Gry Friv online: 26

Bekaj ze Shrekiem Bekaj ze Shrekiem

Zadaniem w tej grze jest bardzo łatwe musimy beknąć jak najgłośniej, wtedy też wygrywamy w grze....

Wyścigi samochodzików Wyścigi samochodzików

Czekamy aż załaduje się gra i klikamy w ikonę po prawej Play Game, następnie bierzemy udział w wyści...

Parking w Hollywood Parking w Hollywood

Wybieramy się do USA gdzie czeka na nas hollywood to właśnie na tamtejszych parkingach będziemy park...

Pokonaj kurczaki Pokonaj kurczaki

Ciekawa gra w której będziemy musieli trochę pomyśleć aby pokonać te wszystkie kurczaki, czym będzie...

Zabawy z Pony Zabawy z Pony

Ciekawa gra dla wszystkich fanów kucyków Pony. Gra jest po polsku. W tej grze będziemy musieli odszu...

Stylowa ubieranka dziewczyny Stylowa ubieranka dziewczyny

Dla dziewczyn an dzień dzisiejszy mamy ciekawą ubierankę w klimatach wiosenno letnich. Wiele ciekawy...

Gotowanie na łące Gotowanie na łące

Wybieramy się na łąkę gdzie będziemy przygotowywać przeróżne dania. Mamy nadzieję że spodobają Wam s...

Tiny Transporter Tiny Transporter

Gra w której poruszamy się małym transporterem taką mini ciężarówką po mieszkaniu gdzie zbieramy jed...

Mario wojna Mario wojna

Zadaniem Mario będzie obrona księżniczki. Będzie atakowana niemal przez cały czas. W grze mamy wybór...

Purpurowa ubieranka Purpurowa ubieranka

Bardzo fajna ubieranka w odcieniach fioletu. Właśnie takie kolory będziemy mieli do wyboru aby ubrać...

Sterowanie ruchem pociągów Sterowanie ruchem pociągów

W tej grze będziemy sterowali ruchem pociągów. To właśnie od Ciebie będzie zależało który pociąg zat...

Droga do pałacu Mario Droga do pałacu Mario

Mario za wszelką cenę będzie starał się dotrzeć do Swojego pałacu. Znajduje się ona na samym szczyci...

Wielkanocna ubieranka Wielkanocna ubieranka

W tej grze naszym zadaniem jest pomóc dziewczynce wybrać ubranie na święta Wielkanocne.Wybierajmy z ...

Króliczek i pisanki Króliczek i pisanki

Pomóż małemu wielkanocnemu króliczkowi zniszczyć wszystkie jajka rzucając w nie pisanką.Sterowanie m...

« poprzednia 1 2 następna »

gry friv

gry friv Dla wszystkich użytkowników strony gry-dladzieci.pl powstał nowy dział gdzie macie możliwość pogrania w gry friv. Znajdziemy tutaj różnego rodzaju gierki zarówno dla dziewczyn takie jak ubieranki czy innego rodzaju tematyczne gierki. Dla chłopców również mamy ciekawe gry w których to będziemy mogli między innymi ścigać się samochodami czy też postrzelać. Każdego dnia nowe gry przeznaczone dla dziewczyn i chłopców będą się pojawiać właśnie w tym dziale. Zaletą jest to, że część z nich jest po polsku i macie możliwość łatwego grania. Wybierajcie co tylko chcecie z bogatej bazy jak gry samochodowe, sportowe, przygodowe, zręcznościowe, strzelanki i wiele innych tytułów jakie dla Ciebie mamy. Polecamy również założyć konto, które daje Wam wiele możliwości jak komentowanie rozrywki na naszej stronie czy też dodawanie zabaw do ulubionych. Dzięki temu grasz tylko w te gierki które lubisz bez konieczności ich szukania w innych działach czy kategoriach naszego portalu. Jeżeli macie problem z odszukaniem jakieś gierki to możecie skorzystać z wyszukiwarki jaka oferuje nasza strona. Wszystkie z gierek jakie trafiają do naszego portalu jest przez nas testowana dlatego masz gwarancje bezpieczeństwa dla Waszych dzieci. Dla osób w wieku 1,2,3,4,5,6,7 lat mamy oddzielne działy przystosowane właśnie do ich wieku. Każdy z Was może dodać swoją własną gierkę z friv jedynie co potrzebujecie to aktywnego konta w naszym serwisie. Za różnego rodzaju akcje jak komentarze czy oceny gier oraz dodawanie otrzymujecie punkty, które to możecie następnie wymienić na nagrody jakie znajdują się na naszej stronie.

Jestem najstarszym z pięciorga rodzeństwa, z których wszystkie cztery to dziewczynki. Starsze dwie siostry bardzo skupiały się na błyskotliwych rzeczach i modzie, kiedy dorastały, i pojawiały się w grach komputerowych, ku mojemu rozczarowaniu. W połowie lat 20. przeprowadziłem się z rodzicami i odkryłem, że moje dwie młodsze siostry, w wieku 10 i 14 lat, chciały uczyć się u stóp mistrza. Udało nam się zebrać razem low-endową sieć komputerową LAN w domu dzięki uprzejmości mojego taty, który pracował w IT i zawsze miał kilka zapasowych komputerów. Nie byliśmy w stanie uruchomić żadnych nowych gier w sieci budżetowej, ale udało nam się uruchomić Diablo 2 na wszystkich trzech komputerach i czego więcej potrzebujesz? Mam bardzo miłe wspomnienia z wykrzykując rozkazy z całego domu, kierując moje siostry, jak walczyliśmy bitwy z bossami, gorączkowo podzielenie się ding loot Accor do klasy postaci, maniakalnie nurkowanie jak wszyscy usłyszeli wyraźny „ping” brzmiące spadek gem my wszyscy chciał ... Obecnie jestem w połowie lat 30-tych, a gry komputerowe wciąż są bardzo popularne podczas naszych rodzinnych spotkań. Nawet najstarsze dwie siostry są podekscytowane, gdy uruchamiamy pakiet Jackbox Party. Moja żona i ja chcemy być naszym pierwszym dzieckiem w ciągu tygodnia; mała dziewczynka. Mam obszerny program do gry w linie, aby ją nauczyć. Najpierw? Mistrz Kung Fu w Atari ... Mój tata i ja stworzyliśmy dzbanek na Święto Dziękczynienia około 12 lat temu, gdzie graliśmy w FPS i sprawdzaliśmy, kto wygrał w meczu śmierci. Moja ulubiona gra? Half-Life! Nie miał szansy i opłakiwał, jak "ostatnią rzeczą, którą zobaczyłem, był cholerny łom, który pojawił się znikąd". Zawsze byliśmy rodziną gier. World of Warcraft, więc wymieniłem kilka części zamiennych i dołączyły do ​​mnie w Azeroth. Miała własną subskrypcję na około cztery lata. W młodości była konstruktywną członkinią gildii i pomagała w wielu biegach w lochach. Rzuć na lata, nasz pierworodny ma teraz 17 lat, a każde z ich czworga rodzeństwa ma swój komputer o różnej sile. Terraria jest ulubioną rodziną, budując niesamowite, piękne cytadele, tylko dla najmłodszych, aby wykopać w nich ogromne dziury! Uwielbiam tę historię, ponieważ zapewnia najlepsze możliwe wrażenia w grach wideo. Czasami liczy się to, że jesteście razem.

Mój sześcioletni syn jest na spektrum autyzmu i jeden zmaga się z umiejętnościami motorycznymi. Lubił grać w joysticki, takie jak joysticki "Six-in-One" Atari, które są fabrycznie wyposażone w Pac-Mana i podobne. Lubi gry na tablety, ale tak naprawdę nie grał w grę przy użyciu nowoczesnego kontrolera. Pewnego dnia postanowiłem usiąść na komputerze w Lego Jurassic World. Szybko podszedł do stołu i przez kilka następnych dni grał w jeden rozdział na raz. Samo ustawienie gry nie było tak naprawdę i mogłem zrobić większość ciężkiego podnoszenia dla zagadek. Ale, kiedy skończyliśmy, dwie zmiany były oczywiste. Po pierwsze, lepiej słuchał zagadek. I po prostu chciałem zagrać chłopca. * Głęboki oddech * Ale chcę zagrać tego gościa z tobą, więc wszystko w porządku. " Bawiąc się zabawką i bawiąc się z tatą, grając w "prawdziwą" grę wideo z tym samym kontrolerem, który jest tatą i bratem rzadki sposób. Nie trzeba dodawać, że wkrótce wypróbujemy naszą następną grę lego. Posiadanie taty, który jest już graczem, prawdopodobnie byłby jednym z najfajniejszych rzeczy w historii. Hocus Pocus jest doskonały z wielu powodów. Nostalgia na dyskietce nie jest jednym z tych powodów.

Mój tata prowadził dział IT w firmie, więc nigdy nie brakowało komputerów i części. Heck, nie dostaliśmy nawet nowej konsoli, dopóki nie pojawił się oryginalny Xbox. Mój tata utrzymywał, że gry na PC przewyższają wszystko, co może zrobić Nintendo lub Sony. Wciąż pamiętam, że pomogłem mu zbudować platformę Windows 3.1, gdy miałem sześć lat. To było w czasach udostępniania dyskietek, więc mój tata zawsze wracał do domu z nowymi grami do grania. Jedna z tych dyskietek zawierała grę o nazwie Hocus Pocus. Hocus Pocus jest absolutnie klasycznym side-scrollerem z Apogee, który w rzeczywistości przetrwał próbę czasu ... chociaż mogę być lekko stronniczy. Pamiętam, że godzinami z nim grałem Hocus Pocus. Ostatni poziom wydawał się niemożliwy. Jednym z moich najmilszych wspomnień było siedzenie na kolanach mojego taty, kiedy pokonał ten ostatni poziom i świętował z nim, kiedy w końcu pokonaliśmy grę. Oboje byliśmy zachwyceni ... to było tak, jakbyśmy wygrali na loterii. Jedyna różnica polega na tym, że nie udało nam się wygrać przez przypadek lub szczęście. Zrobiliśmy coś razem. Michael nie był jedyną osobą, która dzieliła się historiami dotyczącymi siedzenia na kolanach taty podczas grania w nie. Mieliśmy mnóstwo zgłoszeń, które opowiadały podobne historie. Oto mój ulubiony, ponieważ komentator LosNipplos doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak mało wniósł wkład. Ale hej, czego możesz oczekiwać od pięciolatka?

Mój tata już dawno wpadł mi w graniu. Wciąż pamiętam, co było początkiem: spędzanie dni pokonując Dune 2000 jako wszystkie trzy frakcje. Kiedy mówię dni, mam na myśli kilka dni. Ostatnia misja każdej z frakcji została przerwana w sobotni wieczór, kiedy mały pięciolatek miał przed snem, a następnie w niedzielę rano znów byliśmy na nim. Nie wiedzieliśmy, jak to zapisać, ale w rzeczywistości funkcja ta nie była dostępna wtedy. Twórcy nie wyobrażali sobie, że ludzie postępują tak wolno, jak my to robiliśmy podczas jednej misji. Nawet tych ostatnich. Ale nasza szybkość postępu z perspektywy czasu ma sens. Z całym szacunkiem dla mojego taty, który najwyraźniej przyszedł do "oryginalnego gracza" od kiedy Atari wyszedł, wszystkie te gry do gier, wszystkie lata mądrości w grach ... To się nie pokazuje. Co tłumaczy, dlaczego pamiętam Dune 2000 jako pierwszą grę, w którą grałem i którą ukończyłem, z naciskiem na I. Prawdopodobnie nie. Najprawdopodobniej jadłem boogersa na ładnych ruchomych obrazach pochłoniętych przez mojego tatę, opowiadającego historię Diuny.

Pierwsze zabawy friv wideo, w które grałem w Wolfenstein 3D i Doom. Siedząc na czwartym czy piątym kole mojego ojca, po prostu przecierałem batonik, gdy robił wszystko inne, ale powiedziałem takie rzeczy jak "dobry kolego zabójcy!" jednocześnie pocierając głowę, aby mnie przekonać, że wyjąłem tego cyberdemona. Lata i lata później, gdy moja matka wyzdrowiała z tętniaka mózgu, przedstawiłem ją Papers. Uwielbiała to i ma własne konto na Steam i uwielbia grać w gry przygodowe 2D point and click. To nie był artykuł o radościach grania w gry. Żyjemy w czasach luksusu, więc wybaczę ci, jeśli zapomnisz o tym bólu.

Mój tata miał komputer, na którym moi bracia i ja graliśmy w nie na PC nie były znane z oferowania podzielonego ekranu dla wielu graczy. Jedynym wyjątkiem był Serious Sam. Mój brat ma klawisze strzałek i mysz, a ja mam wszystkie klucze, które mogłem wyryć razem po lewej stronie. Celowanie za pomocą klawiszy F, G, H i T nie było łatwe. To zawsze niesamowity moment, gdy znajdziesz idealną grę dla graczy. Możesz zobaczyć, jak coś klika w ich mózgu, ponieważ wszystko to razem, w tym momencie widzą to, co widzisz w grach wideo. Moja mama nie ma żadnej zdolności do grania. Widać było, że dzieli się swoim życiem z mężem, ale nie była zainteresowana grą. Naprawdę chciałem mieć zajęcia z moją mamą, ponieważ mamy bardzo mało wspólnych zainteresowań, więc musiałem się sprytnie. Słabość moja mama jest samowystarczalny kryminałów jak Law & Order, CSI itp Jeśli ma oddanych znaków bez osobowości i ulu-umysłu, w którym każdy pracownik bierze zakręty dzielenie się dokładnie jeden kawałek informacji istotnych dla sprawy, ona jest po wszystkim. Właśnie dlatego, gdy usłyszałem o Jej Historii, wiedziałem, że jej miłość do zbrodni mogłaby przezwyciężyć jej apatię na grierki wideo. Jej historia jest absolutnie idealna gra dla non graczami-minimal UI, nie wymaga koordynacji, tak naprawdę to jak oglądanie kilka filmów z YouTube i próbuje poskładać wskazówki. Szczególnie podoba mi się ta mglista gra. Skończyło się na tym, że złapaliśmy kilka arkuszy papieru. Pokonaliśmy go podczas weekendu i świetnie się bawiliśmy. Do następnego? Sprzeczność - Spot the Liar! Sądząc po przyczepie, powinna być tuż za jej uliczką.

Kategorie