Gry Bijatyki online dla chłopców: 23

Gra strzelanka dla chłopców Gra strzelanka dla chłopców

Typowa gra gangsterska w której musimy strzelać do przeciwników pojawiających się w oknach. Do wybor...

Gra Bleach Gra Bleach

Na samym początku trzeba poczekać trochę gdyż gra się dość długo ładuje. Gry bleach są super zagraj ...

Gra bijatyka gwiazd Gra bijatyka gwiazd

Na samym początku gry wybieramy postać z którą będziemy się chcieli zmierzyć w tej gierce bijatyce. ...

Zagraj w Dragon Ball Zagraj w Dragon Ball

Ciekawa bijatyka, na początku gry musimy wybrać postać którą będziemy walczyć w tej grze. chodzimy w...

Gry uliczne Gry uliczne

W tej grze ulicznej chodzimy po mieście i pokonujemy napotkanych po drodze wrogów. Do tej gry będą n...

Bleach gra Bleach gra

Nowe bijatyki z Naruto dla fanów kreskówki. Na samym początku gra może się dość długo ładować. Do gr...

Bleach online gra Bleach online gra

W tej grze bierzemy udział w treningu przed ważnymi walkami jaki na nas czekają. Przyciski do gry to...

Bitwa Bitwa

Bitwa na balony wodne między postaciami w grze. Rzucaj balonami jak najcelniej podczas bitwy balonow...

Boks dla dziewczyn Boks dla dziewczyn

Dziewczyny też mogą uprawiać boks lub też brać udział w tego rodzaju grach. W tej grze będziemy bok...

Gala boksu Gala boksu

Właśnie na takiej gali bokserskiej jak ta w grze biją się prawdziwi bokserzy. Masz możliwość aby wci...

Gra boks dla dzieci Gra boks dla dzieci

Dla dzieci oraz dla chłopców mamy ciekawą grę bokserską w której trochę poboksujemy z innymi boksera...

Gra boksowanie Gra boksowanie

Boksowanie to super zajęcie dowiemy się w tej grze. Będziemy boksować razem z przeciwnikiem. Pokonaj...

Bij Crisa Browna Bij Crisa Browna

Będziemy tutaj bili Chrisa Browna jest to śmieszna bokserska gra. Zobacz ile Ciosów uda Ci się mu za...

Gra zemsta Gra zemsta

Zemsta małego wojownika, pomóż mu zemścić się na ostatniej potyczce którą przegrał. Do tej gry zemst...

« poprzednia 1 2 następna »

gry bijatyki online

gry bijatyki Jeżeli lubisz grać w gry bijatyki to ten dział jest dla Ciebie tutaj odnajdziecie wiele gier z tego gatunku jakie znajdują się na naszej stronie. Najnowsze gry bijatyki czekają na Was. W szczególności zachęcamy chłopaków którzy lubią walczyć i się bić w grach. To właśnie będzie robić. Możemy zagrać pojedyncze walki na ringu lub też wybrać się w podróż po poziomach czy walczyć 1 na 1 ze znajomymi w danych grach online dostępnych na dwie osoby.

Głównym aspektem, który sprawia, że ​​opisywana tutaj gra różni się od innych gier, jest jej główny motyw. W grze gracz kontroluje nie zwykłych bohaterów, ale bogów. Obejmuje to np. Jezus Chrystus (chrześcijaństwo), Budda (buddyzm), Zeus (mitologia grecka) i Odin (mitologia nordycka). Twórcy wdrożyli także lokalizacje gier typowe dla każdej religii, np. Mount Olympus i Garden of Eden. Pod względem rozgrywki "Walka bogów" na PC / Windows bardzo przypomina gry takie jak Street Fighter IV. Jak przystało na 2.5 myśliwską grę, Fight of Gods dostarcza modele 3D ustawione w środowisku 2D. Bogowie mogą poruszać się w lewo, w prawo, skakać i przysiadywać. Ataki są montowane za pomocą czterech przycisków, odpowiedzialnych za kopanie i uderzanie. Oczywiście ataki te można łączyć w spektakularne i niebezpieczne kombinacje - każda postać posiada własne umiejętności, zakres ruchów i ciosy. System jest bardzo rozbudowany, dlatego przed walką z innym graczem należy ćwiczyć umiejętności w trybie samouczka.

Street Fighter V, wydany na PC wśród innych platform, to piąta odsłona kultowej serii japońskich gier walki rozpoczętych w 1987 roku. Podobnie jak w przypadku wszystkich poprzednich gier Street Fighter, została opracowana przez japońską firmę Capcom. Wersja PC jest jedną z dwóch dostępnych wersji Street Fighter V w wyniku "strategicznego partnerstwa" między deweloperem a Sony Computer Entertainment. Pomimo faktu, że są bardzo niewielkie różnice w grafice pomiędzy tą a poprzednią wersją serii, Street Fighter V ma nieco większe wymagania systemowe. Różnica nie jest jednak wystarczająco duża, aby gra wymagała komputera wysokiej klasy. Rozgrywka Mechanika rozgrywki Street Fighter V na platformie PC / Windows nie zmieniła się znacząco w porównaniu do poprzednich części serii. Tak jak poprzednio, jest to klasyczna gra walki, w której dwie postacie walczą ze sobą za pomocą różnych, mniej lub bardziej spektakularnych ataków. 16 bojowników jest dostępnych w podstawowej wersji gry, z których cztery pojawiają się po raz pierwszy w historii serii. V-Gauge jest największym wprowadzeniem do mechaniki walki Street Fighter V. Jest to specjalny pasek, który jest wypełniany po zaatakowaniu postaci. Gracz może wykorzystać zgromadzoną energię na jeden z trzech sposobów. Umiejętności V to potężne ataki, różne dla każdego wojownika. V-Rewersals umożliwiają kontrataki. V-Triggery wykorzystują cały V-Gauge, oferując ograniczoną czasowo premię (na przykład zwiększone obrażenia). Dodatkowo dodano Stun Gauge. Po wypełnieniu, po otrzymaniu określonej liczby trafień, tymczasowo ogłusza postać (ma to zachęcić graczy do stosowania obraźliwego stylu gry). Pomimo tych nowych dodatków, gra nadal wykorzystuje stare mechanizmy z poprzednich Street Fighters, w tym EX Gauge - pasek wypełniony podczas ataku, który pozwala zawodnikowi wykonywać specjalne ruchy lub potężne kombinacje (Critical Arts).

Shadow Fight 3 to gra walki 2,5D, co oznacza, że podczas gdy grafika była wykonana w pełnym 3D, mechanizmy rozgrywki są 2D. Trójwymiarowe lokalizacje i postacie są główną różnicą między tą grą a poprzednimi ratami w serii. W produkcji wykorzystano darmowy model z mikrotransakcjami. Gra osadzona jest w świecie fantasy inspirowanym legendami azjatyckimi i oferuje wojowników, którzy mogą używać nadludzkich mocy. Rozgrywka polega na pojedynkach jeden na jeden w opartym na gestach systemie walki. Te klasyczne zasady gry walki zostały rozszerzone poprzez dodanie elementów do odgrywania ról. Tworzysz swoją postać, która może być dalej rozwijana dzięki drzewku umiejętności, umożliwiając odblokowanie nowych technik i ataków. Produkcja obejmuje tryb dla jednego gracza i tryb dla wielu graczy; ta ostatnia pozwala walczyć z innymi graczami, aby dołączyć do nich w trybie co-op, w którym walczysz z AI.

Kategorie