Gry Bitwa dla chłopców: 23

Przygoda na wyspie Przygoda na wyspie

Wcielamy się w rolę potężnego mężczyzny którym poruszamy się przy pomocy myszki komputerowej. Niszcz...

Gra Bleach Gra Bleach

Na samym początku trzeba poczekać trochę gdyż gra się dość długo ładuje. Gry bleach są super zagraj ...

Gra sparta Gra sparta

Do gry będzie nam potrzebna myszka komputerowa,a także litery A oraz D...

Kierujemy wojskiem Kierujemy wojskiem

Na samym dole mamy do wyboru jednostki wojskowe musimy nimi zarządzać. Gdyż za niedługo będzie tu ni...

Gra wojsko Gra wojsko

Zaletą tej gry jest to że instrukcja obsługi jak i sama gra jest w języku polskim. Bronią kierujemy ...

Misja w Afganistanie Misja w Afganistanie

Zostajemy wysłanie do Afganistanu na wojnę. Musimy pokonać atakującego nas wroga zarówno z czołgów j...

Strzelamy do wroga Strzelamy do wroga

Przenosimy się w czasy drugiej wojny światowej, gdzie w pewnej miejscowości napotykamy dość duży opó...

Gra darmowa samoloty Gra darmowa samoloty

Gra w której przenosimy się do świata II wojny światowej i pojedynek szybkich i dużych oraz zwinnych...

Bleach gra Bleach gra

Nowe bijatyki z Naruto dla fanów kreskówki. Na samym początku gra może się dość długo ładować. Do gr...

Bleach online gra Bleach online gra

W tej grze bierzemy udział w treningu przed ważnymi walkami jaki na nas czekają. Przyciski do gry to...

Obrona bazy Obrona bazy

Zostaliśmy wysłani do bazy, którą będziemy musieli bronić oraz osłaniać. DO tej potrzeby mamy wielki...

Gra Bitwa Gra Bitwa

Gra bitwa to bitwa po środku pustyni w wrogami. My z bronią przedzieramy się przez te tereny i walcz...

Kosmiczna bitwa Kosmiczna bitwa

Kosmiczna bitwa na statki powietrzne czeka już na Ciebie. Mamy nadzieję że włączysz się do tej bitwy...

Walka na śnieżki Walka na śnieżki

Bitwa czy też walka na śnieżki lub śnieżne kule czeka na nas w grze. Rzucanie się śnieżkami będzie t...

« poprzednia 1 2 następna »

gry bitwa

gry bitwa Gry bitwa to zbiór ciekawych gier przeznaczonych dla chłopców. W tego rodzaju grach masz pewność, że bitwa czyha na Ciebie gdzieś za rogiem w grze. Będziemy walczyć na różnego rodzaju terenie z różnymi przeciwnikami. Nie ważne jaką taktykę przyjmiecie, ważne jest natomiast to aby bitwa w tej grze została wygrana przez Was. Do spełnienia tego zadania macie sporo gier, które w tej kategorii zostały przygotowane dla chłopaków do gry.

W świecie, w którym Związek Radziecki wygrał Zimną Wojnę, na ulicach Ameryki toczy się ostry konflikt. Wcielając się w postać Christophera Stone'a, gracze ewoluują od przeciętnego nowojorczyka w nieustraszonego patriotę, który rekrutuje i prowadzi armię bojowników o wolność na ulicach Nowego Jorku. Freedom Fighters łączy głębię gry opartej na składzie z intensywnością akcji wojennej rozgrywającej się na ulicach, w metrze i budynkach w mieście. Kluczowe cechy: * Ewolucja postaci, która przekształca głównego bohatera z przeciętnego człowieka cywilnego na najsilniejszego wojownika Freedom Fighter na świecie. * Element oparty na szybkim składzie, który umożliwia graczom rekrutację i poprowadzenie do 12 Freedom Fighters w walce. * Intensywne, miejskie scenariusze wojny partyzanckiej, od niewielkich misji sabotażowych po wielkie bitwy, w których gracz musi pokonać wrogie instalacje. * System rekrutacyjny oparty na Charisma daje graczom punkty za uratowanie więźniów lub przechwycenie kluczowych instalacji. * Różnorodność broni, w tym karabiny maszynowe, granaty rakietowe i koktajle Mołotowa. * Środowisko i pory roku będą ewoluować w miarę upływu czasu. W miarę postępów w grze miasto powoli ulega degradacji i przekształca się w ogromne pole bitwy. * Ulepszona technologia renderowania za pomocą silnika Lodowca Io Interactive, który zapewnia niesamowite efekty specjalne 3D, takie jak oświetlenie w czasie rzeczywistym, deszcz, śnieg, dym i eksplozje. * Bogate dźwięki otoczenia, takie jak krzyki podczas bitwy, szczekanie komend i muzyki ustawiające tempo i nastrój rozgrywki. Muzyka skomponowana przez Jespera Kyda i wykonana przez węgierski chór radiowy. * Obsługa wielu graczy - do czterech graczy w trybie podzielonego ekranu w wersjach konsolowych.

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 to druga odsłona w podserii istniejącej w popularnej serii taktycznych gier akcji o elitarnym składzie żołnierzy zwanym Ghosts. Historia pojawia się wkrótce po zakończeniu pierwszego GRAW. Wpadasz w wyimaginowany konflikt na pograniczu USA i Meksyku. Wojna domowa między lojalistami a rebeliantami szaleje w tym drugim, co zagraża bezpieczeństwu północnego sąsiada kraju. Kapitan Scott Mitchell i jego załoga lądują w pobliżu meksykańskiego miasta Ciudad Juarez, a później udają się do obrony USA po lewej stronie Rio Grande, w El Paso w Teksasie. Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 przedstawia możliwy scenariusz działania żołnierzy w najbliższej przyszłości. Duchy są wyposażone w supernowoczesną broń i prototypowe narzędzia (specjalne mundury polowe ACU, samolot rozpoznawczy UAV lub pojazd zaopatrzeniowy Mule). Ponadto w niektórych misjach oferowane jest dodatkowe wsparcie, np. przez latające drony zwiadowcze, ciężko opancerzony czołg M1A2 Abrams i śmigłowiec AH-64D Apache z wyrzutniami rakiet na pokładzie. Kolejną godną uwagi cechą jest bardziej zaawansowany interfejs użytkownika w porównaniu z pierwszym GRAW. To pozwala np. aby szybko przełączać się między różnymi kamerami, aby pomóc Ci zaplanować precyzyjną taktykę. Autorzy ulepszyli także Sztuczną Inteligencję zarówno wrogów, jak i żołnierzy gracza. Gra oferuje nowy tryb gry wieloosobowej (Recon vs. Assault), który stawia Ghosts i meksykańskie siły zbrojne przeciwko sobie. Ci pierwsi mogą używać całego wyposażenia dostępnego również w kampanii dla jednego gracza, więc oczywiście mają przewagę techniczną (w tym takie wyposażenie, jak karabiny snajperskie zdolne do penetrowania cienkich ścian oraz zdolność wykrywania i pokazywania pozycji wroga na HUD). Z drugiej strony Meksykanie dostają naprawdę ciężki ogień, w tym karabiny szybkostrzelne, wyrzutnie rakiet, itp. Ponadto odradzają się po śmierci, podczas gdy amerykańscy komandosi, po zabiciu, muszą czekać aż do końca rundy.

Kategorie