Gry bramkarskie online dla chłopców: 27

Gra karne Gra karne

W tej grze strzelamy rzuty karne na samym początku wybieramy w jaką stronę mamy strzelić karnego, da...

Rzuty karne gra Rzuty karne gra

Do wyboru mamy tutaj wiele Europejskich zespołów, wybierz jeden z nich i możemy ruszać do strzelania...

Gra piłka nożna Gra piłka nożna

Wybieramy na początku jeden z zespołów piłkarskich jakim chcemy grać. Mamy możliwość wyboru reprezen...

Gra pepsi Gra pepsi

Ciekawa gra w której kierujemy myszką komputerową i naszym zadaniem jest niedopuszczenie do naszej r...

Gra air hockey Gra air hockey

Jak wiemy w tego rodzaju grach musimy strzelać jak najwięcej bramek, kierujemy przy pomocy myszki ko...

Gra wykonywanie rzutów wolnych Gra wykonywanie rzutów wolnych

Kolejna już gra na naszej stronie tego rodzaju tutaj znowu musimy pokonać bramkarza i strzelać bramk...

Piłka nożna gra 1 na 1 Piłka nożna gra 1 na 1

Bardzo fajna gierka w której możemy się zmierzyć pomiędzy dwiema osobami i w ten sposób mamy możliwo...

Weosłe strzelanie karnych Weosłe strzelanie karnych

Bardzo fajna i ciekaw gierka gdzie strzelamy rzuty karne. Gra godna polecenia zarówno dla chłopców j...

Cztery ściany i piłka Cztery ściany i piłka

To nie są gry dla dzieci. W tej grze piłkarskiej na samym początku wybieramy jednego z dwóch zawodni...

Srzelaj rzuty karne z małpką Srzelaj rzuty karne z małpką

Kolejna już gra na naszej stronie w kategorii sportowe. Strzelamy w niej rzuty karne małpką. Aby teg...

Gra fifa online Gra fifa online

Bierzemy udział w meczu fifa jedne na jednego raz strzelamy drugi raz natomiast bronimy karne przeci...

Rzuty wolne 2010 Rzuty wolne 2010

Wykonujemy rzuty wolne 2010 a nawet już za niedługo 2011. Zobacz ile bramek uda Ci się ustrzelić w g...

Hokejowe Hokejowe

Hokejowe potyczki są dla nas dostępne w grze. Naszym zadaniem będzie obrona strzałów na bramkę. Musi...

Rzuty karne dla dzieci Rzuty karne dla dzieci

Będziemy wykonywali rzuty karne. Gra w sam raz przeznaczona jest dla wszystkich dzieci. Zobacz ile r...

« poprzednia 1 2 następna »

gry bramkarskie

gry bramkarskie Jeżeli lubicie grać w piłkę nożną i strzelać bramki jak i też bronić na bramce to mamy dla Was interesujące gry bramkarskie w wersji online. W tego rodzaju grach możecie poczuć się jak zawodowi bramkarze, które bronią w najlepszych ligach na świecie w znanych klubach. Możemy zmierzyć się w przygotowanych w grach różnych pojedynkach bramkarskich. Gdzie strzały będą oddawane z przeróżnych miejsc jak i też rzutów wolnych i oczywiście obrona wielu karnych, które będą Wam na bramkę strzelane. Obroń je wszystkie i zostań najlepszym bramkarzem całego turnieju. Dzięki tego rodzaju gierką możesz ćwiczyć swoje umiejętności bramkarskie właśnie w tych grach online. Zobacz jak to jest bronić dla najlepszych klubów, poczuj tą adtosferę oraz presję jaka na Ciebie ciąży jeżeli stoisz pomiędzy dwoma słupkami.

Przez lata wersje Pro Evolution Soccer na PC Windows i konsole były praktycznie różnymi grami. Podczas gdy mechanizmy występujące na konsolach były w większości implementowane w wersji na komputery PC, zauważalnie gorsze pod względem grafiki. Pro Evolution Soccer 2018 zatrzymało ten trend, a teraz wersja PC Windows oferuje to samo doświadczenie, co konsole z obecną genencją. Oprócz tego tylko gracze posiadający system Windows, PS4 lub Xone otrzymali wersję FC Barcelona, ​​w której znajdują się agenci (których można używać na przykład w myClub) i wirtualną walutę. Pro Evolution Soccer 2018 ulepsza pomysły z poprzedniej gry. Twórcy Konami wprowadzili Real Touch +, nowy system, który jest odpowiedzialny za sposób, w jaki gracze obsługują piłkę. Chociaż system był już dostępny w serii, teraz bierze pod uwagę więcej części ciała. Dzięki temu możemy zobaczyć animacje, które znacznie różnią się od siebie, gdy gracze otrzymują piłkę, uderzają ją głowami, drybling itp. Kolejną ważną zmianą jest to, że mecze są teraz wolniejsze, co sprawia, że ​​gra jest trochę bardziej realistyczna. Oprócz tego istnieje również drybling strategiczny, który daje lepszą kontrolę nad piłką i ulepszonymi setami (rzuty karne i rzuty wolne). Oprócz klasycznych trybów gry, takich jak prowadzenie drużyny przez cały sezon, gra ma również kilka nowych. W końcu możemy grać w tryb kooperacji online dla dwóch lub trzech osób. Również tryb dopasowania losowego powrócił i ma więcej opcji. W tym trybie wybieramy kilka drużyn, a następnie gracze wybierają losowych graczy i mieszają je w jeden zespół.

Pro Evolution Soccer 2017 na PC / Windows jest odpowiedzią Konami na FIFA 17. Japoński wydawca nie posiada licencji FIFA, więc większość klubów i graczy w grze funkcjonuje pod wyobrażalnymi nazwami, chociaż programiści zwracają dużą uwagę na renderowanie gracze realistycznie, dzięki czemu nie ma problemu z opowiedzeniem superużytkownikom z nowicjusza. Konami posiada jednak licencję na Ligę Mistrzów, Ligę Europy i European Supercup, których nie można znaleźć w FIFA. Wersja na PC / Windows znacznie różni się od wersji dla konsol poprzednich generacji pod względem graficznym i technicznym, ponieważ projekt był znacznie bardziej zaawansowany na konsolach i PC.

Deweloperzy chcieli, aby mecze piłkarskie były jak najbardziej realistyczne, ale nie pozbawione elementów arkadowych i strategicznych, co jest tradycją serii. W porównaniu do edycji 2015, w PES 17 występuje wiele ulepszeń. Jeden z nich nazywa się "Precyzyjne podanie" i kontroluje zachowanie piłki podczas przejazdów. System wymaga precyzji; Piłka musi zostać przekazana w odpowiednim momencie, a gracz musi być dobrze ustawiony. "Prawdziwy dotyk" określa sposób, w jaki różni gracze kontrolują piłkę. Zmiany nie ograniczają się do piłki - deweloper wprowadził również pewne zmiany w warstwie taktycznej. Oprócz "Zaawansowanych instrukcji" - systemu do opracowania zaawansowanej strategii - można także zmienić zachowanie całego zespołu z obraźliwego na defensywne, dzięki "Totalnej kontroli drużyny", która pozwala graczom natychmiast reagować na zmieniające się warunki gra. Teraz jest więcej możliwości podczas rzutu rożnego, a bramkarze otrzymali zestawy nowych animacji, ruchów i zachowań, co czyni je prawdopodobnie najbardziej wymagającymi GK w historii serii.

W Pro Evolution Soccer 2017 istnieje wiele różnych wariantów trybów jedno i wieloosobowych. Wśród nich jest oczywiście myClub, czyli budowanie własnego zespołu i rywalizacja z innymi graczami lub AI. W trakcie gry możesz polegać na zwiadach, którzy są potrzebni do zawierania transakcji z piłkarzami. Poza tym dobrze jest również analizować statystyki przeciwników, ponieważ może pomóc wybrać najlepszą strategię. Istnieje również tryb Master League (oczywiście), który jest trybem sezonu regularnego, doprawionego kilkoma nowościami, takimi jak ulepszony system negocjacji i transferu oraz bardziej zróżnicowana mechanika rozwoju gracza. Te elementy uzupełnia uzupełniony samouczek i wiele różnych trybów treningowych, pozwalających zarówno nowym graczom, jak i weteranom na szlifowanie swoich umiejętności.

Kategorie