Gry Bomby dla dzieci i chłopców: 38

Bomberman 2 Bomberman 2

Poruszamy się w grze bomberman strzałkami natomiast podkładamy bomby używając do tego przycisku Spac...

Gra bomberman 4 Gra bomberman 4

Zagraj Flabsem w grę bomberman 4 po wybraniu jednej z czterech postaci zaczynamy grę. Zaletą jest to...

Podkładanie bomb gra Podkładanie bomb gra

W tej grze podkładamy bomby i niszczymy w ten sposób naszego przeciwnika w tej grze dla dzieci...

Stary bomberman Stary bomberman

Stare gry bomberman są najlepsze, dlatego też dodaliśmy tą grę specjalnie dla Was. Do gry przydadzą ...

Zielony bomberman Zielony bomberman

Przenosimy się z grą bombermana na zieloną trawę. Oczywiście zasady tej gry nie ulegają zmianie....

Balonowy bomberman Balonowy bomberman

Do gry w baonowego bombermana przyda nam się spacja oraz strzałki jest to bardzo fajna i prosta gra ...

Gra bomberman Gra bomberman

Możemy zagrać w jedną osobę lub też z przyjacielem. Gracz numer 1 porusza się strzałkami oraz Delete...

Bomberman na wyspie piratów Bomberman na wyspie piratów

W grze tej płyniemy statkiem piratów, gdy dopłyniemy na wyspę musimy wykonać misję podkładać bomby i...

Gra bomby Gra bomby

Podkładamy tutaj bomby i niszczymy przeciwników w grze. Kierujemy postacią używając do tego strzałek...

Kolorowanki na komputerze Kolorowanki na komputerze

Do pokolorowania mamy tutaj dwie bomby. Takie kolorowanki na komputerze są bardzo fajne dla wszystki...

Bomby z Naruto Bomby z Naruto

Czy graliście już kiedyś w bombermana, tym razem podobna gra jest dostępna jednak z postacią Naruto....

Walki w pociągu Walki w pociągu

Czekać na nas będą walki w pociągu. Będziemy musieli rozbroić ten pociąg ze znajdującymi się w nimi ...

Niszcczenie bomb Niszcczenie bomb

Będziemy niszczyć bomby i robaki które będą nas atakować. Bomby niszczymy zanim wybuchną przy pomocy...

Bombowa gra Bombowa gra

Poczujesz się jak na wojnie. W powietrzu będziemy walczyć dwoma samolotami. Pamiętaj tylko wygrywa j...

gry bomby

gry bomby Wiele ciekawych gier gdzie Wy jako gracze będziecie podkładać bomby i dlatego z myślą o Was powstał dział gry bomby. To tutaj zagracie w gierki, które są całkowicie związane z bombami jak znana na całym świecie serii gier bomberman. Będziemy również podkładać takie bomby pod mosty i inne budowle, detonując je. W niektórych planszach będzie możliwość strzelania bombami do różnych celów przy pomocy specjalnego działa. To wszystko na Was już czeka.

Pomyślnie zaprojektowana gra bokserska pierwszoosobowa z akcją arkadową freestyle, w której uderzysz indyka w twarz. Beast Boxing Turbo to wymagająca, pierwszoosobowa gra bokserska z szybką akcją boksu freestyle. Grasz w tajemniczego ludzkiego boksera w bestialskim świecie. Jest nieokreślona, ​​niewymiarowa i w pewien sposób przelatuje nad jej głową. Jesteś Char, niski człowiek z niejednolitym strojem potwora i marzenie o walce w Ligach bokserskich Bestii, w którym ludziom nie wolno wchodzić. Rozmyty trener świni oferuje jego pomoc po tym, jak go pokonasz, a wyruszysz w poszukiwaniu siły, sławy i szacunku dla ludzi. Zarabiaj pieniądze na walce nagród i wydawaj je na prawie niekończące się ulepszenia postaci i bestialski sprzęt bokserski. Czy wydasz wszystkie swoje wygrane, aby stać się najszybszym wojownikiem w Beasthalla? Postaraj się zbudować ostateczny zestaw zbroi obronnej? Nosić totem z kurczaka dla zabawy? Wszystko zależy od Ciebie! - Uderz w Turcję w twarz (patrz) - Wyzwanie w stylu retro - 35+ sztuk unikalnego sprzętu bokserskiego - Zwiększ swoje umiejętności do poziomu 99 - NewGame Plus dla masochistów Uderzenia uderzą w ciebie z prędkością turbo, a będziesz musiał oszczędzać energię i uderzać z niszczycielskimi kombinacjami przy najmniejszym otwarciu. Naucz się płynnie przepływać między atakami i obroną. Laptopy, klawiatura i mysz oraz gamepady są obsługiwane! Beast Boxing może być prosty do zrozumienia, ale nie jest to łatwe. Zdobycie orientacji jako człowieka, który zmierza przeciwko ogromnym bestiom, będzie trudne ... więc nie spodziewaj się, że będzie to cakewalk! Odblokuj sesje samouczków podczas gry, aby dowiedzieć się, jak zoptymalizować kombinacje, przeczytać strażnika przeciwnika i rzucić odpowiednie ciosy, aby przeżyć! Jeśli możesz zostać wielkim mistrzem Beasthalli, nie krępuj się zdobywać najwyższych punktów i rób remasy dla zabawy i chwały. Co więcej, rozpocznij kampanię od NewGame Plus i przejdź od slumsów do wielkiego mistrza, ale zachowaj swoje ulepszenia i sprzęt. Potwory będą szybsze, mocniejsze i trudniejsze do pokonania, więc będziesz potrzebował wszystkich korzyści, jakie możesz uzyskać!.

W Bomber Crew gracz przyjmuje rolę kapitana WWII dowodzącego załogą bombowca. Misje obejmują realizację różnych celów za liniami wroga: statki dalekiego zasięgu są wykorzystywane do eliminowania strategicznie ważnych celów wojskowych, a także do poznawania wrogich okopów i liczb. W powietrzu, zarówno poszycie samolotu, jak i stalowe nerwy załogi są kluczowe dla przetrwania i sukcesu. To, czy ktoś stanie się udekorowanym lotnikiem, czy zginie w płonącym wraku, zależy tylko od umiejętności gracza i decyzji podejmowanych na polu bitwy. Mechanika Rozgrywka podzielona jest na dwie części - etap przygotowawczy i właściwe misje. W pierwszym etapie gracz musi wybrać i przeszkolić niedoświadczonych rekrutów w bazie wojskowej, aby mogli zostać specjalistami lotnictwa. Każdy protegowany ma wyjątkowy zestaw umiejętności, historii i innych szczegółów. Warto zachować ich przy życiu i dbać o nich, ponieważ ich śmierć jest trwała. Bombowiec jest skomplikowaną maszyną i potrzebuje zróżnicowanych członków załogi - musi być pilot, mechanik, kilku strzelców, ładowarka, co najmniej jeden radiooperator i nawigator. W powietrzu, rozgrywka bardzo przypomina inną grę o nazwie FTL: Faster Than Light. Podczas walki samoloty zaczynają się rozpadać, nie ma zbyt wielu rąk do obsadzenia wszystkich stacji, a tylko spokojny umysł może uratować ich przed nieuchronną śmiercią. Bombowce nie są przeznaczone do walki wręcz, dlatego każdy system przeciwlotniczy, radar, wrogi wojownik, a nawet zła pogoda mogą stanowić poważne wyzwanie. Elementy symulacyjne zmuszają gracza do korzystania z pokładowych systemów samolotu. Bardzo często po strzale na ogonie samolot traci zdolność manewrowania, silnik zaczyna się palić, hydraulika się psuje, samolotowi brakuje paliwa lub członek załogi zostaje zabity. Tak więc w misji zawsze jest coś do naprawienia lub ktoś do wyleczenia. Po przejściu przez cel gracz może obsługiwać systemy pokładowe w celu sfotografowania celu lub zbombardowania go. W końcu trzeba bezpiecznie wrócić do domu - pod warunkiem, że ma wystarczającą ilość paliwa.

Kategorie