biedroneczki

W tej grze z biedronczką będziemy musieli pomóc jej w drodze do domu. Zobacz, że ta gra jest bardzo ...

Przygoda ze zwierzatkiem Przygoda ze zwierzatkiem

Bardzo fajna gra dla wszystkich dzieci w której będziemy zbierać i kolekcjonować serduszka. Musimy ...

Świecące świetliki Świecące świetliki

Czeka na nas ciekawa zabawa ze świetlikami które będą musiały dostać się do kuli która rozświetli la...

Cofający się miś Cofający się miś

W tej grze pluszowy miś porusza się w przeciwnym kierunku, aby przejść poziom będziesz musiał przesu...

Pluszakowy pokój Pluszakowy pokój

W tej grze naszym zadaniem będzie wystrojenie pokoju różnymi elementami a w szczególności słodkimi i...

Własny pokój Własny pokój

W końcu będziesz posiadał swój własny pokój, jedyny co musisz jeszcze zrobić, to przystroić go różny...

Słodki miś Słodki miś

W tej grze naszym zadaniem jest ubrać słodkiego misia w śliczne ubranka, które właśnie kupiłaś w mod...

Bratz u fryzjera Bratz u fryzjera

Sonia ma najlepszy salon fryzjerski w Nowym Jorku z bardzo dużą bazą zadowolonych klientów.Jedna z d...

Bratz Bratz

Sprawdź szafę tej pięknej dziewczyny i zdecyduj w co ma się ubrać, aby pasowało to idealnie za równo...

Sheridan Bratz Sheridan Bratz

Pomóż Sheridan Bratz zmienić jej ubranie na nowe, tak aby poczuła się jak nowa lalka.Wybierz tylko n...

Sasha Bratz Sasha Bratz

Sasha wybiera się dzisiaj na modną imprezę towarzyską.Uczyń ją na prawdę piękną, atrakcyjną i efekt...

« poprzednia 1 następna »

gry biedronki

gry biedronki Każdego dnia możesz znaleźć nowe fajne gry o biedronkach. Trochę o owadzie jakim jest właśnie biedronka - jest to chrząszcz z rodziny biedronkowatych. Występuje niemal w całej Europie, jest potocznie nazywany bożą krówką. Odżywia się ona mszycami jak i też innymi szkodnikami roślin. Potrafi zjeść kilkadziesiąt mszyc każdego dnia. W razie zagrożenia wydzielają trującą hemolimfę, która ma za zadanie odstraszyć napastnika. Składają one jaja w liczbie około 40 sztuk w roślinach, które są zaatakowane przez mszyce.


Biedronka dziewczyna musi minąć losy z zły crocs, pająki i smoki a także przedostawać się noir zamki. Jesteś Biedronką - dziewczyna superbohatera na luzie! Ale uwaga! Mnóstwo niebezpieczeństw, wrogowie, kłopoty, przeszkody, trudne pułapki i szefowie bronią twoje przejście przez dżunglę, zamki i cudowne światy. Kończyć platformer gra Super Ladybug będzie musieć skoczyć i przeciągnie po wielu przeszkodach, walczyć i strzelać przeciwko chibi ninja, okrutny crocs, jeże, szkielet, leps, koty i wiele innych potworów i smoki. Wspinać się po olbrzymich cudownych mostach, górach i schody, walka z prehistorycznymi wrogami, unikać odpadających cegieł, uważać za ukryty noir bloki i poziomy, ściągać monety, przepływać na wskroś niebezpieczne morza, badać parcelę wyzywania i uzależniających światów dżungli i ziemie i zwyciężyć wszystkich okrutnych szefów i wrogów. Ten cudowny Skok i Bieg uzależniająca stara arkada szkolna jest przygodówką dżungli!

przyboju przygodówka Wyzwanie potwory sięgnąć po świątynię i zebrać punkty zgłosić wniosek by z jednego świata do innego to zawierało wiele pasjonujących poziomów pełnych przygód. Korzystać z okazji i pobierać grę może pomóc jej sięgnąć po świątynię i wygrać złoto - Jesteś gotowy by pomóc naszemu sprintowi przyjaciela owada kierownika bohatera dziewczyny kończyć pracę i wygrać w tej pasjonującej przygodzie? - Pamiętać by znaleźć tajemnice i otwierać dodatki wyjąć najwięcej z gry. - Uważać w drodze i nie zapominać przygarniać wszystkie motyle!!

OWad Chibi zjadł bardzo kiepskie jedzenie, i jesteś najlepszym lekarzem, którego ona zna! Pomóż temu słodkiemu superbohaterowi czuć się lepiej przez poddawanie jej dobremu traktowaniu. Miałeś tyle fajnych narzędzi możesz używać, w tym szkło powiększające to może dostrzegać wszystkie drobnoustroje. Owad ninja bohatera będzie gotowa by zwyciężyć draniów jeszcze raz w okamgnieniu! Dobrze się bawić podczas bycia Biedronką lekarz zabawy i wykorzystywać wszystkie narzędzia znajdziesz w oddziale pomocy doraźnej. Używać lasera by zamrozić i wyniszczać brodawki, zabijać drobnoustroje używające szkła powiększającego i zapominać maski uzdrowiska, która uspokoi jej skórę. Pomagać jej pozbywać się zagłębień i czysty her's zęby więc ona może kontynuować potężne przygody. Z twoją pomocą jej będzie czuć się lepiej w okamgnieniu, gotowy do innej przygody!

Odkrywać niewiarygodny makeup style z Biedronką dziewczyna bohatera super. Owad i dla kotów Noir poszły na sentymentalnej dacie! Dołącz do dwóch kur miłosnych i zacznij ożywiać restaurację z zachwycającymi kwiatami, świecami i pasami. Od tej pory wszystko jest przygotowane. Zwycięstwo serce dla kotów Noir i dziewczyny super będzie mieć duże przychodzenie niespodziewane jej droga. Najlepszy dzień jest tu dla dla kotów Noir i Biedronki! Dołączać do superbohatera niewielu na dniu ślubu i pomagać im przygotowywać się. Zaczynać od panny młodej i przedostawać się przez jej strój sprawdzić na zewnątrz inne sukienki, dodatki i fryzury. Ubierz BlackCat w górę z pięknym strojem ślubnym. Stwarzać doskonały strój dla dla kotów Noir przygoda. Iść przez szybkie leczenie uzdrowiskowe miej nieskazitelną skórę! i potrzebuj pilnego ambulansu!, wtedy pozwalać zabawie zaczynać!

Kategorie