Gry Ekstremalne online: 15

Gra puzzle Myszka i rollrcoaster Gra puzzle Myszka i rollrcoaster

Układamy puzzle przedstawiające na obrazku roller coastera oraz Myszke Miki i przyjaciół Disneya....

BMX online BMX online

Jeżeli lubisz jazdę na rowerze Bmx, to włącz tą grę jest ona wyśmienita. Potrzebne nam są następując...

Na Bmx Na Bmx

Wsiadamy na Bmx i jedziemy po specjalnie do tego przygotowanym torze na bmx. Klawisze potrzebne do j...

Jazda na Bmx Jazda na Bmx

Jedziemy na Bmx, po przeróżnym terenie czasami będzie trudno przejechać planszę. Ale myślimy, że dac...

Extreme Extreme

Extreme to ekstremalna przygoda w sam raz dla Ciebie. Klawisze potrzebne do gry są opisane podczas ł...

Gra extreme Gra extreme

Super gra extrema, gdzie przeżyjemy ekstremalne emocje podczas jazdy super samochodem. Będziemy tuta...

Jazda ekstremalna Jazda ekstremalna

Jam sama nazwa mówi rajd tym samochodem nie będzie taki prosty jakby to nam się mogło wydawać. Czeka...

Okrągłe boisko Okrągłe boisko

Na takim boisku jeszcze na pewno nie odbijaliście piłki. Będziemy musieli w taki sposób odbijać piłk...

Triki na desce snowboardowej Triki na desce snowboardowej

Będziemy tutaj wykonywali przeróżne triki jak i też skoki na desce snowboardowej. Kierujemy strzałka...

Triki bmx Triki bmx

będziemy poruszać się po specjalnym torze bmx i wykonywać przeróżne triki skacząc przy tym wysoko z ...

Ekstremalna wyprawa Ekstremalna wyprawa

Wybieramy się w góry. tutaj na nasz będą czekać przeróżne nierówności jak i doły większe i mniejsze ...

Gra wakeboarding Gra wakeboarding

Zagraj w wakeboarding. będziemy pływać na desce i wykonywać przeróżne triki pływając za motorówką. D...

Gra bobsleje Gra bobsleje

Do gry bobsleje używamy strzałek do kierowania tym bobslejem po specjalnie przygotowanym torze bobsl...

Mario na nartach Mario na nartach

Mario postanowił sobie trochę odpocząć i wybrał się na narty do zimowej krainy. Tutaj również będzie...

« poprzednia 1 2 następna »

gry ekstremalne

gry ekstremalne Dla miłośników gier ekstremalnych przygotowaliśmy kilka gier związanych z nim. Ciekawe gry ekstremalne gdzie będziemy mogli skakać na motorach i wykonywać triki. Na pewno tutaj nie zabraknie sportów jak i też ekstremalnej jazdy samochodami na krawędzi. Znajdziemy coś dla dzieci, dziewczyn i oczywiście dla chłopców. Są one oczywiście darmowe. Kilka miesięcy temu zakończyłem moją Sonic Mania Sonic jest znowu dobra. Ale Sonic Siły, nowa gra stworzona przez firmy Sega Sonic Team w domu, wysyła niebieski jeż przędzenia z powrotem do tych najciemniejszych czasach, kiedy Sonic, co w rzeczywistości nie jest dobra. Sonic znowu się odezwie, przygotuj się na szybkie rozczarowanie. Siły rozpoczyna rzeczy od niespodziewanej porażki z Sonic w rękach jego nemezis Eggman i pstrokacizna załogi powrocie złoczyńców serii, w tym chaos, Metal Sonic the Hedgehog, cień i tajemniczą nową pięta nazwie Nieskończonego. Kiedy Sonic zostaje schwytany i uwięziony na pokładzie Śmierci Jajka, Eggman i jego armia robotów mogą podbić świat. Soniczna postać prosto z DeviantArt, aby dołączyć do oporu i powstrzymać go lub cokolwiek innego.

Podczas gry odblokujesz pozornie nieskończony strumień ubrań i dodatków dla swojej postaci, pozwalając ci sklecić kilka bardzo głupich strojów. Jesteś, który odblokowuje pewne cechy. Na przykład, koty zachowują jeden pierścień po trafieniu; wilki automatycznie przyciągają pierścienie, gdy są blisko; jeśli jesteś jeżem. Ale bez względu na to, jaki strój lub gatunek wybierzesz, zawsze możesz być pewny jednej rzeczy: Twoja postać będzie wyglądać absurdalnie. Twój czas w grze jest podzielony między twoje OC i dwa smaki Sonic: nowoczesny i klasyczny. Ta ostatnia jest dźwięczna, jak powinna, bez ataku naprowadzającego, bez przesunięć perspektywy i bez bzdur. I choć te etapy mają dobre wyczucie prędkości, a ich tło eksploduje kolorem i różnorodnością, nieważka platforma i mało inspirujący projekt poziomu psują zabawę. Ale, naprawdę, najlepszą rzeczą w klasycznym Sonicu, który odszedł od tego, jest to, że jest całkowicie niemy w przerywnikach filmowych. Ani słowa. Siły wykorzystują każdą okazję, byś usiadł w scenach zwierząt antropomorfizowanych stojących wokół w dużych tenisówkach. I jest dużo przerywników. Jedną z najbardziej odświeżających rzeczy na temat Mania jest sposób, w jaki opuści ona fabułę. Ale Forces wykorzystuje każdą okazję, by przesiedzieć przez sceny zwierząt antropomorfizowanych stojących w dużych tenisówkach. Sega, nie potrzebujemy melodramatu w naszych grach Sonic: potrzebujemy dobrze zaprojektowanych poziomów, aby przebiegać naprawdę szybko. W końcu skończyłem przeskakując przerywniki, ale hej, młodszy gracz może coś z nich wyciągnąć.

Gry Sonic, szalenie zmieniające perspektywę z trzeciej osoby na boczną-scroller, gdy bombardujesz serię liniowych, zakręconych, obwieszonych ringcoasters. Sonic radzi sobie prawie tak, jak można by się spodziewać, ale twój OC jest trochę inny. Mogą one huśtać się na poziomie za pomocą haka i używać ich z miotaczem ognia, wiertarką i rzeczą, która strzela czarnymi dziurami. Fani Sonic ożywają. Możesz grać jako Cień też, choć w wolnym DLC nie służy jako swego rodzaju prolog, wypełnienie fabuła nowego złoczyńcy nieskończony. Lub, jeśli jesteś podłączony do Internetu, można „wynajem” znaków innych graczy do wykorzystania jako własne, tagowanie w trakcie odtwarzania i korzystanie z ich zestaw broni. Zdecydowanie kilka fajnych pomysłów w siłach, ale nie ma wielu niespodzianek. Działa jak zwykle: robienie biznesu szybko, podskakiwanie na sprężynach, podnoszenie pierścieni i wirowanie wokół pionowych pętli. Sonic Forces nie jest, tak jak kilka wpisów w serii, obraźliwie złe. Jest kilka etapów, w których nie można nie poradzić sobie ze zmianą tempa, bicia ścieżki dźwiękowej i chaotycznych poziomów stołów do gry w pinball. To po prostu niefortunne, że wydano ją wkrótce po Manie, która wyszła z tego, co najlepsze, i sprawiła, że ​​znów nabrała nowego znaczenia. Siły są jednak nękane niespójnym projektem poziomów, kontrolami float i ryzykownym sobotnim porankiem.

Kategorie