Gry Fix online: 9

Salon dla kotka Salon dla kotka

Wybieramy się z naszym kotkiem do salonu gdzie będziemy mieli możliwość zmiany wyglądu naszego kotka...

Strzelanie do ptaka Strzelanie do ptaka

Bardzo prosta gra w której mamy tylko jedno zadanie ustrzelić jak najwięcej latających ptaków. Zobac...

Jazda na skuterze śnieżnym Jazda na skuterze śnieżnym

Ben 10 wybrał się w rejon gdzie obecnie panuje zima i jedynym środkiem lokomocji jakie jest dostępny...

Szukaj z przyjacielem rzeczy Szukaj z przyjacielem rzeczy

Myszka Miki w tej grze już na Ciebie czeka. Będziemy musieli z jej pomocą odszukać pięciu elementów ...

Gra w kierowanie ciężąrówką Gra w kierowanie ciężąrówką

Jest to gra o nazwie: Hay Delivery 2, druga cześć tej znanej gry wszystkim fanom ciężarówek. Po krót...

Gra indianie Gra indianie

Gra indianie już na Was czeka. Wybierzemy się do indisńskiej wioski gdzie będziemy ćwiczyć swoje zdo...

Puzzle Winx  dla dziewczyn Puzzle Winx dla dziewczyn

Będziemy mieli do ułożenia puzzle z Winx dla dziewczyn w każdym wieku. Puzzle te są całkowicie darmo...

Fix my bus Fix my bus

Na obrazku zobaczymy na początek cały zbudowany autobus jednak po pewnym czasie on znika a my będzie...

Puzzle walentynkowe Puzzle walentynkowe

Zmieszaj elementy układanki a następnie ułóż je w całość,dopiero kiedy wszystkie puzzle znajdą się n...

« poprzednia 1 następna »

gry fix

gry fix Graj w klasyczne gry fix dla dzieci w każdym wieku. Znajdziecie tutaj trochę bardziej skomplikowane gierki jak i też zupełnie proste dla osób które takie gry fix lubią. Wybór zostawiliśmy tylko Wam. Jeśli znasz historię swojej gry wideo, prawdopodobnie wiesz, że Blizzard nie zawsze jest międzynarodowym juggernautem, jakim są dzisiaj. Tak, dawno temu, firma, której bohaterowie są wystarczająco kultowi, aby nakręcić hollywoodzki film, zrobiła skromne gry Super Nintendo dla dzieci. Najlepszym pamiętał tych wczesnych gier jest prawdopodobnie The Lost Vikings-którzy są rutynowo użyte w innych Blizzarda franchising, ale nie spać na Rock „N Roll Racing. Zapytaj kogokolwiek, kto grał: ten rocznikowy samochodzik był niesamowity. W 2013 roku ktoś w Internecie, który kochał Rock N 'Roll Racing, oddał swój "hołd" grze na Steam. Nazywano go Motor Rock. Niestety, co zrobił hołd Bliżej do remake'u out-and-out z oryginalnej gry, a także niezwykle bogate szefowie Blizzard nie byli skłonni oddać swojej własności intelektualnej do kilku dzieci ze snu. Motor Rock został usunięty z rynku tydzień po jego wydaniu, a programiści łączą siły, aby zrobić darmowy egzemplarz na swojej stronie internetowej. Chłopaki! Nie ma znaczenia, jak bardzo kochasz daną grę! Nie możesz zrobić sequela na własnych warunkach! Prawdopodobnie słyszałeś o tym. Między hilariously wąskich sekwencji motocykla połowiczne walki, lub, bądźmy szczerzy, sceny seksu oszałamiające gdzie deweloper Eutechnyx utrzymuje Obie partie ubrane jakiegoś dziwacznego powodu jazdy to Hell: Retribution wszedł dziwny sferę charakterystyczny, Wielka infirma w stylu rig-esque. To po prostu złe miejsce. Istnieje wiele okropnych gier wideo, a tylko nieliczni są cenionymi za swoją niekompetencję.

Eutechnyx najwyraźniej nie dostał tej notatki, ponieważ Ride To Hell został wyszorowany ze Steam. Osobiście jestem zazdrosny o każdego, komu uda się zdobyć kopię; jego zło płonęło dwa razy jaśniej, ale tylko pomagało tak długo. To może być moja ulubiona gra z tej listy, ponieważ uwielbiam dobrą, starą, sprzętową, gotową do zdobycia oldschoolową kartę. Pamiętasz kompilacje minigrów Wiimote z ośmioma miliardami śmieci, które były wszechobecne w twoim lokalnym celu około 2007 roku? Zjedz swoje serce. Escape VR, ale zajmuje tę samą posiadłość co chuligan Vasja na liście bestsellerów Steam, więc wiesz, że jesteśmy na jakimś rozrzedzonym terytorium. O ile mogę powiedzieć, z przyczepy, chodzisz po bardzo słabym, brązowym pejzażu, który wygląda na zbudowany na silniku Unreal 2. Na stronie Steam znajdują się dwie recenzje, a obie są pijacko ze złamanym sercem i negatywne.

Wojna Z była jednym z pierwszych wielkich faux pas w historii gier wideo. Trudno sobie przypomnieć teraz, ale był czas, gdy społeczeństwo w ogóle wziąwszy każdy jasnych oczach kampanii indie przy nominalnej wartości, na długo przed wszyscy byliśmy spalone wiele razy. Wojna Z, która jest szczególnie tchórzliwa; postury jako replikator DayZ, wraz z mapą o powierzchni 100 kilometrów kwadratowych w żywym, oddychającym Kolorado. Rzeczywistość jest bliższa prymitywnemu bałaganowi z otwartymi światami PS2, który zraził każdego klienta, którego udało się uwieść OP Productions. Producent wykonawczy Sergey Titov nie pomoże spraw przeprowadzając kilka wojowniczy, unapologetic wywiady z co zrozumiałe, szczwany prasie, w pewnym momencie obwinianie niezadowolonych czytelników do „błędnej” przewidziany zakres projektu. Gra została wycofana ze Steam przez rzeczników Valve, aw 2013 została ponownie wydana z nowym tytułem, Infestation: Survivor Stories. Jeśli w jakiś sposób znajdziesz oryginalny kod The War Z, to jest niesamowite. Mam tylko nadzieję, że to nie sprawi, że poczujesz się brudny.

Kategorie