Gry Bloons online: 26

Bombelkowa mania Bombelkowa mania

Naszym bohaterem jest Pan bombelek, którym poruszamy się i strzelamy do przeciwników. Poruszamy się ...

Gra bombelkowa Gra bombelkowa

Na planszy widzimy bardzo dużo bombelek, do których musimy strzelać w ten sposób aby w jednym rzędzi...

Gra Zuma Gra Zuma

Strzelamy do lecącego węża kule jeżeli uda nam się ustawić trzy takie same kulki koło siebie wąż się...

Gra skacząca kulka Gra skacząca kulka

Bardzo prosta gra z magiczną uśmiechniętą kulką. Musimy skakać jak najwyżej się tylko da i zebrać ja...

Bańki pryskające Bańki pryskające

Przy pomocy myszki w grze gramy w pryskające bańki online. Musimy do nich strzelać w taki sposób aby...

Gra strzelanie do balonów Gra strzelanie do balonów

W tej grze bronią będziemy strzelać do latających balonów. Bronią kierujemy używając do tego myszki,...

Zbijanie Zbijanie

Zbijamy bąbelki, w których poukrywane są różne rzeczy. Zobacz ile takich baniek uda Ci się zbić....

Kolorowanka bąbelki Kolorowanka bąbelki

Na pewno puszczaliście nie raz bańki mydlane teraz możemy pokolorować rzecz służącą do puszczania ta...

Gra  bąbelki Gra bąbelki

Jest to typowa gra w bąbelki lub jak ktoś woli bombelki. Zadaniem naszym jest strzelanie do bąbelek ...

Gra strzelanie w balony Gra strzelanie w balony

Klasyczna gra balony których jest 1,2,3,4,5,6,7 i więcej wersji. Teraz możemy zagrać i strzelać w ba...

Gra z bloczkami Gra z bloczkami

Będziemy się poruszali małą kulką i naszym zadaniem będzie wwiercanie się w blok małych klocków. Mus...

Gra bąbelki logiczne Gra bąbelki logiczne

Logiczna jednak dość prosta gra w której będziemy strzelali ze specjalnego urządzenia do kulek w tak...

Balonowa zabawa Balonowa zabawa

Kolejna gra w z małpką i balonami w roli głównej. Orginalna nazwa tej gry online to bloons. W grze b...

Blow Up Blow Up

Strzelaj do baniek tak aby pryskały. Gra w nowej szacie graficznej już na Was czeka. Posługujemy się...

« poprzednia 1 2 następna »

gry bloons

gry bloons Wyjątkowa seria gier z małpką w roli głównej która będzie strzelać z lotek do balonów. Wiele przeróżnych plansz w różnymi stopniu trudności. To wszystko Wam gwarantują gry bloons jakie dla Was mamy. Produkcja tych gier pochodzi od Kiwi Ninja. Wszystkie gry są darmowe mamy ich 1,2,3,4,5,6 oraz 7 części. Jeżeli nie graliście jeszcze w tą serię to teraz macie na to możliwość, polecamy zacząć do 1 serii, która jest najmniej zaawansowana i pomoże Wam zrozumieć tą specyficzną gierkę.

Bloons Tower Defense Games, serii gier wideo na telefony, tablety i przeglądarki internetowe opracowane przez Ninja Kiwi służy jako zasób dla graczy tych gier. Gry dla pojedynczego gracza (gry flash) o małpie, która wyskakuje z balonów. Wiele z nich ma specjalne moce. Popularność oryginalnej gry doprowadziła do sequeli, spin-offów i gier na iPhone'a i iPada. Tower Defense Games to gry z gatunku tower defense, w którym wieże są obsługiwane przez małpy i walczą z hordami bloordów. Każdy nowy sequel TD wprowadza szereg nowych typów wież, wraz z ich ulepszeniami, nowymi i większymi wrogami, a także nowymi torami. Najnowsze gry TD wprowadzają funkcje, które nie są powszechnie spotykane w innych grach typu tower defense, takich jak: Ranga kariery - im wyższy stopień gracza, tym więcej wież i innych elementów gry jest dostępnych dla gracza ( TD 4). Nowe tryby gry - Codzienne wyzwania lub misje specjalne (TD 5). Specjalne wieże o nazwie Special Agents, które można kupić za dodatkową walutę o nazwie Monkey Money (TD 5). Budynki specjalne, które mogą wzmocnić określony typ wieży Monkey Lab, w którym gracz może badać nowe ulepszenia Tryb współpracy, w którym gracz może grać razem z innym Możliwość gry przeciwko komuś innemu .

Przygotuj się na Wakacje z Google'em Play's Festive Updates. Bawić się w najwyższy-cenić obronę wieży prawo wyborcze w tym wszystko nowy head-to-head gra strategii! Wchodzić na małpę p-ko małpa z innymi graczami w walka o zwycięstwo! Od twórców najlepiej sprzedającego się TD 5, to wszystkie nowe Bitwy gra jest specjalnie przeznaczony na multiplayer walkę, zamieszczając 18 zwyczaj head-to-head ślady, niesamowite wieże i wzniesienia, zupełnie nowy atak i obrona wzrosty, i umiejętność do kontroli bezpośrednio i wysyłać im pobieranie opłatę za obronami twojego przeciwnika. Jeśli jesteś nowy do gry wieży obrony, nie martwić się - przydatne seminarium odprowadza cię przez grę, i swaty pomogą utrzymywać w równowadze przeciwników, do których stoisz przodem. A jeśli będziesz chcieć do bitwy przeciw swoim przyjaciołom, łatwo możesz stwarzać i możesz łączyć się z osobistymi zapałkami z nikim na twoim Facebook przyjaciele lista. Wybór strategii jest twój - przykucać dla długiej gry, albo lubić szybką wygraną z pośpiechem z szybkim? Skocz do meczu TD Battles teraz! WYMAGA POŁĄCZENIE Z INTERNETEM Pozwolenia: Bloons TD Battles prośby pozwolenie do dostępu przeczytać i napisać do twojej pamięci zewnętrznej do ochrony ogłoszenia na wideo. Ogłoszenia na wideo pomagają finansować produkcję naszych wolnych gier więc doceniamy twoje rozumienie i wsparcie.

Stwarzać i personalizować twój sam posiadać Monkey City w tym groundbreaking mieszanka budynku miasta i obrony wieży! WYJĄTKOWE UDAWANIE + STRATEGIA HAZARD Zwracać pustkowie z najeżdżania hordy i zastawiać twoją drogę od skromnego porozumienia do kwitnącej metropolii. Atak teren graniczący z twoim miastem, wygrywać krótką grę wieży obrony, i dodawać zdobyty teren do twojego miasta jako przestrzeń na który budować. Ile razy budujesz, twoje miasto wygląda chłodniejsze, zwiększasz swój potencjał elektryczny w grze wieży obrony, i otwierasz nawet więcej nagrody i wyzwania. ZDUMIEWAJĄC GŁĘBOKOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ Wszystko 21 z w pełni awesomized i ostrożnie utrzymywać w równowadze TD 5 wieże są dostępne w Monkey City, z całkowicie nowy odkrywać mechanikę. Więcej niż 130 budynków i dekoracje dają ci niekończące się strategie i opcje miasta projektowe. Badać pustkowie znaleźć dachówki skarbu i odkryć 11 potężnych specjalnych rzeczy jak Replikator bananowy i Ciemna Świątynia Idol. Wybuch na 55 cała nowa obrona wieży mapy albo przepytywać mistrzostwo w tobie z 13 szalenie ambitnych oryginalnych specjalnych misji. WZMOCNIJ TWOICH PRZYJACIÓŁ Łączyć się z Facebook i Game Services przyjaciele, wtedy pomagać sobie wygrywać i rozwijać. Wyślij Skrzynki dostawcze tam i z powrotem za premię zaczynającą gotówkę. Przyjaciele odwiedzin 'miasta sprawdzić ich strategie i ich umiejętności miasta projektowe, i podczas gdy jesteś tam wykorzeniać któregokolwiek szpiedzy wygrać nagrodę za zarówno cię jak i twojego przyjaciela. WIDOWISKO Z TWOICH UMIEJĘTNOŚCI Gromadzić się najsilniejszy lineup z wież małpy możliwy i rywalizować z innymi graczami w najlepszej wierze wynik tygodniowego Terenu rywalizowano wydarzenia. Używać najnowszy w małpie nauka wysłać gracza p-ko gracz ataki, wtedy widzieć, że czyje obrony są najsilniejsze i zarabiać dodatkowe nagrody za zwycięstwo. Pobierać dane za darmo i gra Bloons Monkey City teraz! Za wskazówce: możesz przestawiać swoje budynki gdy oni nie będą podnosić jakość albo uszkodzony - właśnie stukać i trzymać wtedy przenieś do wolnej zdobytej dachówki! Proszę zauważać: Małpa Miasto może pobierać dane i grać (poza internet, przewoźnik, dane, urządzenie, i inne służby, za które gracz jest odpowiedzialny finansowo), ale jakieś rzeczy zaiązać z grą mogą być kupione z realnymi pieniędzmi. Możesz odrzucać cechę zapłaty przez unieruchamianie zakupów w-aplikacja w ustawienie twojego urządzenia, albo możesz dochodzić do nas przy support@ninjakiwi.com dla pomocy. Dane miasta jest zorganizowany indywidualnie, tak jeśli dzielisz wielorakie miasta na jednym urządzeniu przez wielokrotną Grę usługi albo Facebook

Kategorie