gry ciąża i odbieranie porodu: 8

Ubieranka ciążowa Ubieranka ciążowa

Ubieranka dla dziewczyn w ciąży już na Was czeka. Będziemy ubierali przyszłą mamę w kreacje ciążowe....

Czas na dzidziusia Czas na dzidziusia

Widziałaś kiedyś kobietę w ciąży?Teraz możesz zaobserwować prawdziwy poród.Postępuj zgodnie ze wskaz...

Mama w ciąży urządza urodziny dziecka Mama w ciąży urządza urodziny dziecka

Pomóż młodej mamie uszyć kolorowy sweterek dla jej dzidziusia. Zmierz jej ciśnienie, pomóż skompleto...

Elsa i bliźniaki Elsa i bliźniaki

Elsa jest w ciąży z bliźniakami.Jednak to nie jest jej dobry dzień,ponieważ podczas pracy w ogrodzie...

Elsa na zakupach Elsa na zakupach

Elsa jest w ciąży i musi sobie kupić dużo nowych ubrań i biżuterii.Pomóż jej wybrać modne,piękne suk...

Narodziny dziecka Narodziny dziecka

Zobacz czy odbieranie porodu jest łatwe czy trudne. Czy miałeś kiedyś okazję pomagać kobiecie w ciąż...

Drugie dziecko Barbary Drugie dziecko Barbary

Barbara jest po raz drugi w ciąży.Zaopiekuj się nią i pomóż w przygotowaniu do narodzin dziecka.Ster...

Anna w ciąży Anna w ciąży

To wspaniała wieść w królestwie.. Anna jest w ciąży.Wybierz się z nią do stylisty i dobierz jej pięk...

« poprzednia 1 następna »

gry ciąża i odbieranie porodu

Dział powstał ponieważ mieliśmy bardzo dużo zapytań o tego rodzaju gierki. Mają oni po części charakter edukacyjny. Dlatego też poznaj ciekawe gry ciąża i odbieranie porodu. Będziemy wcielać się między innymi w lekarza który będzie prowadził dziewczynę w błogim stanie jak i też w Panią położną gdzie będziemy zajmowali się odbieraniem porodu. Gry będą o różnym stopniu trudności. Zarówno dla początkujących graczy jak i też dla tych zaawansowanych. Będziemy się tutaj także opiekowali małymi dziećmi które dopiero co się urodziły jak również będziemy szyli i ubierali różnego rodzaju ubrania dla kobiet. Zobaczymy jak to jest pracować w szpitalu czy też przeprowadzać operacje. Dział oczywiście skierowany w szczególności dla dziewczyn ale nie tylko również chłopcy mają możliwość pogrania w te gierki. Sprawdź, spróbuj i po prostu przekonaj się czy są one dla Ciebie czy też nie. Nie każdemu się podobają. Każdego dnia zupełnie nowe i fajne.

Lisa ma w brzuszku dziecko niedługo. Ona idzie do szpitala. Po całym egzaminie do ciała, lekarz mówi Lisie, że ona potrzebuje operacji (cesarskie cięcie) natychmiast. Proszę pomagać lekarzowi przygotowywać operację. Po pierwsze dawać jej środek znieczulający a następnie włączać maszynę oddechową. Gdy przygotowanie zostanie skończone, proszę pomagać lekarzowi kończyć operację. Dziecko urodzi się. Ale jest mnóstwo pracy że musieć zostać skończonym. Proszę zakończyć kurację dla zarówno mamuni jak i dziecka. Dziecko jest tak słodkie. Proszę opiekować się nim. Podziękowania. W tej grze, musisz aby: 1. pomagać lekarzowi kończyć egzamin do ciała. 2. przygotowywać do operacji. 3. pomagać lekarzowi kończyć operację z powodzeniem. 4. zakończyć kurację po operacji. 5. opiekować się dzieckiem. 6. wybierać ubranie dla mamuni i dziecka. To jest dziewczyny 'gra & gra pracującego dorywczo & fasion gra & dzieci gra! Zajmij się Mamunią i jej słodką nowo narodzoną dziewczynką! Zajmij się ich zdrowiem, domem, jedzeniem i stylem! Jesteś podekscytowany mieć trochę siostry? Gra drobny pomocnik Mamuni i być najlepszą nianią dla słodkiej nowo narodzonej dziewczynki. Przygotowywać do przyjazdu dziecka: iść do lekarza i sprawdzać zdrowie Mamuni, upiec pyszny tort i rzucać malutkim prysznicem, dekorować żłobek i traktować Mamunię z relaksującym twarzowym centrum odnowy biologicznej. Gdy dziecko urodzi się, stawać się gotowy by przewinąć śmierdzące pieluszki, marki odżywka dla niemowląt, dawać płyn do kąpieli, malutkie ubranie żelazne i uprzątać dom. Nie zapomnij projektować pasowanie do strojów dla Mamuni i jej noworodka!

Mamunia pacjenta cierpi, proszę dawać jej operację ze wskazań nagłych natychmiast! Moja mamunia ma słodkie małe dziecko bliźniacze po operacji ciążowej. Teraz to wzrośnie do ciebie. Lekarz położnik lub ginekolog marki ta operacja ze wskazań nagłych możliwy na świecie najlepsza ER operacja ze wskazań nagłych szpital i umożliwić słodkie malutkie narodziny bliźniacze. Teraz zostać lekarzem i przygotowywać operację. Najpierw dawać jej środek znieczulający zapobiec bólowi podczas malutkiej operacji narodzin bliźniaczej a następnie włączyć maszynę oddechową. 2. musimy wziąć dla niej badanie krwi. Wtedy hamować ciśnienie krwi a następnie brać ultradźwięk i sprawdzać co jest seksem dziecka bliźniaczego. Jeśli seks dziecka jest męski, w takim razie to jest niemowlaczek chłopiec albo móc być nieposłusznym malutkim chłopcem ponieważ chłopcy są zawsze nieposłuszni. A jeśli seks dziecka jest żeński wtedy to jest mało księżniczki albo może zdobywamy obydwa jako dziecko bliźniacze. Moja mamunia kocha dziecko bliźniacze. Jesteś mamunią nie może udzielić normalnego dostarczania i wzrostu pracy bólu stopniowo. Musimy musieć pójść cesarskie cięcie przed bólem pracy poza kontrolą. Teraz przygotowywać operacja scena w tej operacji ze wskazań nagłych gry szpitalne. Instrument chirurgiczny również przygotowany dla operacji operacji ze wskazań nagłych dla mamusi, która jest w silnym bólu pracy dla malutkich narodzin bliźniaczych. Po cesarskim cięciu wyjmować dziecko bliźniacze mój brzuszek mamuni jeden po drugim i kończyć stiches zamknąć mój brzuszek mamuni kończyć operację ze wskazań nagłych na świecie najlepiej gry operacji szpitalne. Ciąża mamuni jest trudna do obsługiwania skoro dni i ty potrzebujecie specjalnej biegłości jako awaryjny lekarz mieć okazję zobaczyć nowo narodzone dziecko bliźniacze. Grać w tę zdumiewającą grę operacji, która bije całą ER gry operacji ze wskazań nagłych. Czeka na Ciebie również odbieranie porodu.

Kategorie