Gry Cyrkowe akrobacje online: 20

Gra Skubi Doo Gra Skubi Doo

Do wyboru w tej grze mamy dwie postacie pierwszą z nich jest oczywiście Scooby Doo drugą natomiast S...

Gra z klaunem Gra z klaunem

Potrzebne nam są następujące klawisze w grze po pierwsze strzałki oraz trzy litery C- strzelamy, V- ...

Puzzle cyrk z Myszką Puzzle cyrk z Myszką

układamy puzzle z cyrkiem Disnyea. Postacie z bajki wybierają się właśnie do cyrku gdzie musimy je u...

Mały ponny w cyrku Mały ponny w cyrku

tym razem kucyk Pony wybiera się do cyrku gdzie będzie musiał skakać przez płonące obręcze, do tego ...

Cyrk gra Cyrk gra

Razem z zebrą w cyrku będziemy skakać i wykonywać wiele ciekawych ewolucji. Musimy dojść jak najdale...

Kolorowanka klaun Kolorowanka klaun

Klauni zabawiają osoby, które przybyły do cyrku na przeróżne pokazy....

Kolorowanka cyrk Kolorowanka cyrk

Klauni oraz zwierzęta występują zwykle w cyrku właśnie to jest przedstawione na tym obrazku do pokol...

Kolorowanka cyrk Kolorowanka cyrk

Na obrazku przedstawiony nam jest namiot cyrkowy. Pokoloruj ten cyrk na kolorowe kolory....

Samolotowe akrobacje Samolotowe akrobacje

Jeżeli lubisz samolotowe akrobacje to zachęcamy Was do wzięcia udziału w tej grze. Naszym samolotem ...

Skakanie na trampolinie Skakanie na trampolinie

Będziemy tutaj skakali na trampolinie i wykonywali przeróżne akrobacje w powietrzu jak i tez na tram...

Cyrokowe akrobacje Cyrokowe akrobacje

Udajemy się do cyrku, a jak wiemy cyrk to miejsce zabaw i rozrywki dla wszystkich. Nauczymy się w gr...

Cyrkowe akrobacje Cyrkowe akrobacje

Cyrkowe akrobacje będą na nas czekać w tej grze dla dzieci. Będziemy musieli tak podbijać klaunów ab...

Cyrkowy makijaż Cyrkowy makijaż

Dla osób lubiących wykonywać makijaże mamy gierkę w której będziemy musieli wykonać nieco innych niż...

Gra z klaunem Gra z klaunem

Do gry klaun używaj myszki. Jest to popisowy numer w cyrku, w nim to będziemy rzucać nożami do porus...

« poprzednia 1 2 następna »

gry cyrkowe

gry cyrkowe Dla fanów cyrku przygotowaliśmy dział gdzie znajdą dla Siebie ciekawe i darmowe gry cyrkowe, gdzie będą mieli okazję wcielić się w cyrkowców. Będziemy mogli pracować w cyrku i wykonywać tam różnego rodzaju czynności. Będzie to tresura zwierząt, różne akrobacje cyrkowe jak i też sztuczki cyrkowe i piłki. Mamy także kolorowanki które są związane z cyrkiem i inne zabawy dla dzieci w tym dziale. Za kilka dni nowa seria gier dla Was.

NintendoLand było kolejnym porywającym doświadczeniem na Wii U. Zaprojektowany, aby przedstawić graczom różne sposoby gry z GamePadem, NintendoLand jest w zasadzie rozbudowanym samouczkiem. Z drugiej strony, podobnie jak Wii Sports, stała się jedną z najpopularniejszych gier na Wii. NintendoLand oferuje kilkanaście gier tematycznych na tuzin różnych popularnych gier Nintendo. Z tych, które widzieliśmy, każdy oferował wyjątkowe, łatwe do grania, ale zaskakująco fascynujące przeżycia: Rzucaliśmy gwiazdy na wymijających ninja, machając ekranem GamePada; sterowaliśmy wózkiem kopalnianym przez skomplikowany labirynt, przechylając przyciski kontrolujące, kciuki i wyzwalające; i strzelaliśmy strzałami do wrogów, których widzieliśmy na ekranie GamePada. Nintendo odmówiło stwierdzenia, czy NintendoLand zostanie dołączone do Wii U. Wii Sports był darmowym pakietem na Wii i pomógł napędzić błyskawiczną sprzedaż konsoli. Podczas gdy Nintendo miało show dla siebie pod względem nowego sprzętu, nie zyskało największego szumu. Zamiast tego na targach najwięcej uwagi przyciągnęła kolekcja gier zmierzających do konsoli Xbox 360 i PS3. Może tak być, ponieważ te gry będą prawdopodobnie jednymi z ostatnich ogromnych, nowych tytułów wchodzących na starzejące się konsole, z których obie mają mieć zastąpione zapowiedziane na przyszłorocznym pokazie. Jak dotąd, Watch Dogs był największym głosem tego serialu. Jakoś radzi sobie z unikaniem częstych wycieków, które wypierają wielkie zapowiedzi gier, nadchodząca gra Ubisoftu nabrała wielkiego rozmachu na konferencji prasowej, kiedy została odsłonięta w zeszłym tygodniu. Estetyka i grafika gry były tak imponujące, że wiele osób wierzyło, że gra jest dostępna na niewydane konsole; jednak, rozmawiając z Polygon, dyrektor kreatywny Ubisoft Montreal, Jonathan Morin obiecał, że gra zostanie wydana na PC, PS3 i Xbox 360.

Choć imponujące graficznie, równie urzekające jest ustawienie orwellowskiej gry i oszałamiające wykorzystanie rosnącej łączności społecznej, aby stworzyć narracyjne tło idealnie pasujące do gry o wojnie informacyjnej z prawdziwymi, ludzkimi ofiarami. Call of Duty: Black Ops 2, najnowsza z serii, której niektórzy mogli się obawiać, zaczynała pokazywać swój wiek, a także świetnie się prezentowała. Ten najnowszy Call of Duty, ze względu na PC, PS3 i Xbox 360, zajmuje się główną skargą na serię: liniową rozgrywkę. Chociaż gra Black Ops 2 nie jest całkowicie oderwana od pojedynczej opowieści i jednej drogi, zaoferuje graczom rozgałęzienia ścieżek na różnych poziomach cyrkowych gier. Podobnie jak w każdym E3, było też wiele ekskluzywnych tytułów na wielką platformę.

Kategorie