Gry Cannon online: 20

Zniszcz zamek wroga Zniszcz zamek wroga

Po jednej stronie planszy znajduje się zamek naszego przeciwnika po drugiej natomiast nasz zamek. Mu...

Armata Armata

W tej grze będziemy strzelać z armaty i niszczyć przeciwników. Do kierowania naszym działem używamy ...

Gra armata Gra armata

Do gry potrzebujemy myszki oraz Z,X,C, V do strzelania w grze armaty pirackie. Każda torpeda musi by...

Kulki armatka Kulki armatka

Armata będzie wystrzeliwać kulki, oczywiście my nią będziemy sterować. W taki sposób aby kulki wpadł...

Strzelaj do owoców Strzelaj do owoców

W grze z armaty musimy owocami strzelać do owoców. Jednak należy pamiętać iż takimi samymi owocami s...

Działo Działo

Działo samobieżne to właśnie nim będziemy grali i strzelali do wrogów zarówno z ziemi jak i też z po...

Gra z balonikami Gra z balonikami

Baloniki + działo to połączenie może oznaczać tylko jedno. Będziemy strzelać do znajdujących się bal...

Wystrzel piłkę Wystrzel piłkę

Ciekawa gra w której naszym zdaniem będzie wystrzelić piłkę w taki sposób aby poleciała ona jak najd...

Wystrzel Mario Wystrzel Mario

gry gra się załaduje klikamy na ikonę Play. W tej grze będziemy wystrzeliwać Mario z działa i zbiera...

Strzelanie z procy Strzelanie z procy

Będziemy w tej grze strzelali z procy. Postaraj się wystrzelić procą jak najdalej się tylko da. Do w...

Gra podobna do Angry Birds Gra podobna do Angry Birds

W tej grze w poszczególnych planszach będziemy niszczyć małe stworki, które się na nich znajdują. Do...

Gra Cannon Man online Gra Cannon Man online

Jest to gra Cannon wyjątkowa seria tych gier zawitała na nasz portal. To właśnie dzięki niej będziem...

Castle Cannon Castle Cannon

Naprzeciwko Siebie w tej grze będą stały dwa wrogie zamki. Jednym z nich my będziemy dowodzili. Na k...

Ratujemy balony Ratujemy balony

Do naszej dyspozycji w tej grze jest małe działko ze specjalną amunicją dzięki której będzie możliwe...

« poprzednia 1 2 następna »

gry cannon

gry cannon Tylko gry jednego rodzaju odnajdziecie tutaj specjalnie dla fanów tego rodzaju gier, zarówno dziewczyn jak i też chłopców mamy gry cannon online - graj przez cały dzień w te wyjątkowe gry online. Na pewno tego rodzaju gierki Wam się nie znudzą, jeżeli właśnie tutaj znaleźliście Waszą ulubioną, to jednym kliknięciem myszki, możemy dodać ją do ulubionych gier do swojego profilu na naszej stronie z darmowymi grami online.

Niech bitwa się rozpocznie! Cannon Brawl to gra akcji RTS 2D o zniszczalnym terenie. Gracze muszą myśleć szybko, aby przegrupować swoich przeciwników w tej grze 2D artylerii w czasie rzeczywistym. Zdobądź pływające wyspy i upuść maszyny wojenne z sterowców, by zdobyć mapy, które można całkowicie zniszczyć. Ostrożnie strzelaj umiejętnościami z każdej machiny wojennej, ale nie trwa to zbyt długo - przeciwnicy działają w odwecie w czasie rzeczywistym! Gra pełna jest wojennych maszyn do odblokowywania i odkrywania, pilotów statków powietrznych i mnóstwa unikatowych map, które popchną graczy, aby opracowali nowe plany ataku w celu pokonania przeciwników. Dzięki broni do odblokowania i obrony, którą można odkryć podczas kampanii i zbrojowni, gracze znajdą mnóstwo nowych strategii do wymyślenia na najbardziej efektywne zwycięstwo. Cannon Brawl łączy klasyczną grę artylerii z ekscytującym tempem RTS. Istnieje napięcie pomiędzy doskonaleniem trajektorii następnego strzału i utrzymywaniem APM, aby zmaksymalizować każdą salwę ataku. Cannon Brawl pęka od treści: - Trzydzieści siedem map zniszczalnych 2D - Pełna kampania dla pojedynczego gracza, z dwudziestoma misjami i dziesięcioma poziomami puzzli - Konkurencyjne internetowe i lokalne tryby dla wielu graczy z siedmioma mapami do walki - Dziesięć możliwych do odblokowania sterowców, każdy z własnym unikalnym profitem - Piętnaście unikatowych machin wojennych, w tym armaty, lasery i wiele innych

Aktualizując rozgrywkę ukochanych 16-bitowych oryginałów, Cannon Fodder łączy szybką akcję strategiczną z diabelskim poczuciem humoru, dzięki któremu stała się hasłem: wojna nigdy nie była tak zabawna. Dla tych, którzy nie przeszli przez unikalny trening wojskowy, gracze dowodzą oddziałami żołnierzy, pojedynczo lub grupowo, w różnych misjach bojowych na piechotę i pojazdach, podczas gdy generalnie wydmuchują rzeczy i powodują niezliczone ilości chaos militarny. Gra ma unikalny i charakterystyczny styl wizualny, który jest niewątpliwie. To nowa wersja, która nie jest tylko ładnym hołdem, opiera się na klasycznej taktycznej rozgrywce bojowej i wprowadza szereg nowych funkcji, takich jak zdolność wywoływania ataków powietrznych, wykonywanie radarowych przemarszu, a także wyzwalanie wielu nowych broni, w tym miotaczy ognia. i karabiny snajperskie. W miarę trwania konfliktu akcja jest zgłaszana na żywo przez kanał w nowym kanale FTV, dzięki czemu można lepiej spojrzeć na bohaterów gry. Zdolność bezprzewodowa konsol hosta daje kolejną ekscytującą innowację: rozgrywkę w trybie czterech graczy w trybie deathmatch, jak również w trybie współpracy.

Kategorie