Gry Delfiny dla dzieci: 15

Gra wodna Gra wodna

Tym razem delfinem wykonujemy przeróżne akrobacje oraz numery i zbieramy gwiazdki skrzynki ze złotem...

Gra z lilo i stich Gra z lilo i stich

W grze tej musimy nakarmić głodne rybki, znajdujące się na dnie oceany. Do gry potrzebne nam są strz...

Mała Syrenka Mała Syrenka

Mała syrenka to kultowa gra dla każdej z dziewczyn. W tej grze sami możemy stworzyć własne otoczenie...

Delfin Delfin

Do gry używamy strzałek, przy pomocy których kierujemy delfinem podczas tej gry. Delfinem musimy wyk...

Delfiny Delfiny

Baw się i ciesz razem z delfinami w tej wspaniałej grze delfiny....

Kolorowanka delfin Kolorowanka delfin

Delfiny to zwierzęta stadne. Potrafią być brutalnymi łowcami ale taż uwielbiają się bawić i skakać w...

Restauracja u delfina Restauracja u delfina

Wybieramy się do znanej każdemu z nas restauracji u delfina. To właśnie w niej będziemy pracowali ra...

Oceanarium Oceanarium

Czujemy się tutaj jak w oceanarium jednak będziemy musieli s kuszy strzelać do przepływających ryb. ...

Delfinek Delfinek

Delfinek to postać którym będziemy pływać w grze i zbierać monety. Kierujemy delfinkiem używając do ...

Pływanie z delfinkiem Pływanie z delfinkiem

Wybieramy się do oceanarium gdzie będziemy pływać wraz z delfinami i wykonywać przeróżne triki w wod...

Ocal ocean Ocal ocean

Na pomoc aby ocalić ocean i morze wyrusza grupa przyjaciół. Będzie to kaczka, chomik oraz żółw. Czek...

Park z delfinami - oceanarium Park z delfinami - oceanarium

Czekają na Was pokazy z delfinami w naszym małym oceanarium, które dzięki zarobionym przez Was pieni...

Delfin malowanka Delfin malowanka

Baw się dobrze kolorując obrazek przedstawiający delfina.Wybieraj swoje ulubione kolory.Sterowanie m...

Delfin show Delfin show

Wykonuj sztuczki jako delfin w aquaparku aby zarobić jedzenie. Istnieje wiele sztuczek, które możesz...

« poprzednia 1 2 następna »

gry delfiny

gry delfiny Dla osób które lubią zwierzątka mamy ciekawy dział o nazwie gry delfiny ( mamy gierki (Show 1,2,3,4,5,6), gdzie będziemy mieli możliwość bawić się z nimi w wirtualnych zabawach na stronie. W takich grach wykonujemy różne triki i akrobacje razem z występującymi w nich w roli głównej z tymi ssakami. Dla młodszych mamy kolorowanki gdzie pokolorujemy na naszej stronieje lub też obrazek z nimi wydrukujemy. Prowadzić będziemy również restauracje podwodną. Czeka na Was również opieka nad nimi gdzie będziemy musieli o nie dbać jak najlepiej.

Trochę informacji o nich - to wodne ssaki, dzielą się na oceaniczne i słodkowodne. Zamieszkują morza obu półkul jak i też rzeki w strefie równikowej, które występują. Te ssaki śpią, robią to unosząc się około 60 cm pod wodą. Śpią z jednym okiem otwartym. Oddychają wynurzając się co 30-40sec w zależności od wieku, podczas tego nie budzą się ze snu. Odżywiają się głównie rybami jak i też kałamarnicami. Często polują ławicami, nawet z pomocą rekinów. Głównymi ich rywalami są orki. Żyją w stadach dzięki czemu pozwala im to łatwiej walczyć z wrogami, jakimi są rekiny i orki, samica z młodymi zawsze znajduje się w środku stada. Chroniona jest przez swoich towarzyszy. Żyją od 7 do ponad 21 lat.

Wody Minecrafta są obecnie nieco bez życia: jeśli nie budujesz podwodnej bazy lub nie natkniesz się na pomnik oceanu, nie ma powodu, by nurkować pod powierzchnią. Wszystko to zmieni się na wiosnę wraz z nadejściem aktualizacji Aquatic, która dodaje wraki statków, delfiny i rafy koralowe. Aktualizacja podzieli oceany na biomy, zespół powiedział na konferencji Minecon Earth, z różnymi rodzajami ryb, koralowców i wodorostów, w zależności od temperatury wody. Będziesz mógł łowić ryby w wiadrze i przenosić je, dzięki czemu możesz budować gigantyczne akwaria w bazie. Nowe struktury, w tym wraki statków i góry lodowe, ukryją skarby, a delfiny zeskoczą z morza i poprowadzą cię do tego skarbu, który jest dla nich miły. Tridenty są tym, co mnie najbardziej ekscytuje: są to bronie, z których możesz korzystać zarówno w atakach wręcz, jak i dystansowych. Rzucanie nimi zaatakuje twój cel, ale oznacza to, że stracisz broń na zawsze, chyba że zaczarujesz trójząb tak, aby powrócił do ciebie jak bumerang. Gdy zdobędziesz to zaklęcie, będziesz miał broń, której możesz użyć praktycznie w każdej sytuacji. Będziesz mógł również zaczarować broń, aby pozwolić ci pokonywać krótkie dystanse w wodzie lub w deszczu. Kolumny z bąbelkami ożywią podwodne ustawienia, podczas gdy nowe zasady fizyki zapewnią, że woda będzie współdziałać poprawnie z płytami i słupami ogrodzeniowymi. To wszystko na powyższym filmie: przejdź do 9:00, aby zobaczyć nowe przedmioty, moby i struktury w akcji. Zespół deweloperów ogłosił także wyniki głosowania fanów na temat tego, jaki tłum powinien dodać do następnej gry, a zwycięzcą jest latająca stingray, która zaatakuje cię, jeśli nie spałeś od kilku dni (poniżej znajduje się prawy górny róg). Wróg, który nie ma jeszcze nazwy, spawnuje się na dużych wysokościach i przyciąga bezsenność, więc jeśli przez jakiś czas nie miałeś przymknięcia oka, grupa spadnie i spróbuje zjeść twoje ciało. Paskudny. Jakieś złe wieści na temat pakietu 4K Super Duper Graphics dla tej gry: w tym roku ma wyjść, ale będziesz musiał poczekać do 2018 roku, aby uczynić Minecraft ładniejszym (lub po prostu pobrać jeden z wielu tworzonych przez fanów pakietów shaderów) .

Kategorie