Gry Chomikuj dla dzieci online: 22

Chomikiem do celu Chomikiem do celu

Po załadowaniu gry kliknij na nią myszką aby przejść do gry w której to będą na nas czekać chomiki. ...

Chomik Harry Chomik Harry

Wraz z chomikiem Haarry będziemy podróżować w specjalnej kulce po terenie gdzie będziemy szukać jedz...

Ognista muszka Ognista muszka

Kilkanaście plansz w tej grze jest do pokonania dla Was. Gramy małą postacią czyli ognistą muszką. Z...

Kolorowanka Smerfy Kolorowanka Smerfy

Do pokolorowania w tej kolorowance mamy postacie z bajki Smerfy. Na tym obrazku odnajdziemy postać S...

Formuła Racer Formuła Racer

Nowa gra formuła 1 racer w której czeka na nas do wyboru osiem torów po których będziemy się ścigać ...

Twój rower BMX Twój rower BMX

Jeżeli lubicie wykonywać triki i skakać na rowerze jakim jest BMX i marzycie o swoim własnym rowerem...

Gra rowerowa dla dzieci Gra rowerowa dla dzieci

Dla wszystkich małych i dużych dzieci mamy fajną gierkę na letnie dni. Będziemy jeździć po górach i ...

Chomik i ciastka Chomik i ciastka

ten chomik z gry uwielbia różnego rodzaju ciasta. Zadaniem naszym w grze będzie pomóc mu dostać się...

« poprzednia 1 2 następna »

gry chomikuj

gry chomikuj Gry chomikuj to wspaniała rozrywka z grami online dla dzieci, dziewczyn i chłopców w których odnajdziemy najlepsze gry z różnych dziedzin. Zobacz nowe gry chomikuj dla Ciebie. Wszystkie gry w jakie tutaj zagracie dostosowane są do wielu użytkownika tego portalu z gierkami online. To nie są gry chomikuj na PC należy o tym pamiętać. Wszystkie teraz specjalnie dla Was są już jednym miejscu mamy nadzieję, że Wam się one spodobają i z chęcią w tego rodzaju gierki będziecie każdego dnia grali za darmo.

Podczas ważnej misji sierżant Fluff i reszta bohaterów chomika wpada w pułapkę zastawioną przez złego chomika X. Hamster X chwyta je i więzi ich w niezniszczalnych Kulach! W jego mrocznym i niesamowitym laboratorium X był zajęty tworzeniem 15 łamigłówek, które Bohaterowie mogliby ukończyć. Ma nadzieję, że zostaną uwięzieni na zawsze w łamigłówkach i nigdy nie uciekną, a tymczasem on i jego armia przejmie świat !!! Czy Hamster X się powiedzie? Czy przejmie świat? Czy bohaterowie kiedykolwiek uciekną, mój przyjacielu ... to zależy od ciebie! Witamy w cudownym świecie Hamster Heroes ™! Jesteście wezwani do bezpiecznego poruszania się po Heroes poprzez kręte i tajemnicze otoczenie stworzone przez Hamster X - musielibyśmy poradzić sobie z nachylonymi półkami, obracającymi się trybami i pływającymi platformami - umiejętność i szybkie myślenie wymagają dotarcia do celu!

Newton bawi się na plaży ze swoją przyjaciółką Sookie, kiedy odkrywają tajemnicze złote nasiona. Sookie trzymała w rękach bardzo błyszczące ziarno, nagle szalony orzeł przybył znikąd i porywał ją, niosąc ją wysoko w niebo. Newton szybko zbiera całą swoją odwagę i zaczyna pracę nad improwizowanym whirlybrem stworzonym z naturalnego zielonego pędu i ciasnego pasa. Następnie dodaje ostatnie szlify starego skórzanego hełmu i niektórych gogli lotniczych (tylko dlatego, że jest stylowy), jest teraz gotowy do działania.

Hamsterz Life to gra opracowana przez MTO i wydana przez Ubisoft. Należy do serii Petz, zaprojektowanej dla najmłodszych graczy. Franczyza pozwala graczom zadbać o różne zwierzęta - konie, koty, psy i inne. Ta konkretna gra pozwala troszczyć się o wirtualnego zwierzaka. Możesz wybrać swoje zwierzę z pięciu ras. Sprawienie, że on jest szczęśliwy, wymaga karmienia, umycia i zabawy z nim. Najważniejsze jest karmienie - jeśli nie uda ci się w tym obszarze, to maluch poprosi cię o jedzenie. Jeśli będziesz go dobrze karmił, wyrośnie w ciągu trzech dni, ale utrzymanie go głodni może wydłużyć okres dojrzewania do siedmiu dni. Im lepiej dbasz o swojego zwierzaka, tym większe rośnie ono i ma więcej sił, aby zbudować tak zwany "Ham-Country", miejsce z własną piekarnią, szkołą, placem zabaw, księgarnią i wieloma innymi, gdzie inne mogą się poruszać. Możesz nauczyć swoje zwierzaki nowych sztuczek - np. przywitać się odpowiednio do pory dnia ("dzień dobry" lub "dzień dobry"). Jeśli powiesz datę urodzenia, przyjdą i życzą ci wszystkiego najlepszego w tym dniu. Co więcej, możesz użyć rysika, aby nauczyć je pokazywać różne emocje. Hamsterz Life oferuje kilka mini-gier, dzięki którym zarabiasz na nowe zabawki i akcesoria dla swoich zwierząt, takie jak koła, karuzele i piłki. Rysik nie jest jedyną funkcją konsoli DS używaną w grze. Możesz także użyć mikrofonu, aby porozmawiać bezpośrednio i połączenia bezprzewodowego, które pozwala grać wspólnie ze zwierzętami Twojego przyjaciela.

Kategorie