Gry Bohaterowie online: 71

Gra Robin Hood Gra Robin Hood

Przygody małego Robina. zbieramy monety, pokonujemy nieprzyjaciół. Skaczemy spacją, strzelamy przyci...

Gra Kubuś Puchatek Gra Kubuś Puchatek

Do tej gry będzie nam potrzebna tylko myszka komputerowa. Musimy skakać po chmurach Tygryskiem jak n...

Bekaj ze Shrekiem Bekaj ze Shrekiem

Zadaniem w tej grze jest bardzo łatwe musimy beknąć jak najgłośniej, wtedy też wygrywamy w grze....

Ubieranka Shrek Ubieranka Shrek

Ubierze Shreka z jednego z kilku stroi i zobacz jak na takie ubranie zareaguje ukochana Shreka czyli...

Skacz ze Shrekiem Skacz ze Shrekiem

W grze tej wybieramy moc z jaką Shrek będzie leciał jest ona pokazana u góry gry. To my decydujemy o...

Gra Scooby Doo Gra Scooby Doo

Naszym zadaniem w tej grze jest kierowaniem tak ciastkami żeby trafiły one wprost do wygłodniałego S...

Gra super pies Gra super pies

W gierce poruszamy się strzałkami. Super skok wykonujemy przyciskiem A, natomiast super moc mamy dzi...

Gra ubieranka Naruto Gra ubieranka Naruto

W tej grze mamy do ubrania trzy postacie w tym jedną z nich jest postać Naruto. Do wyboru mamy cieka...

Gra Naruto Sasuke Gra Naruto Sasuke

Wspinaj się razem z Naruto Sasuke jak najwyżej przy pomocy strzałek w grze....

Strzelanka gra Naruto Strzelanka gra Naruto

Poruszamy się postacią Naruto przy pomocy strzałek, natomiast strzelamy przyciskiem Spacja. Strzelaj...

Zagraj w golfa z Kubusiem Zagraj w golfa z Kubusiem

Na początku gry wybieramy jedną z trzech postaci, którą chcemy grać w golfa. Są to Kubuś Puchatek, P...

Pomaluj Tom i Jerry Pomaluj Tom i Jerry

Mamy możliwość pokolorowania obrazka z postacią Tom i Jerry. Obok palety z kolorami mamy mały obraze...

Puzzle Spiderman Puzzle Spiderman

Ułóż puzzle z postacią Spiderman. Wspina się on jak widać na załączonym obrazku, które musicie ułoży...

Puzzle Batman Puzzle Batman

Tym razem możemy ułożyć puzzle z superbohaterem jakim jest Batman, który walczy ze swoim przeciwniki...

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

gry bohaterowie

gry bohaterowie Jeżeli marzyłeś kiedyś aby wcielić się w postać jednego z bohaterów to właśnie dział gry bohaterowie powstał specjalnie dla Ciebie. Tutaj właśnie wybierzesz ulubioną przez ciebie postać i nią zagrasz. Do wyboru mamy wielu super bohaterów. Znajdziemy między innymi Spidermana - który uwielbia skakać po budynkach dzięki pajęczynie. Mamy możliwość wybrania Batmana i jego super zabawek, które na pewno Ci się spodobają. Zagramy także innymi bohaterami ze znanych filmów jak Rambo czy też różnych innych bajek. Wszystkich ich łączy to samo czyli pokonać zło jakie pojawia się na świecie. Dołącz się do nich i pomóż im w walce.

Company of Heroes 2" to druga część serii RTS, która ma miejsce podczas II Wojny Światowej. Został stworzony przez studio Relic odpowiedzialne za całą serię. Studio jest również znane z wielu innych świetnych gier, np. "Homeworld" lub "Warhammer 40,000: Dawn of War". Tym razem gracze zostają przeniesieni do czasów II wojny światowej, aby ponownie stać i walczyć jako dowódca oddziałów. Gracze dowodzą oddziałami Armii Czerwonej (Front Wschodni) próbującymi odeprzeć nazistów. Gra rozpoczyna się od operacji Barbarossa wiosną 1941 r., Która kończy się w Berlinie w 1945 r. "Company of Heroes 2" prezentuje najlepsze elementy swojego poprzednika. Jest to gra RTS z silnymi elementami taktycznymi; Rozwój centrali to kwestia drugorzędna. W tym samym czasie twórcy wprowadzili liczne ulepszenia. System osłon został całkowicie przebudowany - żołnierze mądrze wykorzystują wszelkiego rodzaju okładki. Co więcej, mogą szybko zaatakować oddziały wroga, przeskakując przez niskie ściany, nie tracąc czasu na próbę flankowania kogokolwiek. Poprawiono również mechanikę pojazdów i ich animację - czołgi pomijają drzewa i nie blokują piechoty, co poprawia akcję na polu bitwy. Mobilność jednostek zależy w dużej mierze od warunków pogodowych - podczas śnieżycy żołnierze zakrywają twarze przed padającym śniegiem i poruszają się znacznie wolniej. Jeśli nie chronisz swoich ludzi przed zimnem, chłód może ich zabić. Gra oferuje złożony tryb dla wielu graczy - możesz walczyć o Trzecią Rzeszę lub Armię Czerwoną. Mecze rozgrywane są na różnych mapach, zarówno zimowych, jak i letnich, i mogą brać udział do 8 osób (4 na 4). Co więcej, gra pozwala ci odblokować specjalne newslettery zwiększające możliwości bojowe twoich żołnierzy, nowych dowódców (doktryny), skór pojazdów, itp. Wizualnie gra wygląda o wiele lepiej niż poprzednia część dzięki nowemu silnikowi Essence 3.0. Oferuje większą liczbę szczegółów dotyczących środowiska i jednostki oraz bardziej zaawansowaną fizykę, która pozwala zniszczyć każdy element mapy.

Bezpłatna ekspansja na dobrze przyjęty horror survivalowy pt. Resident Evil VII: Biohazard opracowany przez Capcom. Gra bohaterowie pozwala graczowi wcielić się w rolę nowej, ale doskonale znanej fanom postaci serialu - najemnika o nazwisku Chris Redfield pracujący dla Umbrella Co., który zajmuje się zbieraniem danych z opuszczonych obiektów Umbrella. Wraz z towarzyszami, Chris przybywa do rezydencji piekarzy, aby zbadać ruiny i podziemne tunele. W przeciwieństwie do Ethana Wintersa - głównego bohatera podstawowej gry - nowa postać jest dobrze wyszkolonym żołnierzem, dysponującym nowoczesnym arsenałem. Tym razem rozgrywka nie krąży wokół skradanie przeszłości wrogów, wręcz przeciwnie, gracz walczy z wrogami, strzelając z pistoletów (ekspansja wprowadza nowy rodzaj potwora). Nie bohater jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy gry podstawowej. Dodatkowo, gracze, którzy kupili wydanie Resident Evil VII: Biohazard - Gold, mają również dostęp do opisanego tutaj dodatku, a także grę podstawową i trzy dodatkowe płatne rozszerzenia.

Kategorie