Gry Bitewne online dla chłopców: 28

Gra Bleach Gra Bleach

Na samym początku trzeba poczekać trochę gdyż gra się dość długo ładuje. Gry bleach są super zagraj ...

Gra z żołnierzem Gra z żołnierzem

Mały ale jakże waleczny żołnierz wyrusza w misję. Nie jest to jednak prosta misja ponieważ za wszelk...

Gra sparta Gra sparta

Do gry będzie nam potrzebna myszka komputerowa,a także litery A oraz D...

Kierujemy wojskiem Kierujemy wojskiem

Na samym dole mamy do wyboru jednostki wojskowe musimy nimi zarządzać. Gdyż za niedługo będzie tu ni...

Gra wojsko Gra wojsko

Zaletą tej gry jest to że instrukcja obsługi jak i sama gra jest w języku polskim. Bronią kierujemy ...

Misja w Afganistanie Misja w Afganistanie

Zostajemy wysłanie do Afganistanu na wojnę. Musimy pokonać atakującego nas wroga zarówno z czołgów j...

Strzelamy do wroga Strzelamy do wroga

Przenosimy się w czasy drugiej wojny światowej, gdzie w pewnej miejscowości napotykamy dość duży opó...

Gra bijatyka gwiazd Gra bijatyka gwiazd

Na samym początku gry wybieramy postać z którą będziemy się chcieli zmierzyć w tej gierce bijatyce. ...

Gra darmowa samoloty Gra darmowa samoloty

Gra w której przenosimy się do świata II wojny światowej i pojedynek szybkich i dużych oraz zwinnych...

Bleach gra Bleach gra

Nowe bijatyki z Naruto dla fanów kreskówki. Na samym początku gra może się dość długo ładować. Do gr...

Obrona bazy Obrona bazy

Zostaliśmy wysłani do bazy, którą będziemy musieli bronić oraz osłaniać. DO tej potrzeby mamy wielki...

Battle Battle

Battle - jest to super gra wojskowa dla wszystkich chłopców. Jeździmy czołgiem i musimy strzelać w p...

Gra Bitwa Gra Bitwa

Gra bitwa to bitwa po środku pustyni w wrogami. My z bronią przedzieramy się przez te tereny i walcz...

Gra władca pierścieni bitwa o śródziemie Gra władca pierścieni bitwa o śródziemie

Zagraj w grę władca pierścieni bitwa o śródziemie, zmierz się z przeciwnościami losu....

« poprzednia 1 2 następna »

gry bitewne

gry bitewne Gry bitewne to kategoria gdzie będziemy bić się z przeciwnikami na ringu lub też walczyć na ulicy w grach platformowych. Wiele bitew do stoczenia na Was czeka w tego rodzaju grach. Będziemy walczyć na różnych terenach, czasami nie będzie to równa walka. Do pokonania będziemy mieli wielu przeciwników, dlatego nie tak łatwo będzie z nimi walczyć. Bitwa jaką musimy skoczyć będzie wyjątkowa.

To nie tylko zmiana nazwy franczyzy, Fight Night Champion, to ogromny krok naprzód, dzięki doświadczeniu, jakiego jeszcze nie widziano w grze wideo EA SPORTS. Historia zostanie dokonana dzięki tej rewolucyjnej iteracji, która opiera się na najlepszej w swojej klasie grze i silniku fizyki Fight Night Round 4, jednocześnie zanurzając cię w świecie brutalności, niepewności, zdrady i odkupienia. Przetrwaj brutalną drogę do odkupienia z Fight Night Champion. CECHY: Pełna kontrola dziurkowania spektrum Kontroluj uderzenia boksera z precyzją i dokładnością, jak nigdy dotąd, dzięki nowej synergii kontrolek rozgrywki. Od uderzeń zręcznościowych po strategiczne uderzenia przeciwników i uderzenia jednym uderzeniem, przytłaczaj przeciwników swoim wyrafinowanym zestawem umiejętności. Gra oparta na fizyce Poruszaj się po pierścieniu i precyzyjnie wyznaczaj czas swoich ataków. Budując najlepszy w swojej klasie mechanizm rozgrywki w Fight Night Round 4, masz teraz jeszcze większy zakres umiejętności, jeśli chodzi o kontrataki, ustawianie kombinacji i atakowanie przeciwnika. Tryb starszy Stwórz swoje alter ego i umieść go w ringu przeciwko poprzednim mistrzom. Przebij się przez kolejne etapy treningu i zaplanowanych pojedynków, i udowodnij swoje imię jako wojownika do pokonania. Zabierz swojego boksera przez Internet i zobacz, jak mierzysz się z najlepszymi na świecie, rywalizując o lokalne lub światowe pasy w zupełnie nowym Fight Night Nation. Bitewne pojedynki czekają na Was. Fight Night Champion prezentuje najprawdziwszą graficzną reprezentację sportu, stylu życia i kultury boksu z autentyczną i dynamiczną krwią, realistycznymi uszkodzeniami ciała i deformacjami oraz dojrzałymi treściami w całym tekście. Doświadcz przemocy i brutalności, które są prawdziwe w handlu.

Street Fighter V: Arcade Edition nie wprowadza większych zmian w mechanice od oryginalnego Street Fighter V. Zamiast tego twórcy skupili się na stworzeniu pełnej wersji gry, która zawierała szesnaście postaci z podstawowej gry i dwunastu wojowników, dodane podczas pierwszego i drugiego sezonu bitew. W sumie gra zawiera dwadzieścia osiem postaci z unikalnymi umiejętnościami walki - wykorzystanie tych umiejętności jest kluczem do wygrania walk. Oprócz tego Street Fighter V: Arcade Edition na PC / Windows zawiera nowe wyzwalacze V (zapewniają one różne bonusy w zamian za V-Gauge, energię otrzymywaną po zaatakowaniu postaci gracza) oraz dwa nowe tryby rozgrywki. Tryb Arcade inspirowany jest klasycznymi grami Street Fighter, a Extra Battle umożliwia walkę o ekskluzywne kostiumy podczas specjalnych wyzwań. Lista nowości kończy się przebudowanym interfejsem z nowymi kolorami i zmienionym menu.

Kategorie