Gry Bieganie online: 31

Gra olimpiada Gra olimpiada

Jesteśmy na olimpiadzie i wystartujemy w dyscyplinie biegu sprinterskiego. Biegamy przy pomocy dwóch...

Gra parkour Gra parkour

Przygoda z parkour, to właśnie cię czeka w tej grze. Poruszamy się niezwykle zwinnym chłopakiem i zb...

Uciekamy przed lawą Uciekamy przed lawą

Wybuchł wulkan i musimy uciekać jak najszybciej przed lawą. Do dyspozycji mamy trzy zwierzątka dostę...

Skakanie i bieganie tarzan Skakanie i bieganie tarzan

Wcielamy się w postać tarzana w grze. Będziemy musieli zarówno biegać jak i skakać. Czasami także mu...

Hello Kitty Hello Kitty

Jest to gra z Hello Kitty. Po wybraniu jednej z postaci naszym zadaniem będzie wzięcie udziału w pas...

Bieganie Bieganie

Wybieramy jedną z postaci którą będziemy brali udział w bieganiu na czas. W grze bieganie do wyboru ...

Zbieranie i bieganie Zbieranie i bieganie

W tej grze będziemy zbierać oraz biegać postacią. Musimy po drodze zbierać jak najszybciej poszczegó...

Bieganie i strzelanie Bieganie i strzelanie

Razem z postacią Ben 10 będziemy biegać oraz strzelać. DO gry posłużą nam Z, X, Spacja oraz strzałki...

Bieg gra Bieg gra

W tej grze razem z Horacym będziemy biegać jak najszybciej się tylko da. Musimy biegać żyrafą i uważ...

Bieganie na nartach Bieganie na nartach

biegamy na nartach zbieramy przedmioty i pokonujemy kolejne planszy tej gry. Narciarzem kierujemy st...

Mały wojownik Mały wojownik

Czeka na nas przygoda z małym wojownikiem. Do gry będziemy potrzebowali Strzałek, Z do skakania, R d...

Bieganie i skakanie Bieganie i skakanie

W tej gierce będziemy biegali po budynkach oraz po nich skakali. raz będą to krótkie małe skoki inny...

Znicz olimpijski Znicz olimpijski

Znicz olimpijski w tej grze jest najważniejszy to właśnie z tym zniczem musimy dobiegnąć do końca gr...

Triatlon Triatlon

Bierzemy tutaj udział w triatlonie. W grze będziemy tutaj potrzebowąć strzałek, spacji do biegania c...

« poprzednia 1 2 3 następna »

gry bieganie

gry bieganie W tego rodzaju grach weźmiemy udział w wielu zawodach, będą to między innymi biegi przez płotki na 100 metrów i wiele więcej dyscyplin dla graczy w gry bieganie. Zostań mistrzem w swojej dyscyplinie. Jeżeli lubicie sport to z pewnością coś ciekawego związanego z bieganiem. Możecie sprawdzić swoje wyniki i wykręcić najlepszy czas, który inne rywale będą musiały pobić. W grach mamy możliwość się sprawdzić na 2 osoby czy też biegać po torach kolejowych, domach czy też budynkach. Mamy także możliwość połączenia tego sportu ze strzelaniem w lesie i zbieraniem różnych przedmiotów podczas takiego biegu. Ostatnio coraz bardziej modne stało się bieganie po dachach. Wybierz taką gierkę i sprawdź się w niej czy dasz radę w tym sporcie. Najdłuższe biegi to tak zwane maratony których długość to ponad 40 km.

Udoskonalona wersja prawdziwego symulatora ciężarówek terenowych o nazwie Spintires. Edycja MudRunner oferuje nową mapę, nowe pojazdy, kontrast wizualny i ulepszoną fizykę. MystRunner został stworzony przez Sabre Interactive i opublikowany przez Focus Home Interactive. Co więcej, gra jest dostępna na PC Windows, PlayStation 4 i Xbox One. Gracz raz jeszcze ma okazję poprowadzić Syberię tylko z mapą i kompasem. Jednym z nich jest 19 pojazdów (edycja MudRunner wprowadziła 13 nowych maszyn), które można modyfikować w trakcie gry. Dodatkowe elementy wyposażenia obejmują i.a. drewniane chwytaki i wciągarki - gracz może ich użyć do wyciągnięcia swojego pojazdu z błota. Sputires: MudRunner na PC / Windows dostarcza nową mapę, która jest równie zróżnicowana jak poprzednie. Gra oferuje bezpłatną eksplorację i liczbę zadań. Co ciekawe, teren, który trzeba przemierzać, poddawany jest deformacjom w czasie rzeczywistym - pojazd może łatwo utknąć w błocie lub spaść z klifu.

Need for Speed: The Run to kolejna odsłona znanej serii gier wyścigowych, które powracały przez lata w różnych formach. Gracze otrzymali zarówno typowe zręcznościowe produkcje (Hot Pursuit), jak i tytuły, które kładły większy nacisk na aspekty symulacji (Shift 2 Unleashed). Bieg należy do pierwszej kategorii i zapewnia sporą dawkę adrenaliny, wzbogaconą dość nietypowymi rozwiązaniami dla gatunku wyścigowego. W grze Need for Speed: The Run na PC / Windows gracze wcielają się w postać człowieka o imieniu Jack, który jest winien pieniądze organizacji przestępczej znanej jako The Mob. Główny bohater może spłacić dług, wygrywając nielegalny i niebezpieczny wyścig odbywający się na trasie z San Francisco do Nowego Jorku. Jack nie ma wyboru, musi wziąć udział w tej szalonej rywalizacji i dotrzeć do mety jako pierwszy. W końcu od tego zależy jego życie. Nielegalna rasa przez Stany Zjednoczone została podzielona na bardzo zróżnicowane sekcje. Ścigasz się na ulicach takich miast jak San Francisco, Nowy Jork, Las Vegas, Denver i Detroit. Zawody rozgrywane są nie tylko w dużych miastach, ale również w wąskich kanionach lub pokrytych śniegiem zboczach górskich. Twórcy stworzyli w sumie 325 km dróg wzorowanych na rzeczywistych lokalizacjach. Dużą niespodzianką i nowością w The Run są sceny, w których wychodzimy z samochodu. Tego typu sekwencje są niezwykle dynamiczne i zostały zaimplementowane przy użyciu popularnych wydarzeń szybkich. Gracz musi następnie nacisnąć odpowiednie kombinacje klawiszy, a następnie przesunąć akcję do przodu. Dzięki fragmentom gry pieszej wyróżnia się na tle konkurencji, a jednocześnie zyskuje bardziej filmową atmosferę. Need for Speed: The Run na PC / Windows jest zasilany przez silnik Frostbite 2, który był wykorzystywany między innymi do produkcji Battlefield 3. Istnieje również system Autolog, znany z poprzedniej gry Need for Speed. Technologia śledzi statystyki sieci i porównuje je z osiągnięciami innych graczy.

Kategorie