Gry dla maluchów: 64

Dom dla lalek drewniany Dom dla lalek drewniany

Dom dla lalek drewniany do umeblowania będziemy tutaj mieli w tej gierce dla wszystkich dziewczyn or...

Żółwiki Żółwiki

Będziemy musieli kierować żółwikami zarówno na plaże te co wracają z morza jak i też do morza te któ...

Ciuchcia dla dzieci Ciuchcia dla dzieci

Ciuchcia czy też ciufcia dla dzieci czeka już na Was. Na początku gry będziemy musieli załadować ład...

Bardzo łatwa gra Bardzo łatwa gra

Jest to bardzo łatwa gra platformowa dla dzieci jak i wszystkich maluchów. Poruszamy się strzałeczka...

Prosta gierka dla dzieci Prosta gierka dla dzieci

Jest to bardzo prosta gierka dla wszystkich dzieci tych starszych jak i oczywiście dla najmłodszych ...

Zabawa na hallowen Zabawa na hallowen

Jest to zabawna gierka w której przy użyciu dyni będziemy grali w kręgle. Ale w jakie kręgle zobaczc...

Mini golf dla dzieci Mini golf dla dzieci

Gier jakich dużo tego rodzaju dodawaliśmy dla Was ta jednak jest przeznaczona przede wszystkim dla d...

Gra dla maluchów Gra dla maluchów

Jest to ciekawa i prosta gra dla maluchów w której występują zwierzątka oraz owoce. W grze posługuje...

Gra dla dzieci 2-4 lat Gra dla dzieci 2-4 lat

Gra przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci od 2 do 4 letnich. Jest to bardzo prosta gra w któ...

Zabawy dla dziewczynki i chłopaka Zabawy dla dziewczynki i chłopaka

Dla dziewczyny, a także i dla chłopaka w tej grze czekają ciekawe zabawy, Będziemy mogli razem z pos...

Wycinanki dla dzieci Wycinanki dla dzieci

Wycinanki dla dzieci online, jest to ciekawa gra w której to będziemy wycinać poszczególne elementy ...

Gra George Niewielki - Berenstain Bears Gra George Niewielki - Berenstain Bears

Ciekawa gra przeznaczona dla najmłodszych dzieci, zadaniem naszym będzie odszukanie na planszy rzecz...

Dzbanki miodu Dzbanki miodu

Prosta ale fajna gra na refleks dla dzieci, gdzie będziemy budowali z dzbanków miodu wieże , Twoim z...

Gra na fortepianie Gra na fortepianie

Nauka gry na fortepianie dla dzieci w wersji online i to za darmo czeka już na Was. Odnajdziemy tuta...

gry dla maluchów

gry dla maluchów Bezpieczne gry dla maluchów. Wybierz proste gierki dla swojego dziecka i baw się doskonale. Dla wszystkich znajdziemy jakieś ciekawe gry dla maluchów. Zobacz i Ty czy coś Ci się spodoba. Mamy bogatą bazę tego rodzaju gier dzięki czemu dziewczyny i chłopcy znajdą tutaj coś dla Siebie. Polecić możemy naukę kolorów podczas zabawę na naszych grach. Możemy także uczyć się cyferek czy różnego rodzaju przedmiotów. Taką możliwość daje Ci bogata baza gierek edukacyjnych w sam raz dla maluchów. Gry tutaj znajdziesz zarówno do pogrania po polsku jak i też po angielsku. Rodzaj to między innymi zabawy samochodowe, strzelanki, przygodowe jak i też te domowe zabawy dla dziewczynek w kuchni. Najmłodsi nie będą się nudzić grają mini mini gierki, które są bardzo krótkie i proste. Sam zadecyduj w co chcesz grać. Każdą z zabaw jaka Ci się spodoba masz możliwość dodania do ulubionych tak aby na przyszłość jej nie szukać. Tylko wybierasz ze swojego unikalnego zbioru. Nie ratujesz świata w Away: Podróż do nieoczekiwanego. Jesteś tylko dzieckiem, które szuka najlepszego dobrego dzieciństwa: jakie są zadania twoich rodziców? Away, z wyraźnym ukłonem w stronę Dragon Quest w Akira Toriyama, jest zdecydowanie jedną z najbardziej atrakcyjnych gier, jakie widzieliśmy w PAX, i jest ciekawie otwartym środowiskiem 3D ze znakami 2D. Strukturalnie chodzi o rekrutowanie znajomych (którzy mogą grać jako) i odkrywanie w 8-10 godzin, co jest centralnym ośrodkiem domu twoich dziadków.

Jest to prawdopodobnie bluźnierstwo dla graczy komputerowych, a jeśli tak, to pracowało z wami wszystkimi. Nie mogę znieść Spelunky'ego. Żeby było jasne, nie sądzę, że to zła gra. Jestem zaskoczony, i szczerze mówiąc, jako fan trudnych platformówek i celowo ukośnych gier takich jak Dark Souls, jestem zaskoczony, że mi się to nie podoba. Uważam, że jest to jedna z niewielu gier z uzasadnionym użyciem poziomów generowanych proceduralnie, uwielbiam sekrety jej ukrywania, a chaotyczne nakładające się systemy sprawiają, że śmierć jest równie radosna, co tragiczna. Oto jedna rzecz: nie podoba mi się kontrola małego faceta. Kiedy nie biegasz, czołga się. Manatee na boisku do koszykówki. Kontrola łuku i powietrza w jego skoku jest zbyt delikatna dla mojego gustu, i nie ważne jak bardzo próbuję, nie mogę tego zrobić, by zapamiętać mięśnie. Jestem niepewnym dzieckiem i za każdym razem spędzam kilka godzin zastanawiając się, kiedy dostaję niespodziewane skrzyżowanie skomplikowanych systemów Spelunky'ego zamiast źle skalkulowanego skoku. Nie wiem, może jestem odpowiednikiem bycia leworęcznym lub głupim, ale dla mechaniki skaczącej w 2D. Do diabła, nie zdziwiłbym się, gdyby jakieś neurony w mózgu zamieniły się miejscami lub w końcu miałem symulator małego skoku LittleBigPlanet i jest to jeden z najlepszych, najbardziej impulsowych skoków w biz. Może dlatego, że straciłem Mario jako dziecko i dorastałem z płytą Sonic. Przewidywalna relacja matematyczna za pomocą przycisku. Możliwe też, że jestem po prostu zły w grach wideo, ale chodź teraz.

Naprawdę się rozciągam, nie mogę znieść, tutaj, ponieważ w ogóle nie nienawidzę gier Diablo, ani nie wściekam się na nieświadome masy, które je owijają, gdy siedzę w mojej wieży z kości słoniowej "Nieszlachetna Diablo". Dostaję to, co sprawia, że ​​ludzie znowu grają w Diablo - polowanie na lepsze łupy, znajomość grindu. Może to ustawienie. Może to multiplayer. Jest wiele powodów, by kochać Diablo. Po prostu żaden z nich nie działa na mnie. Estetyka Diablo nigdy mnie nie chwyciła, ale większą sprawą jest to, że jestem mniej lub bardziej odporny na łupy. Borderlands, ale podobała mi się akcja strzelania i nawigacji w środowisku 3D z moimi przyjaciółmi. W izometrycznych grach RPG, takich jak Diablo, najczęściej zastępuje się ... klikaniem. I kliknięcie. I wiele więcej kliknięć. A potem robisz sobie przerwę i ... kliknij trochę więcej! Robiąc to przez długi czas, czekając na 0,1-procentową szansę na upuszczenie przedmiotu lub zdobycie stosu sprzętu, o którym wiem, że będę zastępował 10 minut później, po prostu wydaje mi się, że jest to praca bardziej niż zabawna. Diablo ma po prostu wielkie wzruszenie ode mnie. Teraz to nie jest PC: Donkey Kong Country. Te gry to śmieci. Jarred Walton: Gry Total War - wszystkie

Byłem już od dłuższego czasu i wiele gier Total War jest w mojej bibliotece. Na szczęście, jako dziennikarz specjalizujący się w sprzęcie, większość z tych, których właściwie nie kupowałem za własne pieniądze, ponieważ uważam te gry za nudne, i szczerze mówiąc, ssam ich. Nie jestem pewien, co to jest, ponieważ lubię inne gry XCOM, Grzechy Imperium Słońca, Bohaterowie Mocy i Magii, StarCraft i bardziej taktyczne podejście RTS do Total War, po prostu tego nie robią dla mnie. Daj mi prawdziwą strategię turową lub pełny RTS i jestem dobry, ale Total War ... Total War nigdy się nie zmienia. Shogun: Total War w magazynie PC Gamer w 2000 roku. Pomysł dowodzenia dużymi armiami brzmiał wspaniale i mimo że PCG nie dało mu rewelacyjnego przeglądu, zdobywając 84 i kończąc słowami: "Bardzo satysfakcjonująca gra wojenna, jeśli nie gra, w którą wszyscy mielibyśmy nadzieję", wystarczy mi. Kupiłem grę, pomyślałem przez kilka pierwszych misji i zdecydowałem, że mam dość. Lubiłem grać w gry, z których czerpałem więcej radości. Udało mi się uniknąć kolejnego wpisu, Medieval: Total War, ponieważ brzmiało to mniej więcej tak samo. Ale kiedy Rzym: byłem znowu wkurzony. Była to jedna z najwyżej ocenianych gier, jakie kiedykolwiek wyprodukował PC Gamer UK, a amerykański magazyn dał jej grę roku i 92. Więc spróbowałem ponownie serii i nie podobało mi się to. , Przepraszam, Tom. Teraz "zagrałem" ostatnie kilka wpisów Total War na 20-40 godzin. W zeszłym roku grałem w pierwszą misję najnowszej gry Total War: Warhammer, myśląc, że może jej nie zmienię, ale nigdy nie wróciłem. Ale nie martw się! Warhammer II wychodzi w przyszłym miesiącu. Wrócę do tego, że nie będę go grał, dopóki nie przeprowadzę testów porównawczych na następny rok lub więcej.

Kategorie