Gry Burzenie online: 22

Burzenie Burzenie

Sama nazywa tej gry mówi za siebie o czym będzie gra. Burzenie to typowa demolka, gdzie będziemy nis...

Gra Burzenie Gra Burzenie

Burzenia miasta to właśnie będziemy w tej grze robić. DO pokonania mamy wiele plansz podkładamy dyna...

Koparka Koparka

Do tej gry koparki używamy strzałek oraz Spacji do wyburzania. Gra jest łatwa i prosta, przygotowane...

Strzelanie z armaty Strzelanie z armaty

Strzelamy z armaty w taki sposób aby zburzyć budowle nad podaną kreską. Zanim zaczniemy grę czeka na...

Burzenie klocków Burzenie klocków

Będziemy w tej grze strzelać do klocków. Naszym zadaniem nie będzie budowania a burzenie konstrukcji...

Demolka Demolka

Jedziemy policyjnym samochodem i rozwalamy wszystko co stanie na naszej drodze. Jest to tak zwana to...

Hulk dla dzieci Hulk dla dzieci

Hulk jak wiemy jest bardzo silny w tej grze dla dzieci z Hulk będziemy rozburzali płyty. Aby je wszy...

Burzenie zamku Burzenie zamku

Będziemy musieli w odpowiedni sposób strzelać do zamku aby rozburzyć te elementy jak i tez te postac...

Burzenie zamków Burzenie zamków

Zasady w tej grze są bardzo proste, tutaj po prostu musimy jak najszybciej zniszczyć zamek wszelkimi...

Wyścigi na wesoło Wyścigi na wesoło

Czeka na Was wyścigowa gra dla dzieci, w której na początku wybieramy samochód jakim chcemy kierować...

Strzelanie z armat Strzelanie z armat

W tej grze przenosimy się do czasu kiedy używane były armaty. Będziemy musieli tymi armatami rozburz...

Burzenie domów Burzenie domów

Gra w której burzenie domów to codzienność. Będziemy podkładać dynamit w odpowiednich miejscach aby ...

Dino Blitz Dino Blitz

Zagraj w ciekawą grę razem z Dino. Będziemy z armaty strzelać do przeróżnych przedmiotów które będzi...

Ice Castle Blaster Ice Castle Blaster

Prosta gra w której jedynym naszym zadaniem będzie niszczenie lodowego zamku przy pomocy katapulty i...

« poprzednia 1 2 następna »

gry burzenie

gry burzenie W tego rodzaju zestawie gier przygotowanych przez nas będziecie mieli możliwość burzenie wszystkiego co stanie Wam na drodze. Co jakiś czas nowe gry w burzenie będziemy dodawać dla Was. Jest to całkiem ciekawa serii dla chłopców oraz dzieci którzy lubią rozburzać różnego rodzaju rzeczy jak i też wierze z klocków, całych miast, dzielnic czy też domów wolnostojących. Tutaj będziemy niszczyć wszystko co stanie na naszej drodze w różny sposób. Burzenie mostów - będzie następowało przede wszystkim przez detonację podłożonych przez nas materiałów wybuchowych. Burzenie zamków - rozburzamy je przy pomocy armat i dział z których od nich strzelamy, to samo tyczy się jeżeli chodzi o miasta i inne budynki. Możemy tego dokonywać na kilka różnego rodzaju sposobów w zależności jaką gierkę wybraliście. Są to zarówno detonacje gdzie podkładamy materiały wybuchowe czy też przy pomocy dźwiga ze specjalną kulą przeznaczoną do rozburzania przeróżnych rzeczy. Możemy tego dokonywać przy pomocy monster tracków czyli tak zwanych dużych samochodów z ogromnymi kołami. Możemy też strzelać z dział czy armat dużego kalibru. Wyniki jak szybko coś udało Wam się zniszczyć możecie zapisać w komentarzach pod daną gierką online.

Demolish & Build 2018 oferuje cztery ogromne lokalizacje, w których możemy budować lub niszczyć budynki. Gramy jako właściciel firmy zajmującej się niszczeniem konstrukcji, a nasi pracownicy mogą korzystać z różnych narzędzi, takich jak młotki, ale mogą również używać mniejszych lub większych maszyn, takich jak koparki, spychacze, dźwigi lub zdalnie sterowany robot, który może pracować w najtrudniejszych warunkach , niedostępne i niebezpieczne miejsca. Jednak wciąż możemy założyć hełm na głowy i ręcznie umieścić materiały wybuchowe wewnątrz budynków, zniszczyć kilka ścian za pomocą bardziej tradycyjnego sprzętu lub kontrolować wyżej wymienione maszyny. Jednak nie są to nasze jedyne obowiązki - jako właściciel firmy musimy mieć pewność, że otrzymujemy stały dochód, który możemy zarobić, wykonując różne zamówienia, takie jak budowa nowych budynków i ich wynajem. Pieniądze, które zarabiamy, mogą zostać wydane na opłacenie naszych pracowników, zakup nowego sprzętu lub ulepszenie, które już posiadaliśmy.

Kolejna odsłona serii symulatorów budynków stworzonych przez studio Noble Muffins. Gramy jako właściciel firmy budowlano-niszczącej, a naszym zadaniem jest upewnienie się, że otrzymujemy stały dochód, który możemy zarobić, wykonując różne zamówienia, takie jak budowa nowych budynków i ich wynajmowanie, a także zatrudnianie nowych pracowników i opieka nad nimi. ich wyposażenie. Nasi pracownicy mogą korzystać z różnych narzędzi, takich jak młotki, ale mogą również używać mniejszych lub większych maszyn, np. koparki, spychacze, dźwigi lub zdalnie sterowany robot, który może pracować w najtrudniejszych warunkach, w trudnodostępnych lub niebezpiecznych miejscach. Demolish & Build 2018 oferuje cztery olbrzymie lokalizacje, w których możemy budować lub niszczyć rzeczy - tak jak w poprzednich grach, możemy ręcznie umieszczać ładunki wybuchowe wewnątrz budynków, niszczyć kilka ścian lub kontrolować wyżej wymienione maszyny. Oprócz tego gra oferuje tryb multiplayer, w którym możemy grać z innymi graczami. Grafika użyta w tej grze jest raczej dobra.

Kategorie