gry czarodziejki z księżyca: 18

Czarodziejki Winx Czarodziejki Winx

Ubierz te cudowne czarodziejki winx w tej grze dla wszystkich dziewczyn oraz dziewczynek. Do wyboru ...

Winx czarodziejki Winx czarodziejki

Ubieranki winx czarodziejki czekają na Ciebie w tej grze online całkowicie za darmo. Przenosimy się ...

Salon czarodziejek Salon czarodziejek

W tej grę będziemy pracować w nietypowym spa, które jest przeznaczone dla czarodziejek. W każdej z g...

Czarodziejki z księżyca Czarodziejki z księżyca

Gra dla dziewczyn Czarodziejki z księżyca czeka już na Was. Mamy tutaj możliwość stworzenia własnej ...

Gra czarodziejki z księżyca Gra czarodziejki z księżyca

Ubieranki czarodziejki z księżyca już czekają na Was. Wokół księżyca występują ubieranki dla czarodi...

Kolorowanka Czarodziejki Winx Kolorowanka Czarodziejki Winx

Czeka na Was kolorowanka gdzie będziemy mieli możliwość pokolorowania kilka dziewczyn z Winx. Wystar...

Sailor Senshi Maker Sailor Senshi Maker

Podążaj śladami Sailor Moon i stwórz swoją własną wojowniczke! Wybierz swój własny styl. Sterowanie ...

Magiczne mikstury Magiczne mikstury

Pomóż wróżce przygotować magiczne mikstury, skorzystaj z czarodziejskiej księgi. Sterowanie myszką...

Sailor Moon Sailor Moon

Czas na epicką grę.Teraz możesz ubrać Sailor Moon i Tuxedo Mask.Ubierz ich w magiczne stroje.Ubierz ...

Barbie Sailor Moon Barbie Sailor Moon

Barbie postanowiła wstąpić do zgromadzenia Sailor Moon, jednak nie może tego zrobić dopóki wyglądem ...

Wakacyjna fryzura Wakacyjna fryzura

Wakacje Judii nigdy nie mają końca. Uwielbia ona spędzać swój wolny czas w gronie przyjaciół na Hawa...

Wróżka Zarina Wróżka Zarina

Bajki o wróżkach są znane na całym świecie. Wszyscy bardzo je uwielbiają ponieważ przepełnione są ma...

Ślubna fryzura Ślubna fryzura

Anna jest Twoją ulubioną przyjaciółką i właśnie dzisiaj wychodzi za mąż. Jej największym marzeniem b...

Fryzura Monster High Fryzura Monster High

W tej grze po raz kolejny możemy zrobić fryzurę jednej z postaci występujących w bajce Monster High....

« poprzednia 1 2 następna »

gry czarodziejki z księżyca

gry czarodziejki z księżyca Czarodziejka z Księżyca ( Sailor Moon ) stworzył je nie kto inny jak Naoko Takeuchi. Historia opowiada nam o dziewczynach które brobnią królestwa. Rozciągało się ono w Układzie Słonecznym. Dziewczyny praktycznie cały czas walczą ze złem. Głównymi postaciami są tutaj Sailor Senshi w Polsce nazywane są czarodziejkami lub też wojowniczkami.. Imiona ich pochodzą od księżyca jak i też planet. Główną bohaterką jest tutaj Usagi Tsukino. Jest to 14 letnia dziewczynka, która pochodzi z Tokio. Odkrywa ona swoje przeznaczenie jakim jest uratowanie planety Ziemia jak i też całej galaktyki. Atakującymi są tutaj królestwa ciemności. My właśnie z tymi postaciami przygotowaliśmy różnego rodzaju gierki trudniejsze jak i też łatwiejsze. Mamy ubieranki, kolorowanki i oczywiście puzzle, to co wybierzecie należy wyłącznie od Was.

Wczoraj, usługa cyfrowej komiksowej firmy Amazon ogłosiła, że ​​dzięki istniejącej współpracy z Viz Media przyniesie tygodniowy Shonen Jump - jedną z najdłużej działających antologii mangowych w Japonii - dla czytelników anglojęzycznych w tym samym dniu, w którym wydrukuje się w Japonii . Trwająca seria wydana obecnie przez Weekly Shonen Jump obejmuje takie tytuły jak Bleach, One Piece i My Hero Academia. Dziś Comixology ujawnia nowe partnerstwo z wydawcą manga Kodansha - firmą odpowiedzialną za Sailor Moon, Akira, Attack on Titan i wiele innych mangowych przebojów przeszłości i teraźniejszości - które od razu dodadzą ponad 350 tytułów Kodansha do biblioteki Comixology, a jeszcze więcej. Atak na Tytana Podczas gdy niesamowicie wpływowy Akira Sailor Moon i Katsuhiro Otomo nie jest zawarty w tych początkowych 350 tytułach, czytelnicy będą mogli znaleźć 10 tomów Mushishi, 49 tomów Fairy Tail i 16 tomów Attack on Titan, a także zdrową pomoc spinoffs. Nowe wydania trafią Comixology tego samego dnia, co druk. "Kodansha to wydawca, którego fani Comixology domagają się, aby czytać na naszej platformie" - powiedział współzałożyciel Comixology i dyrektor generalny David Steinberger. "Jestem wielkim fanem Ataku na Tytana i nie mogę się doczekać, aby podarować pierwszy tom znajomym i rodzinie i po raz pierwszy zobaczyć tę wspaniałą serię na naszej platformie!"

Kiedy mówimy o rynku komiksów "głównego nurtu" w Stanach Zjednoczonych, zwykle mówimy o właściwościach Big Two, DC i Marvel Comics, oraz o wyborze mniejszych wydawców, którzy podobnie koncentrują się na fantastyce naukowej i historiach fantasy, niektórzy z których są osadzone w połączonych ze sobą wszechświatach. To, co ta struktura często ignoruje, to często znacznie większy apetyt czytelników na niezależne komiksy i mangi. Na coraz bardziej rozproszonym cyfrowo rynku komiksowym te stare mury się psują. Tam, gdzie czytelnicy mogą najłatwiej znaleźć swoją mangę w sklepie z książkami, a ich comiesięczne problemy najłatwiej można znaleźć w sklepie z komiksami, jedno miejsce na świecie dla tysięcy tytułów z całego świata jest czymś, czego przemysł jeszcze nie widział.

Usagi Tsukino, znana również jako Sailor Moon, to nastoletnia dziewczyna o dość podstawowych upodobaniach: lubi jeść tort, walczyć zło przy świetle księżyca, zdobywać miłość za dnia i nowy Ford Fusion. Ta ostatnia jest według amerykańskiego producenta samochodów, której najnowsza reklama wyróżnia klasyczną postać anime, prześcigającą model sedana z 2017 roku. To dziwaczne 45 sekund, tym bardziej, że rozmowa towarzyska Usagiego, Luny, opowiada o nowych fantazyjnych funkcjach Fusion. Ani jeden nie może prowadzić, ale najwyraźniej obaj są dobrze obeznani w świecie pojazdów mechanicznych. Nie możemy narzekać na nową zawartość Sailor Moon w stylu oryginalnej kreskówki, której premiera miała miejsce prawie 25 lat temu. Viz Media wydało nowy angielski dub na anime w 2014 r., A ci głosowi aktorzy woskują rapsodię nad reklamą Fusion w Fordzie. Współpracujący z Westernem dystrybutor anime Funimation współpracował również z Fordem, pokazując fanom Dragon Ball Z, że jego super-zasilani zawodnicy są tak samo zajęci samochodami firmy. Metal Gear Solid nawet w tym roku dostał się do akcji, dając klasyczny styl Konami i Sailor Moon coś więcej niż miłość do anime.

Kategorie