Gry Fabularne online: 26

Głodny pracownik Głodny pracownik

Pracownik pracujący na budowie jest bardzo głodny jednak jedzenie pozostawiał po wszystkich kondygna...

Przygody z Diego Przygody z Diego

Diego podróżuje po lesie pełnym niespodzianek. Musimy szukać zwierzątka, które są pokazane po lewej ...

Gra grizzly Gra grizzly

W tej gierce wcielamy się w postać Grizzliego, który musi po drodze zbierać owoce takie jak banany o...

Kosmiczna przygoda Kosmiczna przygoda

Ruszamy w kosmiczną przygodę statkiem kosmicznym, wybierz swój statek i pokonaj wrogów. Sterujemy st...

Gra Piraci Gra Piraci

Do tej gry piraci dla dzieci lego będzie nam potrzebna myszka komputerowa, dzięki niej będziemy prze...

Asterix i Obelix Asterix i Obelix

Asterix i Obelix to jak wiemy niepokonani Galowie z wioski. Gra na samym początku się ładuje dość dł...

Gra władca pierścieni bitwa o śródziemie Gra władca pierścieni bitwa o śródziemie

Zagraj w grę władca pierścieni bitwa o śródziemie, zmierz się z przeciwnościami losu....

Bakugan bitwa Bakugan bitwa

Weź udział w bitwie z Bakugan. Do gry Bakugan bitwa używamy między innymi spacji. Zachęcamy wszystki...

Znajdź wyjście Znajdź wyjście

Poruszamy się w budynku z którego będziemy musieli znaleźć wyjście. Poruszamy się strzałkami natomia...

Czarny rycerz Czarny rycerz

Czarny rycerz jak i tez czarnych charakter tego rycerza. Przy pomocy myszki musimy rycerzem w raz z ...

Gremlin Gremlin

Przygoda z gremlinem czeka już na nas, postacią chodzimy W,A,S,D strzelamy natomiast myszką. Więcej ...

Zielona przygoda Zielona przygoda

Ta gra dość długo może się ładować dlatego też prosimy Was wszystkich o chwile cierpliwości. W grze ...

Zabawa z jajkiem Zabawa z jajkiem

W tej grze będziemy musieli nadawać jajku przy pomocy myszki odpowiednią moc aby zbierać w każdej z ...

przygodówka point and click przygodówka point and click

Ciekawa i interesująca przygodówka point and click czeka już na nas. Poruszamy się strzałkami, przyd...

« poprzednia 1 2 następna »

gry fabularne

gry fabularne W tego rodzaju grach może być zarówno prosta jak i też złożona fabuła. Wszystko zależy tylko do danej gry jaką wybierzecie. Ciekawe gry fabularne są przeznaczone dla chłopaka i dziewczyny w każdym wieku. Na pewno odnajdziecie tutaj wspaniała przygodę która na Was czeka w jednej z kilkudziesięciu gier online w tym dziale.Rise of Industry przypomina mi, dlaczego nie jestem przedsiębiorcą. Kilka sekund po rozpoczęciu nauki mogłem otworzyć zarówno winiarnie, jak i destylarnie, opracowałem "idealny" plan poświęcenia dwóch różnych miast na mapie odpowiednio do produkcji wina i whisky. "Bitwa nad alkoholem" - nazwałem to. Gdybyście go zbudowali, pomyślałem, że przyjdą. Zrzuć to na dorastanie w latach 90. Poświęć chwilę, by podziwiać moją intrygującą pychę. Rise of Industry jest atrakcyjną symulacją, która obejmuje zarówno logistykę, jak i produkcję, więc wyszedłem na całość. Zbudowałem oczywiście moją gorzelnię, a także budowałem farmy i syfony wodne. Zbudowałem nawet hutę szkła, by butelki i piaskownice tworzyły samo szkło. Wpompowałam pieniądze milionom, tak że atrakcyjność mojego produktu wystarczyłaby dla. I po co? Jak się okazało, miasto, które wybrałem dla mojego eksperymentu, mogło równie dobrze być klasztorem. Żadne sklepy nie chciały mojego wykwintnego produktu. Bitwa Bozy była popiersiem. Nie śledź swoich marzeń, dzieci. Sukces, Rise of Industry mówi nam, że wszystko zależy od tego, czego chcą inni ludzie, a nie od tego, czego chcesz. To sprawia, że ​​od tej chwili to jasne wygenerować nową lokalizację QuickStart lub wzbudzać zwyczaj jeden, odsłonięcie prerię hamlet przerywaną dojrzałe na początku 20. wieku kapitalistycznego wyzysku. Chodzi o badanie podpowiedzi dla losowo generowanych rozproszonych budynków i odkrywanie ich sąsiadów, którzy mają upały na sok pomarańczowy i soda pomarańczowa, a nie znakomicie zapakowane żyto 90 dowód. Zyski i mądrzejsze Podążamy niemal natychmiast po tym, jak spadłem na pomarańczowy sad po ulicy. Skromnie inteligentny garnitur, otwierający papier specjalizujący się w pobliskich kartonach.

Rise of Industry to bardzo głęboka, głęboka linia produkcyjna, oferująca kontrolę całej linii produkcyjnej od surowców (piasek) po komponenty (szkło) i wreszcie do produktów (butelki) i wyrobów gotowych (whisky butelkowana). Będziesz chciał rozplanować swoje drogi i linie kolejowe, aby uzyskać optymalne trasy na rozległej mapie, ustawić żniwiarzy, zbudować magazyny, aby poradzić sobie z nieuniknioną nadwyżką. i micromanage, do których trzy ciężarówki docelowe mogą dostarczać towary. Czasami społeczności chcą się zmęczyć produktem i wolą inny, zmuszając cię do dostosowania się do ich potrzeb. I, cudownie, to nigdy nie wymknęło się spod kontroli. Menu mają charakter pouczający i elegancki, a tutorial, który obecnie jest oparty na tekście tekstowym, ledwo żywi się potrzebnymi. Planiści miasta w realnym świecie mogliby czerpać korzyści z badania tak eleganckiej prostoty. Ta elegancja rozciąga się na krajobraz. Rise of Industry przedstawia powiększanie moich małych miasteczek, radość i abstrakcję, że nigdy nie straciłem z oczu wszystkich moich szlaków handlowych i operacji zbierania. Jest pięknie.

Przynajmniej w koncepcji kartograficznej. Rise of Industry to stosunkowo rzadkie elementy krajobrazu na jego ogromnych mapach. Boję się, jak szybko zdobędę Shire'a. Zacznę od mordorskiego pejzażu rozdartej ziemi i zardzewiałej stali. Byłem smutny i bogaty w równej mierze. Kształtowanie krajobrazu, terraformowanie i zarządzanie zanieczyszczeniami. To ma sens, żeby to wymyślić. Wszystko to przypomina mi: gdy zieleń zniknęła pod asfaltem, gdy dym zgęstniał, rozejrzałem się i zobaczyłem, że sklep zaczął się pojawiać, a znak czasu, innit?

Kategorie