Gry deskorolka i na deskorolce: 19

Kudłaty i scooby doo na tropie Gry Kudłaty i scooby doo na tropie Gry

Wybieramy jedną z postaci w grze albo Scoobiego Doo lub Kudłatego. Kolejny etap to wybór scenerii or...

Darmowa gra Skubi Doo Darmowa gra Skubi Doo

Deskorolkowy Skubi Doo. Musimy jak najwyżej skoczyć na deskorolce w tej grze razem ze Skubi Doo w te...

Gra Deskorolka Gra Deskorolka

Wybieramy jedną z kilku postaci, kolejny etap to zjazd na deskorolce ze stromej góry. Jeździmy oraz ...

Jazda na deskorolce Jazda na deskorolce

Będziemy mogli poćwiczyć nasze umiejętności podczas jazdy na deskorolce i wykonywania przeróżnych tr...

Jazda na desce Jazda na desce

Przeżyj niepowtarzalną przygodę w grze gdzie będziemy mogli jeździć na desce snowboardowej ze strome...

Kolorowanka deskorolka Kolorowanka deskorolka

czy jeździliście na deskorolce? Ta kolorowanka właśnie przedstawia nam deskorolce na której można wy...

Spongebob nick Spongebob nick

Gra spongebob nick to jazda na deskorolce w tej grze sportowej ze Spondzim. Do gry używamy strzałek ...

Jazda na deskorolce dla początkujących Jazda na deskorolce dla początkujących

Początkujący gracze na pewno będą zadowoleni z tej gry gdzie będziemy uczyć się jeździć na deskorolc...

Jazda na deskorolkach Jazda na deskorolkach

jazda na deskorolkach i wykonywanie przeróżnych trików to będzie na nasz czekać wraz ze Skubim Doo w...

Jazda na deskorolce piersze kroki Jazda na deskorolce piersze kroki

Pierwsze kroki mamy już za sobą teraz możemy wykonywać triki na deskorolce. Używamy do tego spacji o...

Triki na deskorolce Triki na deskorolce

Wybieramy się do skateparku gdzie będziemy wykonywać triki na deskorolce za które oczywiście będziem...

Dziewczyna na deskorolce Dziewczyna na deskorolce

Dziewczyna tym razem jedzie na deskorolce i musi uważać na pojawiające się na jej drodze niebezpiecz...

Jazda na desce snowboardowej Jazda na desce snowboardowej

Jazda na desce snowboardowej to właśnie będziemy robić w tej grze. Będziemy skakać przy użyciu strza...

Rozrywka z Goofiem Rozrywka z Goofiem

Goofie wybiera się na wycieczkę po parku oraz swoim miasteczku. Będzie poruszał się na deskorolce. A...

« poprzednia 1 2 następna »

gry deskorolka i na deskorolce

gry deskorolka Po wybraniu jednej z gry będziecie mieli możliwość wykonywać triki i przeróżne akrobacje jak i też zabrać udział w zawodach. Wystarczy wybrać kategorię gry deskorolka i na deskorolce. Zapraszamy Serdecznie. Zobacz jak to jest jeździć po przeróżnych rampach, które zostały ustawione w różnych miejscach i gdzie będziecie mogli omijać jak i też przeskakiwać przedmioty, które znalazły się na naszej drodze. Możemy także ścigać się kto pierwszy dotrze do mety w grze. Dzięki tego rodzaju grą zobaczycie, że jazda to wspaniała rzecz.Pro Skater HD Tony Hawk nie jest dokładnie jedną grą. Jest to kolekcja poziomów z Pro Skater Tony Hawk, dobra, ale nie świetna gra z 1999 r. - która zapoczątkowała dochodową i piętrową franczyzę - oraz Pro Skater 2 Tony Hawk. Pro Skater HD Tony Hawk ma ulepszoną grafikę i nowe postacie. Ma też niewiarygodne sterowanie, surrealistyczną fizykę i nieodpowiedni tryb gry wieloosobowej online, z których wszystkie służą stworzeniu gry, która jest mniejsza niż suma jej części. Robomodo jest odpowiedzialny za Pro Skater HD Tony Hawk. Robomodo jest najbardziej znany z Tony Hawk: Ride i Tony Hawk: Shred, próbują połączyć starzejącą się serię skateboardingu z rynkiem gier. Żeglując z głupawo wyglądającą, plastikową płytą w kształcie plastiku, gry te nie docenili podstawowego atutu serialu Tony Hawk: ujęta emocja jazdy bez trudnego i przerażającego zadania stojącego na prawdziwej.

Pro Skater HD Tony Hawk jest znaczącym krokiem naprzód od Ride and Shred, głównie dlatego, że kiedy gram, nie obawiam się o bezpieczeństwo siebie i mojego telewizora. Ale Tony Hawk's Pro Skater HDfails jest portem. Zawodniczki w Pro Skater HD Tony Hawk są jak gumowe duchy. Kiedy uderzą o powierzchnię, mogą kontynuować przez tę powierzchnię, a następnie obcinać ją przez chodnik, tak jak szukają skarbu, lub łyżwiarze mogą podskakiwać, czasem dziesiątki stóp w powietrze, przez krokwie - jak to mają robić duchy - i do nieba. Są także zboczeńcami z nienasyconym pragnieniem ocierania krocza o szyny. Możesz powiedzieć łyżwiarzowi, żeby szlifował szyny na deskorolce, ale czasami odmówią, jeżdżąc długimi stalowymi prętami z samym kawałkiem dżinsu, chroniącego ich przyszłe dzieci. Są ekspertami od wykonywania sztuczek, dam im to, choć nie zawsze są to sztuczki, które chciałbyś, żeby wykonali. Poruszanie się jak slajd z pochyleniem nosa odbywa się na zasadzie "kiedy im się to podoba". W górę, w górę, grind, powiesz skaterowi ze swoim kontrolerem. On nie chce słuchać.

Thpshd-1b Być może oryginalne gry były tym buggy. Nie obchodzi mnie; remake nie powinien być. Po latach portów wysokiej rozdzielczości, projekt remake'u nie powinien oznaczać po prostu błyskotliwej pracy z farbą. Zapewniony jest pewien stopień ogólnego polerowania. Trzeba przyznać, że takie podejrzenia raczej nie powstrzymają fanów Tony Hawk, którzy chcą rozpalić iskrę. To, co powinno ich powstrzymywać, to, co gasi wspomnianą iskrę za pomocą trudnopalnego koca, jest instrukcją. Podręcznik, ruch, w którym deskorolkarz balansuje na przednich lub tylnych kołach deski, łącząc ze sobą skomplikowane kombinacje, nie został dodany do serii Pro Skater aż do Pro Skatera Tony Hawk. 2. Podręcznik psuje Pro Hawk's Pro Skater HD, robienie grindów i sztuczek z klapkami połączonych instrukcjami to najlepszy sposób na gromadzenie absurdalnych kombinacji i wysokich wyników. Jest to szczególnie problem w poziomach podniesionych z oryginału, które nigdy nie zostały zaprojektowane do podręcznika. THE MANUAL SPOILS TONY HAWK'S PRO SKATER HD Dzięki naprzemiennym instrukcjom i sztuczkom, udało mi się zdobyć 36 kolejnych trików i ponad 150 000 punktów. To dużo. Uzyskiwanie wysokich wyników przy chwytaniu wymaga dużych skoków, 900-stopniowych skrętów i serii specjalnych ruchów. Zapomnij o pionowych sztuczkach i roślinach ręcznych, których nie można połączyć z podręcznikami. Są dla showboardzistów, bardziej ładne niż praktyczne. System ręczny nie jest zrównoważony i żałuję, że nie było to w tym bardziej krępujące. Odwrócenie, ruch, który łączy pionowe triki rampowe w podręczniki, aby kontynuować combo, nie może być wykonane na aktualnie dostępnych poziomach Pro Skater HD Tony Hawk - jest dostępne tylko w nadchodzących DLC.  D55ec3b2b9c379624f038ea9b4f8a85b Istnieje wiele innych problemów. Jest tylko siedem poziomów, mniej niż Pro Skater Tony Hawk czy Pro Skater 2 Tony Hawk, z których jednym jest Downhill Jam, odpowiednik bita drewnianymi kijami, podczas gdy twoje płuca wypełnione są kwasem akumulatorowym. Ścieżka dźwiękowa zawiera tylko jedną piosenkę z Pro Skater Tony Hawk i sześć utworów z Pro Skater 2 Tony Hawk, z siedmioma nowymi utworami. Podobnie jak w oryginalnych grach, z pewnością spodoba ci się nienawiść, gdy słyszysz ich o mdłościach.

Pro Skater HD Tony Hawk ma internetowy multiplayer, który jest w trakcie budowy. Mówię, że w budowie, a nie busted, mając nadzieję, że zostanie to naprawione w jakimś patch down line. Lag jest nieubłagany, jest problemem w grze, która wymaga precyzyjnej kontroli. Kiedy przejdziesz przez mecz bez pełnego drugiego opóźnienia wejścia, masz dwie opcje: całkowicie opuścić tryb wieloosobowy lub wrócić do lobby, kierując Ciebie i Twoich znajomych przez dwa kolejne ekrany ładowania, zanim rozpocznie się kolejna runda. W nowym trybie Big Head, w którym gracze muszą zapobiegać pompowaniu głowy, aż wyskoczy, wykonując sztuczki, runda może trwać trzydzieści sekund, więc przygotuj się na więcej czasu na czekanie na grę niż na grę.

Kategorie