Gry Chińskie - klocki i kulki online: 16

Eksperymenty dla dzieci Eksperymenty dla dzieci

Gra w której będziemy przeprowadzali przeróżne eksperymenty. Musimy je wykonywać w taki sposób aby n...

Danie z Sushi Danie z Sushi

Dla fanów kuchni chińskiej mamy ciekawe danie do gotowania jakim jest sushi. Będziemy uczyli się prz...

« poprzednia 1 2 następna »

gry chińskie

gry chińskie Bezpieczne gry chińskie dla wszystkich chłopców i dziewczyn odnajdziecie właśnie tutaj. Wszystkie z gier i zabaw jakie w tym dziale znajdziecie są dla Was za darmo. Dużo jest tego rodzaju gier które zostały stworzone przez chińczyków w szczególności tyczy się to popularnych ubieranek jak i i też chińskich klocków oraz kulek, jeżeli chcecie zapoznać się z tego rodzaju grami to zachęcamy Was do odwiedzenia właśnie tej kategorii gier.

Pierwsza część serii spinów Assassin's Creed Chronicles, stworzonych w formie platformówki przygodowej 2.5D. Gra została opracowana przez Ubisoft jako bonus dla użytkowników, którzy wykupili karnet za Assassin's Creed: Unity. Gra rozgrywa się w szesnastowiecznych Chinach, a gracze wcielają się w rolę zabójcy Shao Jun - ucznia Ezio Auditore i bohatera animowanego filmu Assassin's Creed: Embers. Będąc ostatnią ofiarą chińskiego podziału Zakonu, powraca do swojej ojczyzny z zamiarem pomszczenia jej zamordowanego brata. Podczas podróży poznaje wiele postaci historycznych i odwiedza kilka znanych miejsc w Chinach, w tym Pekin, Wielki Mur i Zakazane Miasto. Mechanika rozgrywki jest tłumaczeniem zwykłej rozgrywki w grze platformowej z przewijaniem strony. Możemy się wspinać, skradać, walczyć i zabijać w ciszy. Produkcja ma oryginalny styl graficzny, inspirowany tradycyjnym chińskim malarstwem.

Przenieś swoją przygodę do nowej, niezależnej opowieści z XVI-wiecznych Chin, w której wystąpił Shao Jun, ulubieniec fanów z filmu animowanego "Assassin's Creed Embers". Wyszkolony przez Ezio Auditore, Shao Jun powrócił do Pekinu jako ostatni pozostały zabójca Chińskiego Bractwa. Pogrążony w zemście, wyruszy przeciwko tym, którzy zniszczyli jej Bractwo. Przeżyj zupełnie nowe otoczenie dla serii w pięknie stylizowanym świecie inspirowanym tradycyjnymi malowidłami pędzla. Mocne umiejętności Shao Juna i nowe wyposażenie Assassin, takie jak Jian Sword i Foot Blade, pozwolą jej wyeliminować jej cele z cienia lub wziąć udział w grupach w walce wręcz. Poznaj legendarne zabytki, takie jak Wielki Mur Chiński i Zakazane Miasto, a także poznaj słynne postacie historyczne w nowym tytule do pobrania cyfrowego 2.5D.

Kategorie