Super Gry Czadowe: 18

Tańcz z Barbie gra Tańcz z Barbie gra

Na samym początku gry musimy wpisać swoje imię lub też nick aby móc grać w tej grze. Następnym kroki...

Gra Kubuś Puchatek golf Gra Kubuś Puchatek golf

Zagraj razem z Kubusiem Puchatkiem w golfa w grze. Do wyboru mamy trzy postacie. Kubusia, Tygryska o...

Rybki Rybki

Super gry rybka, w której będziemy musieli zjadać małe rybki, wtedy będziemy rosnąć i nasza małą ryb...

Gra zbijanie Gra zbijanie

Super gra zbijanie kulek dla wszystkich użytkowników naszej strony, którzy lubią takie gry w zbijani...

Cymbergraj Cymbergraj

Zagraj w super grę jaką jest oczywiście cymbergraj. do gry używamy myszki którą to sterujemy i dobie...

Odkryanka Odkryanka

Wesoła odkrywana czeka na nas z misiem. Odkrywamy karty, pod którymi szukamy takich samych postaci. ...

Super Bob Super Bob

Super Bob postanowił trochę polatać w chmurach. Klikamy na planszę myszką wtedy nasza postać w grze ...

Kierowanie ruchem drogowym Kierowanie ruchem drogowym

Będziecie musieli w grze kierować ruchem drogowym. Musimy samochody kierować w odpowiednie miejsca w...

Fajerwerki Fajerwerki

Teraz już nie będziecie musieli czekać do sylwestra by móc pooglądać fajerwerki i sztuczne ognie. ZA...

Pływanie pod wodą Pływanie pod wodą

Jeżeli lubisz pływać pod wodą to zagraj w tą gierkę w której wcielamy się w nurka, który będzie pływ...

Pociąg towarowy Pociąg towarowy

Kierowanie pociągiem towarowym nie należy do najprostszych a to dlatego, że przewozi on ogromne ładu...

Angry Birds Angry Birds

Gra Angry Birds w wersji halloween czeka już na Was. Mamy możliwość zagrania w ponad 15 plansz z ang...

Free Super Mario Bros Free Super Mario Bros

Kolejna ciekawa gra w które wystąpi Mario Bros i to my w tej gierce będziemy kierować tą postacią. C...

Styl Zoe Styl Zoe

Zoe dostała się do szkolnego przedstawienia w którym odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego postanowiła ...

« poprzednia 1 2 następna »

gry czadowe

gry czadowe Gry czadowe pełne są rozrywki jest to zbiór przeróżnych gier jakie odnaleźliśmy w sieci. Zagraj w wyśmienite gierki online całkowicie za darmo. Tylko wyjątkowe czadowe gry tutaj znajdziecie, nie ma lipy - trzeba w nie grać, oczywiście dla Was za darmo, niebawem nowa seria takich gierek online.Gry wideo są jasnym punktem w ponurym roku. Na początku 2017 r. Dostaliśmy Switch, dzięki któremu łatwiej było zabrać nasze hobby tam, gdzie chcemy. Przy pomocy słuchawek redukujących hałas, autobus, metro, samolot lub cały świat mogą zniknąć. Thomp. Kto nie mógł skorzystać z tej ucieczki? Fantastyczne światy w zapaści na pewno czują się łatwiejsze do opanowania niż nasze własne, gdzie wydaje się, że jest niewielu bohaterów i niekończących się złoczyńców. Ta przyjemność może być wywołana poczuciem winy. W jaki sposób możemy świadomie uciec do światów fantasy, skoro jest tak wiele pracy do zrobienia w prawdziwym świecie?

Czy naprawdę uciekamy, grając w gry? Czy też uczymy się, eksperymentujemy i przejmujemy kontrolę nad sobą? Czy uczymy się doświadczać życia nie tak, jak wiemy, ale czy doświadczają go ludzie wokół nas? Czy zdobywamy empatię, koleżeństwo i ulgę? Tak, uciekamy do gier. Ale kiedy gry są najlepsze, doświadczenie jest o wiele większe niż emocjonalne wyjście. Gry wideo mogą być niepoważne. Mogą być ważne. I dość często zdają się być jednocześnie naraz. W tym roku zebraliśmy 50 naszych najlepszych gier na liście. Cóż za dziwna radość widzieć ich wszystkich razem. A co za ulga, że ​​w 2017 r. Tak niewiele z tych gier polega na strzelaniu do ludzi w głowę, plamy krwi są jedynym kolorem w ich świecie. Zamiast tego mamy gry, które rozpoznają delikatność i cenność ludzkiego życia, gry, które zajmują się śmiercią, zdrowiem psychicznym, nastoletnim lękiem i chorobą dzieci. Szanują życie. Wielkie koncerny, które mogłyby żerować na naszej nostalgii, ewoluowały dobrowolnie, twórcy współpracujący z naszym fandomem, ale stanowczo popychający swoje artystyczne cele do przodu - i my z nimi. Bogaci wydawcy gier wideo nadal tworzyli gry o dźganiu i strzelaniu, owszem, ale oprawili je w sposób, który łączył się z historią, nawet gdy przesłanie było tak proste, jak: "Tak, kolego, dobrze uderzyć na nazistów".

Gry wciągnęły nas w życie niespokojnych rodzin na północno-zachodnim Pacyfiku, moralnie skomplikowanych gangsterów w Tokio, obsesyjnych dziewczyn z liceum w baseballu w Zatoce San Francisco i sztucznej inteligencji w odległej przyszłości. Pytali, jak przeżywamy wiadomości błyskawiczne, teksty, ekrany główne, a nawet gloryfikowany arkusz kalkulacyjny. Jednak najbardziej zachęcający w tym roku w grach jest ciągły nacisk na dostępność i różnorodność. Patrząc na tę listę, nie widzisz niszy dla zespołu uprawnionych młodych mężczyzn, ale medium, które naciska na zewnątrz, jednocześnie eksplorując wnętrze. Jest niedoskonały; to się poprawia. Oczywiście gry czadowe wciąż mogą uzależniać, być dziecinne i bazować. (Jak to czasem powinno być!) Ale magia gier w 2017 roku, wynikająca z obfitości i różnorodności doświadczeń, jest stanowczym potwierdzeniem, że gry oznaczają o wiele więcej niż o wiele więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej. W 2018 r. Znów będziemy uciekać. W tych ucieczkach mamy możliwość doładowania i wzrostu. Musimy pracować, aby uczynić nasz świat lepszym, ale jest też wartość w uważnym przygarnianiu innych światów. Nie możemy w nich utonąć, ale uczyć się od nich. Gry oferują nam narzędzia do kontekstualizowania przeszłości, bezpiecznego eksperymentowania w teraźniejszości i symulacji ram na przyszłość.

Kategorie