gry bitwa na morzu: 18

Przygoda minionków Przygoda minionków

Minionek właśnie wyruszył na najlepszą przygodę w swoim życiu.Minionek musi skakać po platformach i ...

Zimowa przygoda Zimowa przygoda

W tej grze wcielamy się w rolę jednej z postaci gier na smartphone subway surfer. Nasza przygoda zac...

Księżniczka w labiryncie Księżniczka w labiryncie

W tej grze naszym zadaniem jest przejście trzech poziomów dotyczących różnych księżniczek.W pierwszy...

Uwięziona w labiryncie Uwięziona w labiryncie

W tej grze wcielamy się w rolę Paka któremu mściwy Dracula porwał dziewczynę. Naszym zadaniem jest o...

« poprzednia 1 2 następna »

gry bitwa na morzu

gry bitwa na morzu Największe bitwy morskie czekają na Ciebie abyś wcielił się w rolę kapitana i walczył dzielnie na statku. Zobacz czy uda Ci się zatopić wrogów i wygrać z nimi te pojedynki na pełnym morzu, które jest zdradzieckie i niebezpieczne.


VSTEP i Paradox z dumą ogłaszają kolejną odsłonę uznanej serii Ship Simulator. Z ponad 450 tys. Sprzedanych egzemplarzy, seria powraca, aby przenieść się w najbardziej ekstremalne warunki na ziemi ... Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wypłynie półtonomilionowy Supertanker przez idealną burzę? Zająć się nielegalnymi łowcami wielorybów na Antarktydzie? Lub czuć pośpiech, gdy ewakuujesz się z wyspy zagrożonej przez wulkaniczną katastrofę? Ship Simulator Extremes oferuje ekscytujące misje na całym świecie podczas pilotowania imponującego zestawu statków i przeżywania historii prawdziwych kapitanów statków. Dzięki misjom opartym na rzeczywistych wydarzeniach, w realistycznych środowiskach i lokalizacjach na całym świecie, nowy symulator statku z pewnością zabierze Cię w skrajności!

European Ship Simulator na PC / Windows to nowy tytuł wydany przez Excalibur Publishing, brytyjskiego programistę / wydawcę znanego z licznych symulacji, w tym z bestsellerowej gry Euro Truck Simulator lub licznych dziwactw, takich jak symulator autobusów szynowych i tramwajowych: San Francisco, Circus World czy wózek widłowy Symulator 2009. Należy wspomnieć, że European Ship Simulator nie jest w żaden sposób połączony z serią Ship Simulator, konkurencyjnego symulatora morskiego opracowanego przez studio VSTEP. Czeka na Ciebie prawdziwa bitwa na morzu. Gracz przyjmuje rolę kapitana morskiego, który otrzymuje różne zadania związane z kierowaniem różnymi rodzajami statków. W trybie kariery kierujemy wieloma statkami - od małych trawlerów i łodzi do potężnych krążowników - wykorzystywanych do wykonywania różnych zadań na całym obszarze morskim Europy. Autorzy położyli szczególny nacisk na realizm. Poszczególne statki są identyczne z ich rzeczywistymi odpowiednikami i zachowują swoje pierwotne cechy, które wpływają na model sterowania, inny dla każdego statku. Co więcej, świat gry jest narażony na niekorzystne warunki pogodowe, takie jak burze, opady deszczu lub śnieg.

Kategorie