gry camp rock: 9

Camp rock Camp rock

Bardzo fajna gra camp rock dla wszystkich osób. Musimy zarządzać własną firmą i jeździć z zespołem n...

Ubieranka Jonas Brother Ubieranka Jonas Brother

Ubieranka ta przedstawia nam członków zespołu Jonas Brother którzy wystąpili w filmie Camp Rock. Ubi...

Ubieranka Camp Rock Ubieranka Camp Rock

Udajemy się do postaci z Camp Rock do jego pokoju. Tam mamy będziemy musieli otworzyć szafę w której...

Puzzle z Ciekawski george Puzzle z Ciekawski george

Układanka czeka na każdego gracza który lubi przekładać i przesuwać takie elementy aby ułożyć z nich...

Ciekawski George w samochodzie Ciekawski George w samochodzie

Małpka George po polsku już niebawem czeka na Ciebie. Samochodziki już czekają na dzieci które chcą ...

Całowanka z camp rock Całowanka z camp rock

Chłopaka z zespołu i dziewczyna z Camp Rock postanowili się trochę całować na próbie przed koncertem...

Demi lovato ubieranka z make up Demi lovato ubieranka z make up

Nasza główna bohaterka musi szybko zrobić sobie make up. Niebawem ma występować na koncercie gdzie b...

Camp rock 2 wielki finał dla dziewczyn Camp rock 2 wielki finał dla dziewczyn

Układanka czeka na każdego gracza który preferuje tego rodzaju gierki. Myszka będzie tutaj potrzebna...

Gra Atlantyda Zaginiony ląd do układania Gra Atlantyda Zaginiony ląd do układania

Baw się poprzez układanie elementów znajdujących się w grze. Czerwony guzik jak zwykle jest aktywny ...

« poprzednia 1 następna »

gry camp rock

Wystrzałowy dział w którym to znajdziesz gry camp rok 2 wielki finał. Dla dziewczyn mamy natomiast w szczególności ciekawe ubieranki. Zobacz gierki w których to możesz ubrać i przebrać głównych bohaterów tego serialu dla nastolatków. Jeżeli chodzi o sam film to został on wyprodukowany przez Disney Channel. Głównymi bohaterami są w nim zespół Jonas Brothers oraz piosenkarka Demi Lovato. W USA serial można oglądać od 2008 roku. Teraz trochę fabuły tego serialu. Opowiada nam historię dziewczynki która chce spędzić wakacje w obozie rockowym. Jedyny sposób aby się tam dostać to pomoc jej mamie która ma pracować w tym obozie jako kucharka. Próbuje ta dziewczyna tam swoich sił i zostaje podsłuchana przez jednego z członków zespołu który jest zachwycony jej głosem. Chce się za wszelką cenę dowiedzieć kto to jest. Czekają na Was ciekaw intrygi i spiski dwóch dziewczyn z których jedna ma przepiękny głos, a druga jest o nią zazdrosna i robi wszystko aby nikt nie dowiedział się jak ona śpiewa i żeby nie osiągnęła żadnej nagrody i nie została zauważona. Czy jej się to uda oglądajcie sami. Głównymi bohaterami są tutaj: Shane Gray (Joe Jonas), Mitchie Torres (Demi Lovato), Nate Gray (Nick Jonas), Jason Gray (Kevin Jonas), Caitlyn Geller (Alyson Stoner), Tess Tyler (Meaghan Jette Martin), Ella Pador (Anna Maria Perez de Taglé), Margaret "Peggy" Dupree (Jasmine Richards) oraz Lola Scott (Aaryn Doyle). Zachęcamy do zapoznania się z gierkami i postaciami jakie w nich występują. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i będziecie z tego bardzo zadowoleni.

Biblia Camp Rock Wiki jest darmową, publiczną i kolektywną encyklopedią poświęconą informacjom i dyskusji w serii filmów Disney Channel Original Camp Rock, składających się do tej pory z Camp Rock i Camp Rock 2: The Final Jam. Pierwszy film został wyemitowany 20 czerwca 2008 r., A drugi film po nim nastąpił dwa lata później, 3 września 2010 r. Na kanale Disney Channel. The Stars of The Camp Rock Series to Demi Lovato i The Jonas Brothers. WAŻNA INFORMACJA: Prosimy o respektowanie wszystkich poglądów i wszystkich perspektyw. Ta wikia ma na celu lepsze zrozumienie filmów i silnej, przyjaznej społeczności. Nienawiści lub wulgarne posty przeciwko komuś lub coś mogą i będą usuwane przez Administratorów. Dziękujemy za przeczytanie tego ogłoszenia; proszę, rozpowszechniaj to słowo i bądź miły. Ta Wikia powstrzymuje głównych spoilerów, czy to z serialu, czy z serii książek, czy też z obu, nie są one cenzurowane.

Wczesne życie Niewiele wiadomo o życiu Mitchiego przed Camp Rock. Urodziła się i wychowała przez Steve'a i Connie Torres. Jej ojciec jest właścicielem sklepu z artykułami żelaznymi, a matka jest profesjonalnym szefem kuchni i kateringiem, który w końcu dostaje pracę jako kucharz Camp Rock, zapewniając Mitchiemu możliwość uczęszczania na obóz swoich marzeń po obniżonej cenie. Często wspomina się, że Mitchie ma długie hobby pisania piosenek i później okazuje się, że jest utalentowaną piosenkarką, autorką piosenek, pianistką i gitarzystą. Mitchie marzy o tym, aby zostać sławnym muzykiem w niedalekiej przyszłości i często nosi żółtą książkę zawierającą oryginalne piosenki, które sama napisała, w tym kultowe "This is Me". Przypuszcza się, że Mitchie zaczęła grać na instrumentach, śpiewać i pisać piosenki w bardzo młodym wieku z powodu zawartości jej książki. W trakcie filmu Mitchie rozwija się w Shane. Podczas premiery filmu Mitchie zostaje obudzona przez matkę i przygotowuje się do ostatniego dnia szkoły i oficjalnego początku lata. Chce spędzić lato w słynnym obozie muzycznym Camp Rock, ale nie może iść, ponieważ jej rodzice nie mogą sobie pozwolić na wysoką cenę obozu. Później tego samego dnia, gdy jej mama podejmuje pracę jako kucharz obozu, "Connie's Catering" oznacza, że ​​Mitchie jest w stanie uczestniczyć w obozie po niższej cenie, o ile pomaga w kuchni. Mitchie jest w stanie spełnić swoje marzenie o uczęszczaniu do obozu, zawsze chciała jechać. Kiedy Mitchie przyjeżdża do obozu, szybko zaprzyjaźnia się z Caitlyn Gellar, koleżanką, która chce zostać najlepiej sprzedającym się producentem muzycznym. Wszystko idzie dobrze dla Mitchie, dopóki nie ucieknie z Tess Tyler, obozową dziewczyną, która również lubi Shane'a.

Mitchie wchodzi do klubu po tym, jak Tess słucha jej piskliwego śpiewu, ale zamiast śpiewać w roli głównej, Tess czyni z niej wokalistkę w tle wraz z innymi piosenkarzami, Pegge i Ella. Wkrótce Mitchie spotyka Shane'a Greya, który jest nieznośną i niegrzeczną gwiazdą rocka, którego media wysyłają do obozu, by naprawił jego nastawienie. Oboje zaczynają piękną przyjaźń i wkrótce zaczynają się nawzajem osaczać. Wszystko jest w porządku, dopóki tajemnica Mitchie nie zostanie opowiedziana przez Tess, która denerwuje Shane'a i przestaje z nią rozmawiać. Z drugiej strony, Shane wciąż myśli o dziewczynie, którą usłyszał śpiew (co było Mitchie).

Następnego ranka Tess drażni Mitchie o gotowaniu swojej matki, a następnie Mitchie staje do niej i mówi jej, że jest o wiele lepsza niż ktoś, kto lubi umieszczać innych ludzi i zostaje wyrzucony z grupy. Ale Caitlyn decyduje, że powinni stworzyć własną grupę. W dniu finałowej jamy Caitlyn i Mitchie nie mogą uczestniczyć, dzięki Tess za oprawienie ich za kradzież jej bransoletki z urokiem. Wkrótce rozpoczął się finałowy jam, a Tess próbuje rozgrzać dwie pozostałe "to" dziewczyny. Ale kiedy Tess obraża ich za "okropny" taniec, obaj odeszli, pozostawiając Tess samą. Tess wcale się nie denerwuje i jest zszokowana widząc, że jest tam jej matka.

Tess osiąga świetne wyniki, dopóki nie rozprasza jej uwagi, kiedy widzi matkę rozmawiającą przez telefon, i prawie spada ze sceny, ciągle zawstydzając się i ucieka ze sceny. Następnie Peggie bierze światło i głośno aplauzuje. Następnie Tess przeprasza Pegge i Ella za traktowanie ich tak podłych i samolubnych. To w końcu koniec Final Jam, a Mitchie następnie wychodzi i zaczyna śpiewać "This is Me". Wkrótce Shane rozpoznaje piosenkę i głos, który słyszy, i zaczyna śpiewać z Mitchie. Dwóch następnie pogodzić za kulisami, a następnie śpiewają: "We Rock".

Kategorie