Gry Farmerskie online za darmo: 24

Strzelamy do zwierząt na farmie Strzelamy do zwierząt na farmie

Naszym zadaniem jest obrona farmy prze zwierzętami, musimy je niestety zastrzelić. Kierujemy myszkom...

Gra na farmie Gra na farmie

Zaletą tej gry jest to, iż jest po Polsku dlatego bardzo łatwo będzie nam zrozumieć o co chodzi w te...

Gra farma Gra farma

Pierwsza cześć znanej każdej osobie gra Farm Franzy. Naszym zadaniem jest tutaj utrzymanie farmy, ka...

Gra farma 2 Gra farma 2

Kolejna już cześć kultowej gry z farmą zwaną farm franzy 2. Z porównaniu do pierwszej wersji dodane ...

Gra farma 3 Gra farma 3

Kolejna już trzecia odsłona gra farm franzy 3, zachęcamy do zagarnia w tą gierkę w której mamy wiele...

Gra ogródek Dory Gra ogródek Dory

W doniczkach znajdujących się w grze hodujemy przeróżne roślinki oraz kwiaty. Polecamy zapoznać się ...

Farmerskie Farmerskie

Tego rodzaju gry farmerskie są bardzo dobre dla wszystkich osób interesujących się tą tematyką. W gr...

Farma koni Farma koni

W tej grze na farmie będziemy pracować z końmi. Naszym zadaniem będzie opiekowanie się koniami. Na s...

Symulatory farmy Symulatory farmy

W tej grze symulator farmy będziemy musieli zarządzać farmę. Dawać zwierzętom wodę a także roślinnoś...

Symulatory rolnicze Symulatory rolnicze

Będziemy zarządzać naszym gospodarstwem rolniczym w tej grze. Instrukcje potrzebne do gry odnajdziem...

Gra o farmach Gra o farmach

Od czasu do czasu przechodzi do innej farmy. Naszym zadaniem jest pracowania na farmach i opiekowani...

Nowa gra farma Nowa gra farma

Nowa gra jaką dla Was dodaliśmy jest związana z farmą. Będziemy na niej pracować zbierać polony, któ...

Gospodarstwo rolne Gospodarstwo rolne

Praca w gospodarstwie rolnym nie będzie należeć do najłatwiejszych. Hodujemy tutaj krowy, owce, bara...

Gra warzywa i owoce Gra warzywa i owoce

Jest to ciekawa i prosta gra z warzywami i owocami w roli głównej. Będziemy migli sadzić warzywa jak...

« poprzednia 1 2 następna »

gry farmerskie

gry farmerskie Dla wszystkich osób które lubią gry farmerskie powstał ten dział. Będziemy mogli opiekować się własnym polem, zbierać z niego plony jak i też zwierzętami. Przeznaczone są one zarówno dla dziewczyn które będą miały tutaj możliwość opiekowania się swoim ogrodem gdzie będziemy sadzić owoce, warzywa jak i też kwiatki. W ten sposób uzyskane plony możemy sprzedać. Chłopcy również będą zarządzać swoimi farmami i gospodarstwami rolnymi. W tego rodzaju grach wcielasz się po prostu w pracę rolnika. Zobacz ile zadań ma do wykonania w ciągu jednego dnia. Oczywiście pomagać mu w tym będą różnego rodzaju maszyny rolnicze dzięki którym będzie na przykład orał pole czy je obsiewał. Będziemy także kosić zboże czy też wykonywać wiele innych czynności związanych właśnie z tym zajęciem. Jeżeli jakaś gierka Ci się podoba załóż konto i dodaj ją do ulubionych. Gdy wrócisz na naszą stronę zawsze będziesz ją miał pod ręką. Więc opublikujemy więcej opinii. Sprawdź w poniedziałek, kiedy Overgrowth wyjdzie z gry w królika kung fu. (W 2010 roku napisał: "nigdy wcześniej wilk nie kopnął tak mocno w twarz królika"). X-COM, a obecnie szef indie Snapshot Games, odpowiedzialny za Chaos Reborn i obecnie pracuje nad następcą X-COM Phoenix Point , Ma kilkadziesiąt lat doświadczenia w niezależnym rozwijaniu gier, i chce się z nami tym dzielić co miesiąc. PC Gamer Indie nie byłoby bez naszej puli utalentowanych freelancerów, ale chciałbym podkreślić doskonałą pracę wykonaną przez Austina Wooda. Nasz niezmordowany pisarz informował o takich rzeczach jak mięsiste labirynty A Robot Named Fight i dziwna nowa gra od twórcy QWOP, a także prowadzenie naszej niezależnej GIF Showcase. (Jeśli tworzysz grę i masz do pokazania jakieś gify, wyślij je.)

Wreszcie, chcemy usłyszeć od ciebie. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące gier lub trendów, które chcesz opisać na poniższym obrazku na PC Gamer Indie. Jest tak wiele gier niezależnych, że nie da się nadążyć za nimi wszystkimi, więc dołożymy wszelkich starań, aby być na bieżąco. W nieco bezkierunkowym świecie GTA Online, gdzie potrzebujący NPC dzwonią do Ciebie z prośbami co pięć minut, a mapa jest rozproszona ikonami zadań, które w większości przypominają mewy, najlepsze, co możesz zrobić, to dużo Santosa, który czuje się jak twój , Oprócz kupowania mieszkań i samochodów, istnieje teraz wiele sposobów na zrobienie tego - najbardziej atrakcyjnym (i najtańszym) z nich jest twój własny sprzęt rowerowy. Na początku tego roku wydałem nieco ponad 500 000 $ na porządny hangout w środku Los Santos. Chrzczę ten nowy gang "Biker Grove". Ha. Jestem fajnym facetem. Jestem tu jedyny. Oto mój dylemat: nie chcę nikogo zapraszać do gangu motocyklistów, a chłopcy z PC Gamer są w trybie offline. Więc jestem jednomyślnym gangiem motocyklistów, który w sumie nie jest gangiem, mam dwukondygnacyjny klub i obłąkaną damę boso ze wszystkimi kryjówkami motocyklistów. Więc mam bonga i tarczę do gry w rzutki. Ale te rzeczy same w sobie nie są zabawne. Celem sprzętu motocyklowego jest jazda w formacji z kumplami. Kiedy jest to po prostu pusty pusty klub, masz ochotę na kryzys wieku średniego.

W mojej głowie przedstawiam scenariusz dokładnie taki jak ten. Dzieci się wyprowadziły, a ich partner dołączył do milczącej religijnej sekty, ponieważ mieli dość ich prawie ciągłego bzdur (tak, oglądałem HBO "Pozostałości"). Więc sprzedajesz dom, a potem kupujesz wyczerpany garaż, zaparkujesz tam swój rower i zatrudnisz kogoś do pracy, który nawet nie gra z tobą w rzutki. Zapłaciłem milion ciężko zarobionych dolarów GTA, aby doświadczyć tego praktycznie. Mógłbym to przeżyć w prawdziwym życiu za 20 lat. Dobra wiadomość to w porządku pieniądze. Idę ukraść więzienny autobus ze stacji benzynowej i popędzić skazańców przez gliny. To celowo przypomina genialną misję dla jednego gracza w GTA: The Lost and Damned, gdzie bohater Johnny Klebitz robi to samo. To bardzo ekscytująca misja, która kończy się wraz z wypadnięciem z kilku śmigłowców. Motocyklista aktualizująca się do GTA Online generalnie poczuła się jak hołd dla tej ekspansji - choć narracyjny kierunek posiadania paska rowerzysty sprawia, że ​​czuje się on trochę niesłyszalny (tak właśnie czuję się w innych najnowszych ekspansjach gry). Z przyjaciółmi jednak zabawa w trybie współpracy i jazda w formacji są zabawne. To nie ma być grane solo, naprawdę. Dołączanie do innych przyjaciół, a następnie przypisywanie im ról, dodawanie im dodatkowych umiejętności w walce, wzywanie ich do pomocy dla członków gangu AI, jest prawdziwym powodem, dla którego to robisz. Nie masz zamiaru być samotnym strażnikiem, tylko dlatego, że jest zawstydzający. Upijam się i mam grę w rzutki, a nie prowadzę kolejną misję. Następnym razem, kiedy Phil Savage z PCG wejdzie do internetu, zmuszę go do przyłączenia się do mojego klubu. Ponieważ jestem jego bezpośrednim przełożonym, mogę go do tego zmusić.

Kategorie