Gry Chomikuj dla dzieci online: 22

Gra piosenkarka Hannah Montana Gra piosenkarka Hannah Montana

Przygotuj postać Hanny Montany na występ, zostałaś jej osobistą stylistką oraz makijażystką i to wła...

Gra chomik Gra chomik

Czy mieliście kiedyś własnego chomika? Jeżeli nie to teraz możecie mieć tego wirtualnego chomika w t...

Pieczenie babeczek Pieczenie babeczek

Musimy w tej grze upiec babeczki, które są nazywane Muffin. Nie jest je prosto przygotować. Jednak j...

James Bond James Bond

Wyruszamy w akcję razem z agentem 007 do pokonania mamy wielu przeciwników napotkanych po drodze, kt...

Kula z chomikiem Kula z chomikiem

Chomikiem w kuli musimy dotrzeć do wskazanego miejsca flaga. Uważaj aby nie rozbić kuli z chomikiem....

Chomik w kuli Chomik w kuli

Ta gra jest bardzo fajna jak i też prosta. Do gry potrzebować będziemy strzałek oraz Spacji. Gra jes...

Droga z Chomikiem Droga z Chomikiem

Chomik znajduje się po jednej stronie gry a po drugiej stronie mamy domek dla tego chomika. Zadanie ...

Gra z chomikiem Gra z chomikiem

W tej grze będziemy poruszać się chomikiem. Zadaniem naszym będzie ochrona naszego domu przed powodz...

Domek dla chomika Domek dla chomika

Jeżeli macie chomika lub też macie zamiar go kupić to polecamy ciekawą grę w której sami możemy skom...

Gra z deskorolką Gra z deskorolką

Będzie to dość nietypowa gra w której będziemy jeździć na deskorolce bo niezbyt równym terenie i będ...

Restauracja u chomika Restauracja u chomika

Na początku musimy trochę poczekać aż załaduje nam się gra, następnie podajemy ksywę/ imię pod który...

Gra bałwanek Gra bałwanek

Ciekawa gra całowanka utrzymywana w zimowych klimatach. Jest to gra z bałwankiem którym będziemy się...

Domek dla chomika Domek dla chomika

Jeżeli macie chomika to ta gra mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Będziemy mogli w niej udekorować k...

Fantastyczne Trio Fantastyczne Trio

Fantastyczne Trio bohaterów. Macie możliwość wyboru: Mario, Sonic lub też Alladyna, po wybraniu jedn...

« poprzednia 1 2 następna »

gry chomikuj

gry chomikuj Gry chomikuj to wspaniała rozrywka z grami online dla dzieci, dziewczyn i chłopców w których odnajdziemy najlepsze gry z różnych dziedzin. Zobacz nowe gry chomikuj dla Ciebie. Wszystkie gry w jakie tutaj zagracie dostosowane są do wielu użytkownika tego portalu z gierkami online. To nie są gry chomikuj na PC należy o tym pamiętać. Wszystkie teraz specjalnie dla Was są już jednym miejscu mamy nadzieję, że Wam się one spodobają i z chęcią w tego rodzaju gierki będziecie każdego dnia grali za darmo.

Podczas ważnej misji sierżant Fluff i reszta bohaterów chomika wpada w pułapkę zastawioną przez złego chomika X. Hamster X chwyta je i więzi ich w niezniszczalnych Kulach! W jego mrocznym i niesamowitym laboratorium X był zajęty tworzeniem 15 łamigłówek, które Bohaterowie mogliby ukończyć. Ma nadzieję, że zostaną uwięzieni na zawsze w łamigłówkach i nigdy nie uciekną, a tymczasem on i jego armia przejmie świat !!! Czy Hamster X się powiedzie? Czy przejmie świat? Czy bohaterowie kiedykolwiek uciekną, mój przyjacielu ... to zależy od ciebie! Witamy w cudownym świecie Hamster Heroes ™! Jesteście wezwani do bezpiecznego poruszania się po Heroes poprzez kręte i tajemnicze otoczenie stworzone przez Hamster X - musielibyśmy poradzić sobie z nachylonymi półkami, obracającymi się trybami i pływającymi platformami - umiejętność i szybkie myślenie wymagają dotarcia do celu!

Newton bawi się na plaży ze swoją przyjaciółką Sookie, kiedy odkrywają tajemnicze złote nasiona. Sookie trzymała w rękach bardzo błyszczące ziarno, nagle szalony orzeł przybył znikąd i porywał ją, niosąc ją wysoko w niebo. Newton szybko zbiera całą swoją odwagę i zaczyna pracę nad improwizowanym whirlybrem stworzonym z naturalnego zielonego pędu i ciasnego pasa. Następnie dodaje ostatnie szlify starego skórzanego hełmu i niektórych gogli lotniczych (tylko dlatego, że jest stylowy), jest teraz gotowy do działania.

Hamsterz Life to gra opracowana przez MTO i wydana przez Ubisoft. Należy do serii Petz, zaprojektowanej dla najmłodszych graczy. Franczyza pozwala graczom zadbać o różne zwierzęta - konie, koty, psy i inne. Ta konkretna gra pozwala troszczyć się o wirtualnego zwierzaka. Możesz wybrać swoje zwierzę z pięciu ras. Sprawienie, że on jest szczęśliwy, wymaga karmienia, umycia i zabawy z nim. Najważniejsze jest karmienie - jeśli nie uda ci się w tym obszarze, to maluch poprosi cię o jedzenie. Jeśli będziesz go dobrze karmił, wyrośnie w ciągu trzech dni, ale utrzymanie go głodni może wydłużyć okres dojrzewania do siedmiu dni. Im lepiej dbasz o swojego zwierzaka, tym większe rośnie ono i ma więcej sił, aby zbudować tak zwany "Ham-Country", miejsce z własną piekarnią, szkołą, placem zabaw, księgarnią i wieloma innymi, gdzie inne mogą się poruszać. Możesz nauczyć swoje zwierzaki nowych sztuczek - np. przywitać się odpowiednio do pory dnia ("dzień dobry" lub "dzień dobry"). Jeśli powiesz datę urodzenia, przyjdą i życzą ci wszystkiego najlepszego w tym dniu. Co więcej, możesz użyć rysika, aby nauczyć je pokazywać różne emocje. Hamsterz Life oferuje kilka mini-gier, dzięki którym zarabiasz na nowe zabawki i akcesoria dla swoich zwierząt, takie jak koła, karuzele i piłki. Rysik nie jest jedyną funkcją konsoli DS używaną w grze. Możesz także użyć mikrofonu, aby porozmawiać bezpośrednio i połączenia bezprzewodowego, które pozwala grać wspólnie ze zwierzętami Twojego przyjaciela.

Kategorie