Gry Czołgowe 3D online: 19

MIsja żołnierska gra MIsja żołnierska gra

Misja wojskowa w afryce. To Ty jesteś żołnierzem, który musimy ją wykonać. W grze tej poruszamy się ...

Gra czołg Gra czołg

Kierujemy czołgiem Rudy 102. Poruszamy się strzałkami, natomiast działem tego czołgu kierujemy przy ...

Gra wojsko Gra wojsko

Zaletą tej gry jest to że instrukcja obsługi jak i sama gra jest w języku polskim. Bronią kierujemy ...

Gra czołgi tank Gra czołgi tank

Do gry tanki czołgi tank będzie nam potrzebna myszka komputerowa. W grze tanki tej musimy zniszczyć ...

Gra tank 1990 Gra tank 1990

Zasady gry są bardzo proste musimy pokonać inne czołgi zanim one nas pokonają. Na początku wpisujemy...

Stara gra tank Stara gra tank

poruszamy się literami W,A,S,D oraz myszką komputerową. Musimy pokonać wszystkich przeciwników znajd...

Wyspa gier czołgi Wyspa gier czołgi

Wyruszamy w misję na wyspie. Pokonujemy wielu wrogów takich jak wieżyczki oraz inne pojazdy i czołgi...

Czołgi 2 wojny światowej Czołgi 2 wojny światowej

Zobaczycie tutaj najlepsze czołgi II wojny światowej podczas pojedynków i walki z wrogiem. Przenosim...

Czołgi online gra Czołgi online gra

Strzelaj do wrogów, strzałki, myszka oraz przycisk Shift to podstawowe klawisze tej gierki online....

Wyspagier czołgi Wyspagier czołgi

Znowu udajemy się na wyspę gdzie do wykonania mamy określoną grę z czołgami. Możemy wybrać język pol...

Czołgi tank Czołgi tank

Gra na początku się dość długo ładuje dlatego też prosimy Was o cierpliwość. Musimy czołg doprowadzi...

Gra niemieckie czołgi Gra niemieckie czołgi

Poruszamy się niemieckim czołgiem i strzelamy do latających pojazdów w gierce przy użyciu spacji....

Battle Battle

Battle - jest to super gra wojskowa dla wszystkich chłopców. Jeździmy czołgiem i musimy strzelać w p...

Kolorowanka czołg Kolorowanka czołg

Czołgi były używane w wielu wojach. Ich zaletą jest to, że są odporne na obstrzał przeciwników oraz ...

« poprzednia 1 2 następna »

gry czołgowe

gry czołgowe Przeniesiemy się w tych grach do czołgu gdzie będziemy mogli walczyć z wrogami, poruszać się czołgiem czy też brać udział w wielu misjach wojskowych. Wszystko to jeżeli wybierzesz gry czołgowe które już na Ciebie czekają. Wojenne misje gdzie to właśnie Ty będziesz dowodził całym odziałem tych opancerzony pojazdów. To Ty wygrasz bitwę która zakończy wojnę i da Wam upragnione zwycięstwo. Aby tego dokonać musisz perfekcyjnie sterować oraz strzelać z dużego kalibru działa czołgowego.Wstrętny tryb kampanii można grać pojedynczo lub w trybie kooperacji i ciągów, tworząc serię bitew czołgowych i potworów inspirowanych światem Godzilla. Grasz jako mały czołg, zbierając bonusy do broni i strzelając do niechcianych gości miasta - najeźdźców, takich jak robo-goryl, spieniony kraken i super-szerocy szerszeni. Każdy wróg ma unikatowe ataki, ale strategia gracza do zniszczenia pozostaje taka sama: staw czoło przeciwnikom i zetrzyj przycisk ognia. Struktura jest wyraźnie przeznaczona dla salonów gier, w których gracze wydają dolara na minutę od potwornej nowości, a potem nigdy więcej nie grają. Staje się nudny po kilku minutach grania w salonie. Bez potrzeby zwracania uwagi na akcję na ekranie, mój mózg skupił się na wyszczególnieniu Tank! ! Zbiornik! Ma wiele wad. Pokonanie poziomów kampanii zdobywa medale, a medale odblokowują nowe pojazdy. Aby odblokować wszystkie maszyny i poziomy, będziesz musiał powtórzyć wiele etapów z różnymi pojazdami wojennymi - powtarzające się i wyczerpujące doświadczenie. Każdy czołg ma standardowy pocisk, a także dwie specjalne umiejętności napędzane przez power-upy rozproszone na polach bitew. Specjalne zdolności obejmują bronie, które ogłuszają, przebijają i niugu wrogów, a także budynki wokół nich. Różnorodność broni dodaje do strategii najmniejszy plus strategii, ale nie oczekuj żadnych zdolności obronnych, brakuje rzeczy takich jak tarcze, bonusy zdrowotne czy manewry wymijające. Zwycięstwo zależy od tego, kto zadaje najwięcej obrażeń najszybciej.

Rozumiem brak tarcz i tym podobne, jeśli projektanci zamierzają stworzyć realistyczną symulację, ale te po prostu nie zachowują się w ten sposób. Są lekkie i rozwijają się jak tanie zabawki. Ich wieże nie obracają się, więc nie mogą strafić, jeżdżąc w jednym kierunku i strzelając innym. Mogą to być naprawdę: samochody, motocykle, rowery, wielbłądy. Częścią problemu jest brak kontroli. Oba drążki analogowe są niepotrzebnie poświęcone sterowaniu pojazdem. Gracze nie mogą celować w broń ich. Maszyny wojenne po prostu strzelają do tego, co jest tuż przed nimi, z celami wybranymi całkowicie przez komputer. Gracz nie ma również kontroli nad Tankiem camera. Mimo że są one blokowe, środowiska, które można zniszczyć w grze, należą do nielicznych, możliwych do zrealizowania aspektów. Szkoda, że ​​brak kontroli nad kamerą uniemożliwia wzięcie udziału w całym chaosie spowodowanym przez czołgi podczas próby zabicia gigantycznych mrówek i mecha goryli.

Tryb multiplayer My Kong inteligentnie wykorzystuje GamePada, pozwalając jednemu graczowi kontrolować robo-King Kong. Do trzech graczy z pilotami Wii używa czołgów do zabicia małpy w wyznaczonym czasie. Goryl jest mały na ekranie GamePada, ze strategicznego widoku z lotu ptaka, ale masywny na ekranie telewizora, ocierając się maszyny. Podwójna perspektywa jest nowatorska i daje poczucie, że programiści rozpoznają potencjał tego nowego systemu. A jednak reszta gry wieloosobowej to sprawa humidrum. Jest tryb walki w trybie zespołowym i zespołowym, a także trzy etapy współpracy, w których rywalizują z czterema maszynami wojskowymi przeciwko potworom kontrolowanym przez A.I. Te ostatnie misje są jak rozszerzone wersje oferty na kampanię, tylko teraz cztery osoby bez końca strzelają do gigantycznych potworów. celowania i prawdziwego poczucia progresji â ???? rzeczy, które stały się najbardziej podstawowymi zasadami współczesnych gier 3D. Nie zapewnia przesłania filmu B; nie jest w stanie konsekwentnie korzystać z GamePada Wii U lub jego graficznej mocy; ale najbardziej potwornie, to nie stwarza podstawowej sensacji.

Kategorie