Gry Fantasy online: 16

Avatar anime Avatar anime

Mamy możliwość stworzenia własnej postaci z filmu Avatar. Zobacz ile elementów będziesz miał do wybo...

Zaświeć żarówkę Zaświeć żarówkę

Gra dla fanów elektroniki będziemy musieli łączyć kable na planszy w taki sposób aby zaświeciła się ...

Ben 10 walczy w mieście Ben 10 walczy w mieście

Klikamy na Play gdzie czeka na nas gra z ben 19. Przenosimy się do miasta w którym obecnie trwa walk...

Ubieranka z Fineasz i Ferb Ubieranka z Fineasz i Ferb

Zachęcamy do wzięcia udziału w ubierance dla dzieci w której głównymi bohaterami są Fineasz i Ferb z...

Ubierz blondynkę Ubierz blondynkę

W tej ubierance przenosimy się do pięknego domu gdzie do ubrania będziemy mieli jedną z dziewczyn. W...

Pływanie motorówką Pływanie motorówką

Zasiadamy w grze za sterami motorówki i będziemy musieli dopłynąć do określonych celów jakie są zazn...

Szafa pełna ubrań Szafa pełna ubrań

Kolejna ubieranka dla dziewczyn w której będziemy mieli możliwość ubierania dziewczyny z gry. Po zał...

Ubieranka Fairy Ubieranka Fairy

Czeka na nas w tej ubierance niezwykła dziewczyna. Rozpoczynamy grę klikając na ikonę BEGIN. Następn...

Walentynkowa kolorowanka Walentynkowa kolorowanka

Na tym obrazku widoczna jest scena w której chłopak chce zaprosić swoją dziewczynę na randkę walenty...

Miłosna wyprawa Miłosna wyprawa

Mały chłopiec pragnie spotkać swoją dziewczynę, nim jednak się to stanie musi zebrać wszystkie serca...

Miłosny zamek Miłosny zamek

Ta gra jest specjalnie stworzona na Walentynki.Naszym zadaniem jest udekorowanie miłosnego zamku, mi...

Popeye Popeye

Popeye to wspaniały superbohater który postanowił wyjechać na ciepłą plażę ze swoją dziewczyną Oliwi...

Listy miłosne Listy miłosne

Aneta ma wielu adoratorów. Trzech z nich właśnie wysłało list, prosząc o spotkanie z nią. Wybierz dl...

Jabłuszkowy kucyk Jabłuszkowy kucyk

Dzisiaj są urodziny Jabłuszkowego kucyka, dlatego zaprosił on do domu swoich przyjaciół na imprezę.J...

« poprzednia 1 2 następna »

gry fantasy

gry fantasy Jeżeli lubisz świat fantasy to tutaj macie możliwość odnalezienia ciekawych gier. Proste i bardziej złożone gry fantasy na Ciebie czekają. Odkryj magię takich gier jaka w nich drzemie. Graj w nie za darmo, komentuj i oceniaj. Jeżeli jakaś z tych Ci się spodobała to dodaj ją do ulubionych w swoim profilu na stronie. Gra Supergianta 2014 Transistor pokazuje to najlepiej. Wirtualna metropolia Cloudbank, gdzie ma ona zająć swoje miejsce, jest procesem, który został domyślnie wykorzystany w przeszłości i sugerowano, że został użyty w celu naprawy wirusa za daleko. Są niedoceniane, co prowadzi ich do działania jako zagrożenie dla mieszkańców miasta. Mimo że są ustaleni jako antagoniści, podobnie jak wszystkie postacie, których spotykasz Camerata, dzielą silną identyfikację z ich domem. To tylko strach cię oddziela. Grająca postać tranzystora, Red, jest popularną piosenkarką i muzą dla wielu. Uważam, że wybór zawodu jest celowy. W naszej własnej erze "postfaktów" pogodziliśmy się ze strachem przed utratą naszej tożsamości. Ale na samym początku tranzystora czerwony jest wyciszony. Jest jedyną osobą w świecie, gdzie wszyscy wydają się mówić.

W przeciwieństwie do zespołu magicznych koszykarek Pyre, który właśnie wrócił do domu, przytłoczony stratami, które przeżyła. Niektórzy gracze krytykowali ten finał, ale nie są przyzwyczajeni do smutnych zakończeń, ponieważ wciąż jesteśmy w grach wideo, myślę, że to pokazuje, jak ważne jest realistyczne podejście do tego, co dana osoba może osiągnąć i ile dajemy jednostce. Będąc w Pyre jesteś w trakcie dokonywania zmian. Jej pozycja nie różni się od Cameraty, która w pierwszej kolejności wybiera Cloudbank. Zbuduj tę ścianę Przeszkodą dla Dzieciaka, bohatera pierwszego bastionu Supergiantów, jest znowu podobna sytuacja. W Bastionie dostajesz dziecko kowboja, osiodłanego (przepraszam) z odpowiedzialnością odbudowania swojego świata po tym, jak katastrofa go wytnie. Podobnie jak Red, dziecko jest warte ocalenia. Rozpoczyna to zadanie przed katastroficznym wydarzeniem, zwanym katastrofą, które spowodowało jego własny kraj i miało zakończyć terytorium z sąsiadami. Kiedy pytam Kasavina, dlaczego nie robisz tego przez większość czasu? Bastion walczący z prawdziwymi ludźmi, mówi mi, że zawsze ważne jest, aby nie trywializować przemocy. "To nie przypadek, że śmierć nie jest lekkim tematem w żadnej z naszych gier", wyjaśnia. Potem nadszedł czas, aby opowieść zaprosiła gracza do introspekcji. "To nie jest coś, co sprawia mi lekkość, a jeśli jest to jedna z naszych gier ".

Jak zachowujesz się, gdy wiesz, co twój kraj zrobił, że niewiarygodne rzeczy, aby wygrać konflikt? Bastion bada motywacje ludzi w tym, a nawet sugeruje, że próbują przywrócić im życie. W końcowych momentach Bastionu możesz cofnąć czas lub uczyć się na błędach. Obie decyzje wpłyną na osoby wokół ciebie. Wszystkie trzy gry Supergianta traktują rolę jednostki i nasze relacje ze sobą na różne sposoby. Jeśli starasz się zachować otwarty umysł. Po prostu zła decyzja może wydawać się właściwą rzeczą i jak to zrobić. Przede wszystkim w grach Supergiganta każda decyzja ma swój początek i powód. Jeśli staramy się słuchać więcej, nawet jeśli jest to opowieść wideo, jest to kolejna gazetowa historia horroru, która może zmotywować nas do szukania sposobów. W czasach, gdy "tylko miło do siebie nawzajem" brzmi jak straszna rada, ten zespół twórców gier niezmiennie powtarzając tylko to.

Kategorie