Gry Czarodziej dla dzieci: 29

Ubieranka Winx Ubieranka Winx

Do ubrania mamy jedną z postaci czarodziejek Winx. Jest to oczywiście jak poznajecie Winx Musa. Musi...

Ubieranka Czarownica Ubieranka Czarownica

Dziewczyna ta postanowiła się przebrać w strój czarownicy na hallowen. Tyle tych dodatków i różnych ...

Ubieranka Harry Potter Ubieranka Harry Potter

Na obrazku widzimy znaną każdemu z Was postać jaką jest Harry Potter. Jednak musimy go ubrać do szko...

Gra  Harry Potter i komnata tajemnic Gra Harry Potter i komnata tajemnic

Poruszamy się w labiryncie i zbieramy znajdujące się w nim przedmioty w komnacie Tajemnic. Mamy na t...

Gra harry potter i zakon feniksa Gra harry potter i zakon feniksa

Do gry będą nam potrzebne strzałki przy pomocy których poruszamy się postacią Harry Potter w grze za...

Książe półkrwi Książe półkrwi

Strzelaj z magicznej różdżki Harrego Pottera do wrogów, którzy nieustanie się do niego zbliżają. Nie...

Zabawa z qudditch Zabawa z qudditch

Zagraj magiczny mecz na miotłach wraz z Harrym Potterem. Musimy trafiać piłką do trzech obręczy. Moc...

Znjadź różnice w obrazkach Znjadź różnice w obrazkach

Mamy przedstawione dwa obrazki na których widzimy Harrego Potter. Musimy odnaleźć różnice w tych dwó...

Ubieranka Harry oraz Ginny Ubieranka Harry oraz Ginny

Do ubrania mamy tutaj dwie postacie. Pierwsza z nich jest to Harry Potter druga natomiast jego najle...

Harry Potter za kierowanicą Harry Potter za kierowanicą

W grze jeździmy samochodem wraz z Harrym Potterem. Musimy wykonywać odpowiednie misje. Musimy jechać...

Zabawa i kamienie Zabawa i kamienie

W gierce Hogwart strzelamy do wyżej umieszczonych magicznych kamieni. Musimy je umieszczać w taki sp...

Harry potter różnice Harry potter różnice

Jak widzimy po otwarciu gry mamy dwa obrazki używając myszki musi odnaleźć różnice które różnią te d...

Winx dla dziewczyn Winx dla dziewczyn

Tym razem możemy ubrać Winx jak tylko chcemy. Mamy możliwość dobrania fryzur dla Winx i wielu innych...

Kolorowanka Winx Kolorowanka Winx

W tej kolorowance mamy możliwość pokolorowania jednej z sześciu postaci Winx. Kolorowanka ta jest w ...

« poprzednia 1 2 3 następna »

gry czarodziej

gry czarodziej Jeżeli marzyłeś aby zostać kiedyś czarodziejem to gry czarodziej powstały specjalnie dla Ciebie. Zostań czarodziejem i baw się dobrze. W tego rodzaju grach będziemy używali magii i poznamy znane postacie w tej dziedzinie, najbardziej znanym czarodziejem jakim jest Harry Potter to razem z nim będziemy uczyć się czarować, poznawać mikstury jak i też przejść szkołę magii. Znajdziemy tutaj również puzzle i kolorowanki z czarodziejami.

Animal Crossing to gra o powolnym życiu. Wałęsasz się brzegiem, by złapać rybę, wybierasz pomarańcze i spychasz do sklepu ogólnego, żeby sprzedać dodatkową plonę, a gdy tylko prace zostaną zakończone, będziesz słuchał starego żółwia śpiewającego szanty morskie podczas przesuwania się na oddaloną wyspę . Jego celowe tempo ma kluczowe znaczenie dla uroku serii; czuje się jak wakacje ze świata i wszystkie jego kłopoty. Ale Animal Crossing: Pocket Camp, najnowsza iteracja w serii, ma niewłaściwy rodzaj wolnego tempa. Ciągnie się z powodu sztucznych opóźnień: konsekwentne grindowanie zasobów do budowy mebli, które same wymagają długiego czasu oczekiwania na montaż. Gra mobilna nie ma wystarczająco dużo rozrywek, by odwrócić uwagę od pętli, w którą jednogłośnie gra, aw seriach wszystko polega na odnajdywaniu radości w małych rzeczach, które wydają się szczególnie okrutne. Animal Crossing: Pocket Camp, czwarty podjazd Nintendo na telefon komórkowy, dostosowuje urok wszechświata Animal Crossing do skondensowanej aplikacji. Bezpłatny tytuł (lub Nintendo nalega, "free-to-start") jest kuszący dla fanów, którzy nie mieli głównej serii Animal Crossing od 2013 roku New Leaf. Wszystko działa dobrze, gdy po raz pierwszy wpadniesz do gry; Ambasador serialu, Isabelle, zaprasza Cię do tego samego świata cheeru i zaprasza Cię do założenia własnego kempingu. Przyjazna obsada, wesoła muzyka i satysfakcjonujące ćwierkanie, gdy złapiesz robaka, są perfekcyjne. To wygląda i brzmi jak Animal Crossing, po prostu nie ma w sobie Animal Crossing.

Głównym celem Pocket Camp jest zbudowanie wspomnianego kempingu, dostosowywanie go za pomocą mebli i bibelotów, aby nie tylko dopasować się do gustu, ale przyciągnąć inne stworzenia Animal Crossing do odwiedzenia. Najpierw jednak będziesz musiał zbierać materiały rzemieślnicze od rosnącej obsady zwierząt, przynosząc im dowolną rybę, robaka, owoce lub muszlę na ich liście życzeń. Gra szybko redukuje się do cyklu: odwiedź jedną z czterech małych lokalizacji, aby zdobyć przedmioty, sprowadź je do zwierzęcia, które tego chce, mając nadzieję, że masz wystarczająco dużo różnych towarów w ekwipunku, aby przejść przez trzy interakcje z tym zwierzęciem, a następnie wskocz do innej strefy, aby spełnić kolejną przysługę. Gdy to zrobisz, będziesz musiał czekać około dwóch godzin na pojawienie się nowych zwierząt w każdym regionie, aby cykl mógł być kontynuowany. Po zebraniu materiałów można rozpocząć tworzenie z rozszerzającego się katalogu mebli, przy czym każdy przedmiot z meblami zajmuje zmienną liczbę godzin rzeczywistych i minut. Poza osobistymi upodobaniami, meble są walutą, dzięki której każdy wieśniak może odwiedzić twoje pole namiotowe; każdy nie przyjdzie, dopóki nie skonstruujesz pięciu unikatowych kawałków, po czym zostaniesz potraktowany jako scenka z ich udziałem.

Podczas gdy gry Animal Crossing koncentrują się wokół jednego dużego celu, często roją się od rozrywek, pozwalając ci odpędzić godziny. To tutaj naprawdę cierpi Pocket Camp, ponieważ po prostu nie ma wiele do zrobienia, gdy nie jesteś na niekończącym się szlifowaniu mebli. Możesz złapać błędy, ale są tylko siedem typów, a cztery są niezwykle rzadkie. W rzece i oceanie jest tylko 13 gatunków ryb, a także kilka rodzajów owoców i muszli do zebrania. Naprawdę nie możesz sprzedać żadnego dodatkowego, z wyjątkiem twoich znajomych w pudełkach, ale nie ma żadnej zachęty do uczestniczenia w tym ekosystemie, ponieważ nie ma tak dużej różnorodności, a kupowanie bardzo rzadkiej rzeczy jest przydatne tylko wtedy, gdy mieć zwierzę, które je podaruje. Ten brak różnorodności rozciąga się również na zwierzęta, które spotykasz. W aktualnej formie Pocket Camp jest 40 mieszkańców, ale po spędzeniu z nimi kilku dni rozmawiają tylko o czterech różnych typach. Urocze, naturalne, chłodne lub sportowe wioski - powinowactwo, które rozciąga się na ich preferencje dotyczące mebli - wszystko zaczyna brzmieć jak każdy inny, co jest spotęgowane, gdy trzeba ciągle z nimi rozmawiać, aby zdobyć materiały. Sportowe zwierzęta nieustannie nazywały mnie "brosephine" i pytały, jak przebiega mój trening, a urocze wieśniaczki podziękują mi za bycie fanem. W innych tytułach Animal Crossing zwierzęta są czymś więcej niż tylko uroczymi stworzonkami w swetrach. Będą walczyć z wami, wyślą wam dziwne listy i wypełnią wasze życie dziwnymi historiami; mogą nie być twoimi prawdziwymi przyjaciółmi, ale uchwycą złożoność przyjaźni. Kieszeń na obóz kładzie całą transakcyjną naturę naszego związku w ulgę, nieustannie obrzucając mnie tym samym bezsensownym dialogiem.

Kategorie