Gry Czyszczenie Zwierząt darmowe gry online - gry-dladzieci.pl: 19

Gra chomik Gra chomik

Czy mieliście kiedyś własnego chomika? Jeżeli nie to teraz możecie mieć tego wirtualnego chomika w t...

Opieka Barbie Opieka Barbie

Pierwszym zadaniem w tej grze po wybraniu zwierzątka,musimy go odnaleźć. Musimy wytężyć nasz wzrok a...

Szpital dla zwierząt Szpital dla zwierząt

Pracujemy razem z psem mopsy w szpitalu dla zwierzątek. Tutaj właśnie leczymy zwierzęta. Na początku...

Wyścigi konne Wyścigi konne

Bierzemy udział w wyścigach konnych. Sprawdź się jak Ci pójdzie potyczka w takich zawodach. Kieruje...

Karmienie zwierząt Karmienie zwierząt

Na początku wybieramy poziom trudności gry, potem już sama gra w karmienie zwierząt czeka na nas otw...

Opieka nad psem Opieka nad psem

Będziemy się w grze opiekować pieskami. Jednak nie będzie to takie łatwe. Poranny spacer z psami da ...

Doktor dla zwierząt Doktor dla zwierząt

Zwierzęta będą do nas przychodzić z przeróżnymi problemami my będziemy musieli się nimi opiekować i ...

Spa dla kota i psa Spa dla kota i psa

Pracujemy w nietypowym salonie spa, który jest odwiedzany przez zwierzęta. Są to przede wszystkim ko...

Gra dżokejka konna Gra dżokejka konna

Wcielamy się w grze w rolę dżokeja który będzie brał udział w zawodach konnych. Na czas pokonuj okre...

Fetch - rzucanie piłką Fetch - rzucanie piłką

W tej grze chłopak będzie bawił się wraz ze swoim ukochanym pieskiem. Będzie mu rzucał piłki, które ...

Salon zwierzątek Salon zwierzątek

W tej grze należy dbać o zwierzątko, dobierając mu stroje itp.Dzięki temu odblokujesz kolejny poziom...

Psi dom mody Psi dom mody

W tej grze możemy zaprojektować najlepsze stroje dla zwierzątek, o ślicznych kolorach i cudownych ak...

Salon piękności Salon piękności

Do Twojego salonu przyszło dzisiaj kilka zwierzątek.Używaj nożyczek,prysznica i innych akcesoriów ab...

Pies i Tom Pies i Tom

Tom chciał uratować swoją dziewczynę przed wściekłym psem jednak sam został bardzo zraniony.Zabierz ...

« poprzednia 1 2 następna »

gry czyszczenie zwierząt

gry czyszczenie zwierząt Dla wszystkich, którzy chcą zaopiekować się zwierzętami przygotowaliśmy gry czyszczenie zwierząt. Znajdziemy tutaj różnego rodzaju zwierzaki jakie są brudne i wymagają kąpieli. Będą to ptaszki, papugi, słonie, żyrafy, kotki, psy, hipopotamy, krokodyle, misie, pandy, kucyki, kurczaki i kury jak i też krowy, świnie i inne czworonożne stwory. Wybieraj te co lubisz i szoruj je najdokładniej jak tylko potrafisz. Kitty Przygotowanie Salon jest świetną dla kotów grą, która bardzo jakakolwiek miłośniczka kotów odpowiada aby łatwo wybierać i szczotkować twoją rozkoszną kicię gotową do jej dnia na zewnątrz. Ta fajna dla kotów zabawa przygotowania pozwala ci aby łatwo wybierać twoje kocię, jak również myć, suszyć, czyścić, i czyścić twoje kocięta zęby sprawić, że ona patrzy jej najlepiej. Nawet możesz wybierać jakiego rodzaju z kołnierzyków i dodatków chcesz jej nosić sprawić, że ona występuje od wszystkich innych kociąt na ulicy. Więc jeśli uwielbiasz oporządzić i czyścisz je i kochasz koty, a więc dlaczego nie próbować tej świetnej dla kotów gry przygotowania dziś z wszystkimi twoimi przyjaciółmi i rodziną.

Witamy w twoim nowym sklepie zoologicznym! Budować twój własny sklep zoologiczny i opiekować się słodkimi nimi jako klienci odprawiać do twojego miejsca. Grać ostrożnie, żywić, myć, oporządzać i ubierać się w górę małych kotów i psów maksymalizować szczęście i rosnąć twój biznes! Mój Wirtualny sklep zoologiczny zdumiewa zabawę, zagraj teraz! Dobrze się opiekować nimiii do poziomów postępu i zarób monety do końca dnia. Otwierać nowe pozycje i używać monet by ulepszyć twój sklep i personalizować wszystkie rzeczy twojego sklepu zoologicznego udzielić temu spojrzenia twoich snów! Stwórz zabawne strzyżenie i dowiedz się które dziecko wysiadują z jajek! Opiekuj się słodkimi nowo narodzonymi zwierzętami super i zagraj najlepsze gry włosów salonu dla twórczych dziewczyn i chłopców! Malutki pingwin, sowa, papuga i żółw wylęgają się z jajek! Czysty w górę malutkich i włosów stylu z innymi narzędziami włosów do włosów. Pomóż najbardziej zachwycającemu malutkiemu pingwinowi wyglądać chłodny z kolorowymi włosami i okularami słonecznymi. Miej sowę niemowlaczka ekscytowaną z kręconymi i kolorowymi włosami. Barwnik pióra malutkiej papugi i kolor muszla malutkich żółwi. Spotkaj twoich nowych znajomych i zagraj nowe gry włosów salonu dla twórczych.

CZworonogi, które ocaliłeś zawsze nie miały tego jak łatwy, ale na szczęście przynajmniej znaleźli swoją drogę do ciebie. Po początkowym zbadaniu ustalić obecne warunki zdrowotne i założyć jakiekolwiek niezbędne traktowanie, życie w zwierzęcym ratunku może zaczynać się. Słonecznik ratunkowy nie jest zoo. Musisz opiekować się swoim drobnym przyjacielem z jedzeniem i wodą i upewnisz się, że oni zawsze mają nowe śmiecie. Gdy oni będą mieć wszystko, czego oni potrzebują, oni całkiem niedługo będą czuć się dobrze jako skrzypce jeszcze raz! Oczywiście są one w najlepiej możliwych rękach z tobą ale oni ostatecznie potrzebują prawdziwego domu. Gdy, zrzędliwy profesor, uczyni cię odpowiedzialnym za y proces adopcji, twój należy do znaleźć najodpowiedniejszego nowego właściciela jak słodki mały kot, niewielki chomik albo słodki bunnie.

Kategorie