gry bloons tower defense: 5

Balony atakują - Bloons Tower Defence Balony atakują - Bloons Tower Defence

Pierwsza część tej niesamowitej gierki jaką mamy możliwość Wam zaprezentować mam nadzieję, że równie...

Bloons Tower Defence 2 - Atakujące balony Bloons Tower Defence 2 - Atakujące balony

Kolejna z tej serii gierka dla dzieci jak również dla starszych graczy którzy w szczególności upodob...

Strzelanie do atakujących balonów z małpką - 3 Strzelanie do atakujących balonów z małpką - 3

Jeżeli chcecie przekonać się co twórca gry ninjakiwi przygotował w trzeciej części tej rozgrywki dla...

Atak Balonów 5 Ninja Kiwi Atak Balonów 5 Ninja Kiwi

Oryginalna nazwa rozgrywki dla graczy to: Bloons Tower Defense 5 kolejna część zabaw z małpką podcz...

Bloons Tower Defense 4 - balony atakują Bloons Tower Defense 4 - balony atakują

Te baloniki z małpką od Kiwi Ninja atakują nas już po raz czwarty. Jak zwykle w kolejnych częściach ...

« poprzednia 1 następna »

gry bloons tower defense

Małpy są stawaniem się poważny i są gotowe by zdjąć wroga z ziemi, powietrza i morza w stylu klasycznej obrony wieży. Wykorzystując system rankingu, który możesz budować w górę swojego doświadczenia i możesz dostawać się do potężnych wież i wzniesień. Rozmowa telefoniczna w strajkach moździerza, rozlokowywać asy małpy i wykorzystywać władzę gospodarstw bananowych jako ty kazać zdjąć wroga w prawdziwy bloon przebijając modę. Bloons? TD 4 Android przedstawia połączenie klasycznych dróg z gry online jak również całą mnóstwo nowych śladów dla ciebie do mistrza. System medalu rankingu dodaje wyjątkowy poziom trudności do wyzwania. Możesz walczyć dzięki wszystkim 75 rund zarobić złoty medal? Oczywiście, nawet jeśli robisz, zabawa nie zatrzymaj się tam i możesz kontynuować szaleństwo w freeplay tryb. Odkrywać, że ile rund może przeżywasz zanim wróg obezwładnia cię. Bloons? TD 4 ma jakieś specjalne dodatki, które możesz znajdować i otwiera przez opanowywanie śladów!Tower Defense to pierwsza gra z serii Bloons Tower Defense. Jest to gra Tower Defence (TD), w której wieże i balony są wrogami. W tej grze jest tylko 1 utwór i nie można wybrać poziomu trudności. Najwyżej ocenionymi bloonami są White i Black . Zawierają dwa żółte wewnątrz, ale w późniejszych grach zawierają dwa Różowe . W przeciwieństwie do innych gier z serii, są bardzo niecentryczne.

Wieże Bomby są, choć bardzo drogie, bardzo przydatne przy przyjmowaniu zgrupowanych ; jednak pojedyncze nie tak bardzo. Umieść bomby w kierunku dna toru i wieżyczek (wieże z hakami również działają, ale nie tak dobrze) w górnym środku. Upewnij się, że wieże strzałek mogą strzelać zarówno w lewą, jak i prawą stronę ścieżki. Wieże z lotkami całkiem dobrze wyjmują czerwone y i niebieskie , nawet z brakiem celowania w wieżę; bardziej zgrupowane trafią do wież bombowych, w których większość z nich można łatwo wyjąć. Następnie, gdy kilka czerwono-niebieskich krwawień zostanie pominiętych, wieże dart / tack mogą "wyczyścić" krwawienie, które straciła wieża bomby. Innym sposobem pogrupowania jest użycie wieży lodowej. Spowoduje to zamrożenie , a następnie niezamrożone krwinki dogoni zamarznięte krwinki, a następnie, gdy zamrożone krwawniki odtajają, wszystkie krwinki mogą zostać ponownie zamrożone. Choć droższy, działa drastycznie bezbłędnie. Główną słabością tej strategii są czarne . Można to jednak rozwiązać za pomocą większej siły trzasków, zanim dotrą do wież bombowych - super małpa lub obóz z halsami zrobi to ładnie.

TERAZ ZAKTUALIZOWANE NOWĄ NOWĄ WIEŻĄ! Użyj swoich ulubionych nowych wież, Dartling Gun i Spike Factory w tym niesamowitym dodatku dla BTD4. Tower Defense 4 Expansion zawiera 4 zupełnie nowe, szalone, zabawne utwory, które możesz wypróbować. Zahipnotyzuj się na Sandy Spiral Track, zgub się w Subterrainian Sewers [sic], poznaj sekrety Monkey Temple lub rzuć wyzwanie swoim Triangle of Insanity! To rozszerzenie zawiera również nowy tryb gry o nazwie Tryb deflacji. Rozpoczynasz tryb Deflacji za 50 000 pieniędzy, ale nigdy więcej nie dostaniesz. Na koniec dodaliśmy Tower Specialties, które odblokujesz po ukończeniu nowych utworów na różnych poziomach trudności. Specjalizacje pozwalają dostosować strategię, dzięki czemu niektóre wieże są znacznie tańsze w zakupie, kosztem zwiększenia kosztów wszystkich innych. Ciesz się Tower Defense 4 Expansion only on Ninja Kiwi! " Bloons Tower Defense 4 Expansion to pakiet rozszerzeń stworzony w celu dodania do doświadczenia TD 4. Dostępne są 4 nowe mapy, a także nowy tryb zwany trybem deflacji oraz nowa funkcja o nazwie Specjalista. Ta niewielka fala mózgowa pozwala ci specjalizować się w niektórych typach wież, dzięki czemu są tańsze przez cały czas gry, a reszta wież jest droższa. Na przykład specjalizacja "Klasyczna" pozwala specjalizować się w Dart Monkeys, Tack Shooters, Boomerang Throwers i Road Spikes. Kiedy to zrobisz, koszty tych wież i modernizacji zostaną zmniejszone o 20%, a wszystkie pozostałe wieże i ulepszenia zostaną zwiększone o 10%. Zapewnia to naprawdę przyjemny poziom rozgrywki i pozwala wybrać styl pasujący do utworu i naprawdę rozciągnąć się na różne strategie. Musisz pokonać go w pewnych trudnościach i na niektórych torach. Klasyk: Utwornij ścieżkę dla początkujących na łatwym lub trudniejszym poziomie. Wsparcie: Pokonaj pośrednią ścieżkę średnio lub mocniej. Amunicja: Pokonaj zaawansowany tor na średnim lub trudniejszym. Pojazdy: Pokonaj utwór początkujący na twardym. Zwolnij: pokonaj pośrednią ścieżkę na twardym. Nadprzyrodzone: Pokonaj ekspercki utwór na średnim lub twardym. Nowe wieże (nowe): Pokonuj zaawansowany utwór na twardym.

TD 4 Expansion, zaawansowany utwór to Świątynia Boga Małpy, zawierająca sekret. Aby odblokować sekret, musisz mieć mininum 40 wież i 30 000 pieniędzy. Zostaniesz zapytany, czy chcesz odblokować tajemnice świątyni, poświęcając 30 000 pieniędzy (łatwe) i 40 wież (wieże zostaną przeniesione ze starszych do nowszych). Po przyjęciu piorun uderza w oczy świątyni Boga Słońca, która jarzy się, a usłyszysz grzmot. Strzelają promienie słońca trzy razy szybciej niż bogowie słońca. Może przyjmować B.F.B. sam i kompletny poziom 74. Oto link, jeśli chcesz go zobaczyć z dźwiękiem: [1] Może zniszczyć M.O.A.B. za sekundę lub dwie. Tryb deflacji Główny artykuł: Tryb deflacji Tryb Deflacji zostaje odblokowany na pozycji 32. W trybie Deflacji gracz rozpoczyna rundę 20-21 z 50 000 na poziomie średnim. Popping a nie daje pieniędzy, Banana Farms są wyłączone i nie ma pieniędzy na przejście rundy. Uwaga jest to dla nielicznych, którzy wiedzą, co robią. Pamiętaj, że możesz pozwolić sobie tylko na jednego boga słońca.

Kategorie