Gry Dzidziusie - opieka i ubieranki: 20

ubieranka z bobasem ubieranka z bobasem

Do ubrania mamy małego bobasa w przeróżne śmieszne stroje oraz dodatki są to między innymi stroje kl...

Gra opieka nad dziećmi Gra opieka nad dziećmi

Kolejna gierka gdzie musimy opiekować się dziećmi. Nie jest to takie łatwe zadanie. Wykonuj poleceni...

Zaopiekuj się dzieckiem Zaopiekuj się dzieckiem

Do opieki mamy czterech niesfornych dzieciaków, którzy co trochę czegoś chcą, cały czas będziemy w r...

Wózek z dzieckiem Wózek z dzieckiem

Dzieci w wózku idą na spacer jednak w tej ubierance będziemy musieli je ubrać na ten spacer. Dlatego...

Bobas i my Bobas i my

Bobas i my to ubieranka w której my będziemy musieli ubrać naszego małęgo bobasa. Pod butelkami odna...

Dzidziuś Dzidziuś

Do gry dzidziuś potrzebujemy myszki, którą będziemy mogli ubierać tego małego dzidziusia....

Dziewczynka mała Dziewczynka mała

Dziewczynka mała czeka grzecznie w swoim pokoiku. Trochę się martwi gdyż nie za bardzo wie w co ma s...

Brzuszek i maluszek Brzuszek i maluszek

Brzuszek i maluszek to wyśmienita gra w której będziemy ubierać takiego małego maluszka. Do wyboru m...

Bobasy Bobasy

Zrób swoje ciekawe akwarium z bobasami w roli głównej. Jest to bardzo ciekawa gra dla wszystkich gra...

Łatwa ubieranka Łatwa ubieranka

Bardzo łatwa ubieranka przeznaczona dla najmłodszych dziewczynek. Naszym zadaniem będzie ubranie dzi...

Gra opiekunka dzieci Gra opiekunka dzieci

Dzieci to właśnie nimi w grze tej będziemy się opiekować będą to małe dzieci czyli bobasy jak i troc...

Gra kąpanie dziecka Gra kąpanie dziecka

Do gry kąpanie dziecka czy też bobasa używamy myszki. Takie dzieci jak te wymagają oprócz kompania z...

Gra szpitalna Gra szpitalna

Gra szpitalna już na Was czeka. Wcielimy się w niej w rolę pielęgniarki która będzie dbać o bobasy, ...

Opieka nad maluchem Opieka nad maluchem

Zostań opiekunką i opiekuj się maluchami które znajdują się w kołyskach. Niektóre z nich smacznie śp...

« poprzednia 1 2 następna »

gry dzidziusie

gry dzidziusie Jeżeli lubicie się zajmować dziećmi to gry dzidziusie to wyzwanie dla Ciebie gdzie będziecie musieli dołożyć wszelkich starań aby móc się nimi zaopiekować i dbać o nie każdego dnia. Znajdziemy wystrzałowe gry w których będziemy z dzidziusiami się bawić i je ubierać w ciekawe kreacje. Teraz wszystkie tego rodzaju gierki online w jednym miejscu. Najpopularniejsze gierki z takimi małymi dziećmi to te z: ubieraniem w ubiernakch, opiekunkami czy też znana seria Hazel dla najmłodszych. Jeżeli wybierzesz ten rodzaj rozrywki to zobaczysz ile czynności musimy wykonywać podczas opieki takimi maluchami. To my będziemy musieli ich karmić, zmieniać dla nich pieluchy, kąpać ich czy też leczyć jeżeli będą chorować. Kolejne czynności to usypianie i zabawa z takimi małymi dzidziusiami. Gierki jakie znajdują się na naszym serwisie mają różne stopnie trudności dopasowane właśnie do wieku i umiejętności każdej dziewczynki, która by chciała zagrać w nie na portalu.Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w styczniu 2016 r. Publikujemy go ponownie, aby uczcić 10. rocznicę wydania Bully. Rockstar's Bully znajduje się w fikcyjnej, okropnej szkole w małym miasteczku w Nowej Anglii. Kompleksowa infrastruktura społeczna Akademii Buldogowej Jimmy Hopkins, normalny dzieciak ze straszliwą matką, która musi nawigować skomplikowaną infrastrukturą społeczną Bullworth Academy. Świat otwarty jest nieco mniejszy niż w GTA III, Vice City i San Andreas, który obejmuje tylko tereny szkolne i okoliczne miasto Bullworth, ale równie skutecznie buduje poczucie miejsca. Czuje się dziwnie prawdziwe porównaniu do ekspansywnych teł GTA jako to celowo normalne i bardzo szczegółowy, nie jest szorstka okręg przemysłowy okolicy pełnej domów eleganckie, park, ratusz i molo. Jest celowo uziemiony. Bullworth podzielony jest przesadzonych subkultur jak majtki, frajerów i smarownice, ale na pewnym poziomie myślę sukces w grze sprowadza się do jego zdolności do refleksji, jak to jest żyć przez szkoły w swoich młodzieńczych lat.

W przeciwieństwie do innych otwartych światów Rockstar, Bullworth zmienia się w ciągu roku, aby odzwierciedlić upływ czasu. Koledzy Jimmy'ego są w eleganckich strojach (Gary, socjopatyczny antagonista Bully'ego, trafnie przebrany za oficera nazistowskiego na tę okazję). W Boże Narodzenie NPC ubrane są w zimę. Gospodarzem misji wybiera się na świątecznym motywem, którego najbardziej pamiętny Polega pomagając niefortunne pijany miejskiego, Rudy, a on odgrywa nie-całkiem-przekonaniem Mikołaj dla dzieci w mieście. Jimmy dostaje nawet straszną świąteczną bluzkę od mamy. W końcu śnieg przechodzi, a niebo jest jasne na wiosnę. A "Endless Summer" z gry to po prostu: święto szkolne, które trwa wiecznie, co przypomina uczucie dziecka, kiedy rok dobiega końca.

Rok szkolny to prawdziwa podróż, gdy masz 15 lub 16 lat, a Bully bardzo skutecznie ją przechwytuje. Myślę, że to jest to samo, zawsze mając oko na następne święta lub wydarzenie, podczas gdy faktyczna część edukacji była w dużej mierze nieistotna. Bully jest o interakcjach Jimmy'ego z innymi dziećmi, o relacjach z innymi dziećmi. Nonsensyczna rywalizacja, niezręczne romanse, walki klasowe, wyścigi rowerowe, piłka nożna, rundy papierowe, wesołe miasteczko, rzucanie petardami na prefektów. To jest jak szkolne życie bez tych gównianych bitów. A ty, jako Jimmy Hopkins, jesteś po to, by naprawić błędy szkoły. Jimmy idzie od bycia nieco wyobcowany outsider z mistrzem szkoły, a jego motywacja nie jest dużo więcej niż trzymanie go do ludzi, którzy na to zasługują (robiąc kilka dolców na boku), czy to inni uczniowie, a nawet szkoły nauczyciele. W prawdziwym życiu okazuje się, że łobucy mają tendencję do wydawania swoich deserów po zakończeniu szkoły, kiedy prawdziwy świat w końcu je dostaje - Jimmy upewnia się, że karma dogoni ich znacznie wcześniej.

Kategorie