gry czerwony kapturek: 19

Czerwony Kapturek Czerwony Kapturek

Nowoczesna ubieranka czerwony kapturek, ubierz dziewczynę w grze ubierance na czerwona tak aby wyglą...

Gra Czerwony Kapturek Gra Czerwony Kapturek

Do gry Czerwony Kapturek używamy strzałek do poruszania się jak i też skakania. 1 - eleminujemy prze...

Zakochani Zakochani

Ubierz tą zakochaną parę według swojego stylu.Sterowanie muszką...

Mały aniołek Mały aniołek

Aniołki zawsze są piękne ale ty możesz sprawić że dzięki twoim ubraniom będzie wyglądała jeszcze lep...

Sasha Sasha

Ubierz Sashe w odpowiedni strój do pogody.Dzisiaj jest bardzo ciepło.Zadbaj o nakrycie głowy i inne ...

Bersh Bersh

Bersh pragnie być modelką.Pomóż jej ubrać się w piękne ubranie aby wygrała casting.Sterowanie myszką...

Barbie ślub Barbie ślub

Barbie jest w ciąży i bierze ślub.Pomóż jej dobrać odpowiednią suknię i dodatki.Sterowanie myszką...

Czerwony kapturek Czerwony kapturek

Czerwony kapturek chce odwiedzić babcię.Jednak nie chce iść do niej z pustymi rękami.Ostatnio Kaptur...

Anna idzie na wesele Anna idzie na wesele

Anna od zawsze uwielbia piękne sukienki i fryzury.Dzisiaj jej przyjaciele przyszli zaprosić ją na we...

Wróżka Wróżka

Tym razem możesz stworzyć swoją własną postać wróżki. Na początku wypielęgnuj jej twarz, następnie u...

Odnowa Elsy Odnowa Elsy

Nadszedł czas na artystyczny makijaż wykonany specjalnie dla Elsy. Możesz stworzyć mnóstwo kombinacj...

Elsa w salonie piękności Elsa w salonie piękności

Zbliża się jesień dlatego każda dziewczyna potrzebuje nawilżenia dla swojej skóry.To samo dotyczy kr...

Wspaniałe loki Wspaniałe loki

Śliczne dziewczyny zawsze mają długie, piękne kręcone włosy.Jednak trzeba je bardzo dokładnie pielęg...

Fryzura Pixie Fryzura Pixie

Witaj we wspaniałym Hollywoodzkim świecie mody i elegancji. To czas kiedy możesz wykazać się swoją w...

« poprzednia 1 2 następna »

gry czerwony kapturek

gry czerwony kapturek Czerwony kapturek jest to baśń gdzie mała dziewczynka, która nosi czerwone nakrycie głowy jak i też tego samego koloru ubrania wybiera się do swojej schorowanej babci, która mieszka w lesie. Boi się tam iść ale nie ma wyjścia gdyż musi zanieść jej pożywienie jak i też niezbędne leki. Na swojej drodze spotyka groźnego wilka. Który wypytuje jej się wszelkie informacje, przestraszona zdradza mu cel swojej podróży. Wilk zjada babcię i czeka na Czerwonego Kapturka jednak on rozpoznaje podstęp i udaje się po leśniczego, który pokonuje wilka i ratuje babcię. Historia ta została po raz pierwszy opisana przez Charles'a Perraulta w 1697 roku w książce Bajki Babci Gąski. My na naszej stronie przygotowaliśmy właśnie kilkanaście różnego rodzaju gier z tej serii mamy nadzieję, że Wam się spodobają. Są to kolorowanki, ubieranki oraz puzzel do poukładania dla Was.

Woolfe: The Red Hood Diaries, platformówka oparta na mrocznej opowieści o bajce Czerwonego Kapturka, zwróciła 72,000 $ na Kickstarter, znacznie powyżej swojego 50 000 $ gola. Ale ostatecznie doszło do żalu: pierwszy odcinek został wydany w marcu na mniej entuzjastyczne recenzje, a kilka miesięcy później programista GriN Multimedia wyciągnął wtyczkę, mówiąc, że nie może ona ani ukończyć gry, ani dostarczyć nagród Kickstarter. To było brzydkie zakończenie za wszelką miarę. Dziś jednak wiadomości stały się o wiele lepsze, ponieważ brytyjski deweloper Rebellion ogłosił, że przejął Woolfe od GriN. Co więcej, będzie próbował wypełnić wszystkie zaległe nagrody Kickstarter, mimo że nie otrzymuje żadnych funduszy zebranych przez kampanię. "Naprawdę chcemy robić to, co dobre, przez zwolenników Woolfe", powiedział dyrektor generalny Rebellion i dyrektor kreatywny Jason Kingsley. "Tylko dlatego, że dołączyliśmy do projektu Woolfe znacznie dalej, nie oznacza to, że nie powinniśmy szanować ludzi, którzy do tego doprowadzili." Jeśli sponsor nie otrzymał nagrody, której się zobowiązali, " zamierzamy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby im to umożliwić, nawet jeśli sami musimy to zrobić. " Nieco zaskakujące jest to, że zobowiązanie się do wypełnienia nagród od sprzedawców nie obejmuje samej gry. Rebellion powiedział, że nie zdecydowało, w jaki sposób będzie korzystać z nieruchomości, a nawet jeśli zakończy ona obiecany drugi rozdział, chociaż potwierdził w FAQ na Kickstarterze, że Woolfe pozostanie w Steamie po obecnej cenie. Dostarczył także listę nagród, które dostarczy, i powiedział, że ma nadzieję, że uda się je wszystkie zdobyć do końca roku

Po prostu musisz mieć MOBA w dzisiejszych czasach. Crytek zdaje sobie z tego sprawę, więc Arena of Fate to wejście studia do niezwykle popularnego gatunku. Nasz pierwszy rzut oka na grę w akcji pojawił się na Gamescom 2014, a tu w końcu jest cały film dla przyjemności oglądania. Zobacz, jak Czerwony Kapturek wyjaśnia zasady w niej (raczej przesadzone, spójrzmy prawdzie w oczy) na brytyjski akcent, a następnie obserwuj jak Alicja (z Alicji w Krainie Czarów) pomaga zabić jej wrogów. Wygląda na to, że operacja jest dość standardowa, chociaż Red Riding Hood radzi sobie z limitem 20 minut na każdy mecz. Gracz może wygrać wcześniej, jeśli zdobędzie swojego przeciwnika, a jeśli nie ma zdecydowanego zwycięzcy przed końcem 20-minutowego limitu, wygrywa drużyna z wyższym wynikiem. Ciekawie będzie zobaczyć, jak Arena of Fate walczy z gigantami gatunku, mianowicie Dota 2 i League of Legends. Crytek nie jest jedynym studiem, który próbuje szczęścia na MOBA późno: będzie nawet Dead Island MOBA, co jest dziwne.

Kategorie