gry bitwa morska: 21

Gra Morska Gra Morska

Gra morska to fascynująca wyprawa morska , gdzie będziemy musieli zbierać małe kulki i ładować nasz ...

Statek podwodny Statek podwodny

Statek podwodny a w nim my musimy niszczyć statki, które pływają po wodzie. Strzelamy z torped jak i...

Statek piracki Statek piracki

W grze udajemy się na statek piracki gdzie będzie odbywała się walka z innymi piratami, poruszamy si...

Piracki statek dla dzieci Piracki statek dla dzieci

Dla dzieci mamy ciekawą zabawę w budowanie pirackiego statku z określonych elementów jakie odnajdzie...

Misja na morzu Misja na morzu

Wybieramy się z całym naszym zespołem nad morze gdzie będziemy wykonywać poszczególne misje snajpers...

Obrona platformy wiertniczej Obrona platformy wiertniczej

Misja tej gry odbywa się na morzu, gdzie do naszych zadań będzie należała ochrona platformy wiertnic...

Walka na morzu Walka na morzu

Nasz statek jest duży jednak łatwo może być pokonany przez wrogie jednostki, dlatego też musimy z ni...

Walka na statku pirackim Walka na statku pirackim

Wcielamy się w osobę która dowodzi statkiem pirackim i nim będziemy rozburzać cele jakie staną nam n...

Bitwa morska Bitwa morska

W tej grze będziemy mieli możliwość budowania naszej bazy i niszczenia napływających statków nieprzy...

Wojna morska Wojna morska

Będziemy mieli swoją bazę, którą będziemy musieli bronić przed atakującymi nas statkami. To właśnie ...

Walka piratów bomberman Walka piratów bomberman

Gra toczy się na morzu gdzie dwa statki będą walczyć naprzeciwko siebie. Gra w stylu bomberman, gdzi...

Tweety w akcji Tweety w akcji

Zbliżają się święta dlatego też Tweety postanowił udekorować swój domek. Nie będzie to jednak takie ...

Bomber at War 2: Battle For Resources Bomber at War 2: Battle For Resources

W tej grze stoczysz ostateczną walkę powietrzną. Wygraj tą wojnę! Sterowanie: poruszanie się strzałk...

Przygody robaczka Przygody robaczka

W tej grze naszym zadaniem jest dotrzeć biedronką, w której rolę się wcielamy na szczyt drzewa unika...

« poprzednia 1 2 następna »

gry bitwa morska

gry bitwa morska Czekają na Was różnego rodzaju gierki związane z bitwami na morzu statków jak i też dużych okrętów. Pamiętaj, że tylko jeden z nich może wyjść cało z tej potyczki i zwyciężyć. Mamy przeróżne gierki do wyboru, we wszystkich z nich akcja toczy się na morzu. W niektórych z nich będziemy stroną atakującą, która dowodzi statkiem, innym razem będziemy bronić naszej jednostki pływającej. Wiele bitew w tych grach z pewnością się rozegra.


World of Warships jest darmową grą MMO od Wargaming.net. Po bardzo udanym World of Tanks twórcy zdecydowali, że nadszedł czas na stworzenie symulatora okrętu wojennego. Jak możesz sobie wyobrazić, w World of Warships będziesz musiał stawić czoła ogromnym wodom oceanów, gdzie niezliczone statki walczą ze sobą, aby podbić morza. Gracz dowodzi jedną z gigantycznych machin wojennych i wyrusza, by pomóc swojemu zespołowi w walce z wrogą armadą. Twórcy stworzyli kilkadziesiąt modeli statków opartych na prawdziwych okręgach wojennych XX wieku, podobieństwa nie ograniczają się tylko do wyglądu - statystyki, takie jak siła ognia i prędkość, również przypominają historyczne jednostki. Możesz także modyfikować i ulepszać swój okręt wojenny, co pozwala na bardziej taktyczne podejście do gry i zapewnia jej większą różnorodność. World of Warships to gra skupiona wyłącznie wokół trybu multiplayer, jednak bitwy mogą odbywać się w różnych trybach gry, np. krótkie misje kampanii lub zobowiązania w terenie. W World of Warships możesz również tworzyć klany i walczyć z innymi gotowymi zespołami, jeśli jesteś fanem bliskiej i zorganizowanej współpracy na polu bitwy morskiej.

Bully rozgrywana jest z perspektywy trzeciej osoby. Główny bohater uczęszcza na zajęcia, których liczba wzrosła w edycji stypendialnej - dodano cztery nowe przedmioty, w tym matematykę, biologię, muzykę i geografię. Każdy temat jest reprezentowany przez inną mini-grę. Na przykład, gracz musi wymieszać różne składniki w celu wytworzenia danego związku podczas zajęć z chemii; jeśli chodzi o biologię, gracz wykonuje wiwisekcje zwierząt za pomocą skalpela i pincety. Z drugiej strony, podczas zajęć na siłowni bohater uczy się nowych ruchów bojowych. Między lekcjami gracz odkrywa tereny szkolne i sąsiednie miasto, wykonując bardzo zróżnicowane zadania. Mijając liczne misje bonusowe, protagonista zarabia pieniądze. Co więcej, działania gracza w połączeniu z postępem w historii odblokowują nowe ubrania dla Jimmy'ego oraz różne przedmioty i bronie, z których może skorzystać. The Scholarship Edition wzbogacono głównie o osiem nowych misji przeplatanych oryginalną historią. W jednym z nich Jimmy musi pomóc nieszczęsnemu fałszywemu Mikołajowi, podczas gdy małe elfy próbują mu przeszkodzić. Wirtualna szkoła to żywe miejsce. Gracz natrafia na typowych frajerów i łobuzów. Gracz może rozmawiać z innymi uczniami, aby uczynić je podobnymi do bohaterów, lub odwrotnie, gracz może wyrazić swoją dezaprobatę i terroryzować innych. Działania gracza wpływają na sposób, w jaki pewne grupy uczniów podchodzą do bohatera. Zawieranie przyjaźni między przegranymi nie wzbudzi szacunku dla mięśni, co działa również na odwrót. Walka jest powszechna, ale gracz musi to zrobić, aby bronić słabszych. Gracz odblokowuje coraz więcej ruchów bojowych wzdłuż postępu w historii. Oczywiście walka nigdy nie jest śmiertelna. Pod koniec walki gracz wykonuje ruch końcowy, który spełnia rolę kary i upokorzenia pokonanego przeciwnika. Wygrane walki przynoszą reputację na terenie szkoły, ale należy pamiętać, że miejsce to podlega pewnym zasadom. Korytarze szkolne są patrolowane przez prefektów i nauczycieli, których należy unikać w przypadku wagarowania.

Kategorie