Gry Dla 2 Latka - Zabawy online: 39

Gra truskawkowa Gra truskawkowa

Klasyczna gra platformowa, w której poruszamy się przy pomocy strzałek, zadaniem naszym jest dotarci...

Gra Kubuś Puchatek Gra Kubuś Puchatek

Do tej gry będzie nam potrzebna tylko myszka komputerowa. Musimy skakać po chmurach Tygryskiem jak n...

Czerowona kulka Czerowona kulka

Gra dla chłopców i dziewczyn. Poruszamy się małą czerowoną kulką zbierając po drodze wiele ciekawych...

Ubieranka Shrek Ubieranka Shrek

Ubierze Shreka z jednego z kilku stroi i zobacz jak na takie ubranie zareaguje ukochana Shreka czyli...

Ubieranka Hannah Montana Ubieranka Hannah Montana

Ubierz postać Hanna Montana, która udaje się na bal. To Ty musisz ją ubrać spośród wielu ubrań znajd...

Gwiazdka na wyspie Gwiazdka na wyspie

Poruszamy się małą wesołą minką. Musimy zbierać w każdej planszy określoną ilość gwiazdek i znaleźć ...

Kuleczką do celu Kuleczką do celu

Mała dziewczynka poszukuje baloników które zgubiła jednak nie może tego uczynić bez Waszej pomocy. B...

Pomaluj motylka Pomaluj motylka

Musimy dokończyć kolorowanie tego motylka widniejącego na obrazku. Kolorujemy go przy pomocy znajduj...

Brakujące elemnty Brakujące elemnty

Dla wszystkich miłośników tej gry jest to już kolejna tego rodzaju gra na naszej stronie. Dla przypo...

Kolorowanka Sharby Kolorowanka Sharby

Bardzo ciekawa kolorowanka online dla dzieci z postacią Sharpy. Kolory do malowania obrazka znajdują...

Mały stworek Mały stworek

Pomóż małemu stworkowi przejść plansze i zebrać jak największą liczbę monet znajdujących się na plan...

Ubieranka piesek Ubieranka piesek

Chcesz ubrać swojego własnego psa w grze dla dziewczyn w ciekawe kreacje oraz dodatki to właśnie ta ...

Lodowy deser Lodowy deser

W te gorące dni za oknem mamy coś dla Was na ochłodę jest to gra gdzie będziemy przygotowywać naszą ...

Dekorowanie Piotruś Pan Dekorowanie Piotruś Pan

Tym razem będziemy mogli udekorować Piotrusia Pana, a także jego otoczenie do wyboru w tej grze mamy...

« poprzednia 1 2 3 następna »

gry dla 2 latka

gry dla 2 latka Jeżeli szukacie gry dla 2 latka to mamy dla Was takie gierki. Oczywiście są one dopasowane do wieku Waszego dziecka jak i też całkowicie bezpieczne. Mamy gry dla dwu latka zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Macie do wyboru szeroki wachlarz specjalnie przygotowanych gierek, które na pewno Wam się spodobają i z chęcią będziecie w nie grali oczywiście za darmo. W jednym miejscu znajdziemy bardzo dużo świetnej rozrywki. Jeżeli chodzi o chłopców to dla 2 latków polecamy samochody, różne auta wyścigowe jak również zabawy z diego. Dla dziewczyn standardowo gry z gotowaniem, na farmie i inne do pobrania na telefon. W te wszystkie gierki bez logowania w internecie pogracie właśnie tutaj na Waszym komputerze z opcja grania na klawiaturze jak również samą myszką komputerową. Część z nich ma opcję do pogrania na tablet oraz są o charakterze edukacyjnym. Oczywiście 2,5 latki i starsze także mogą spędzić czas na tym dziale. Polecamy rodziców do pomocy przy niektórych gierkach online dla 2 latków jakie oferuje nasz serwis. Na pewno będzie z Wami im trochę łatwiej grać.

gry „edutainment” mają reputację narażania ciężko na „-tainment” Podstawiając zabawy dla skrywaną lekcji szkolnych. Choć klasyki jak Carmen Sandiego pamięta dobrze, 90. przyniósł mnóstwo dziecięcych gier z innym wirowania: zamiast wokół programów nauczania w klasie, praca na celu uczyć sposobów myślenia i uczenia się, wprowadzając Wcześniej niewidoczne wyzwania projektowanie i rozwój , Dwa znaczące przykłady to punkt Humongous Entertainment i kliknij tytułów przygodowych, a później zabił Lego tematyce gier obejmujące wiele gatunków. Współzałożycielem Ron Gilbert (Monkey Islandii sławy), Humongous miał kilka serii skierowanej do różnych przedziałów wiekowych, obejmujących Putt-Putt, Freddi ryby, Spy Fox. Lego Island, w piaskownicy na otwartym świecie, starała się zaoferować ceglaną grupę dań w całkowicie trójwymiarowym środowisku. Choć jego pudełko chwalono postaciami, pojazdami i pizzą, programiści pracowali nad tym, by mieć tak wysoką wartość edukacyjną. Każda z odtwarzanych postaci Lego Island Działania policjanta Nicka cegła koncentrowała się wokół krytycznego myślenia i dochodzenia, podczas żonglerki i tańca Właściciel pizzerii Papa Brickolini zachęcał więcej kinestetycznych uczenia się i interakcji. „W szkole, było kilka osób, jak ja, którzy byli naprawdę nudzi Gdy został przedstawiony tylko werbalnie” mówi Wes Jenkins, dyrektor kreatywny Lego Islandii. "Uczę się lepiej wizualnie". Ta swoboda odkrywania nowych sposobów uczenia się o tym, co dzieje się w innych tytułach i jest dziś rzadko spotykana w grach dla dzieci.

Deweloperzy zachowali ostrożność, uważając na swoich odbiorców. Złożone słowa i zwroty można pomylić z opanowaniem języka. Jednak podlewanie gry może sprawić, że będzie ona bardziej dostępna, ale zraziłaby kogokolwiek innego. Rozwiązanie Humongousa wymagało znacznej interaktywności. W każdym obszarze, prawie każdy kamień, chmura i kwiat, co klikalne, wywołując słodkie animacje lub dowcip od bohaterów. „Można odkrywać grę na wiele godzin bez wiedząc, co rzecz narracji”, mówi Mike Paganini, który pracował jako projektant i sztuki ołowiu w Humongous Entertainment. Te małe kąski zajęły sporo czasu i wysiłku, ale pozwoliły po prostu cieszyć się szturchaniem i szturchaniem świata.

Choć Humongous angepasst ugruntowanym wskaż i kliknij przygoda gatunek, aby dopasować swoją publiczność, Lego Islandii który zbudowany od podstaw dla dzieci. Prezentuje środowisko do eksploracji i interakcji z ukierunkowanym doświadczeniem. "Możesz po prostu stać w jednym miejscu i wszystkie inne postacie podchodzą do ciebie" - mówi Jenkins. "Jeśli chcesz po prostu chodzić, jeśli chcesz tylko grać w gry ... Chcieliśmy po prostu stworzyć świat Lego". Wędrowcy wyspiarze, gra zapewniała różne poziomy głębokości. Legislatura, która ma wiele metod interakcji pomiędzy postaciami gry, Lego Island. "To praca z miłości" - mówi Paganini. "Każdy dbał o produkt, wszyscy byli zainteresowani tym, co robili inni. Nierzadko zdarzało się, że mówisz: "Hej, nad czym pracujesz?" I jest naprawdę zainteresowany. " Ze względu na niemowlęctwo gatunku, Humongous miał swobodę eksperymentowania. Chociaż przygody typu "wskaż i kliknij" były powszechne, niewiele było, jeśli w ogóle, było skierowanych do małych dzieci. Ta wolność, w połączeniu z pasjami twórców, ożywiła zespół. "Jako twórca gier mógł to być złoty wiek" - mówi Paganini.

Niestety nie mogło to trwać długo. Liczba platform zwiększa się dramatycznie. Skala ta wyprzedziła to, co zwykle otrzymują młodzi gracze. "Dla mnie analogią jest to, że Humongous motion pictures, a dziecięce gry to programy telewizyjne. 10, 12, 20 godzin ", mówi Paganini. Utrzymywanie wysokiej gęstości punktów kliknięcia i dodatkowych ciekawostek przez fabułę długości cech nie było proste. "Myślę, że oczekiwana długość życia w grze dla dzieci wynosi teraz około dwóch lub trzech godzin. Matematyka nie sumują się. „Te dni, z wszechobecności urządzeń mobilnych, prostota sklepów z aplikacjami, a także udoskonalenie gier casual zostały poddane, jest znacznie mniej miejsca do eksploracji. Choć Humongous co nie jest w stanie dostosować się, Lego przygotowała szeroki wachlarz tytułów i ostatecznie zajęła się lekkim tie-iny do popularnych serii: takie jak Batman i Władcy Pierścieni.

Kategorie