gry gazo: 20

Camp rock 2 wielki finał dla dziewczyn Camp rock 2 wielki finał dla dziewczyn

Układanka czeka na każdego gracza który preferuje tego rodzaju gierki. Myszka będzie tutaj potrzebna...

Gra Boska przygoda Sharpay Gra Boska przygoda Sharpay

Ciekawe ubieranki sa już gotowe i czekają na każdą dziewczynę która chce trochę postylizować naszą g...

Zabawa z małą Hanią Zabawa z małą Hanią

Gra zabawy z małą Hanią jest po polsku. Czekać na nas będzie wiele obowiązków związanych z tą małą d...

Gra Umizumi dla dzieci Gra Umizumi dla dzieci

Dla 1 osoby mamy puzzle do poukładania z postaciami z baki dla najmłodszych jaką jest Umizumi. Puzzl...

Szpital dla koni po polsku Szpital dla koni po polsku

Pracujemy w specjalnie stworzonym szpitalu. Będą w nim przebywać wyłącznie konie. Jeżeli jakiś jest ...

Oggy i karaluchy Oggy i karaluchy

Fajna gra z kreskówki gdzie poznamy postacie oggy i karaluchy. Wybieramy jeden z kilku dostępnych ję...

Logiczne motyle kyodai Logiczne motyle kyodai

1000 gier ekstra czeka z gazo.com. Kolejna fajna gra po polsku dla Was. Oryginalna nazwa gierki to b...

Gra karciana UNO Gra karciana UNO

Zagraj online w Uno z komputerem i innymi przeciwnikami. Zobacz kto z Was okaże się wygranym. Talia...

Baśnie ze 1001 nocy po polsku Baśnie ze 1001 nocy po polsku

Czeka na Ciebie 1,2,3,4,5,6 i 7 plansz głównych do pokonania. Sam zobacz czy uda Ci się przejść. Gra...

Świąteczna sylwestrowa fryzura Świąteczna sylwestrowa fryzura

Postaraj się zrobić dla tej postaci jakąś wystrzałową fryzurę. Na pewno będzie wyglądać ciekawie. Je...

Mlp hasbro rainbow rocks 3d Mlp hasbro rainbow rocks 3d

Wybieramy jednego z kilku dostępnych kucyków w tej grze. Po dokonaniu przez Ciebie wyboru przystępuj...

Finn And Jake Finn And Jake

Mamy możliwość zagrania na dwóch graczy lub też samemu gdzie przeciwnika mamy komputer. Po dokonaniu...

Fin krowa i ptaszek Fin krowa i ptaszek

Kolorowa przygoda z krową i jej przyjacielem ptaszkiem na Was czeka. Układaj z pomocą myszki odpowie...

Fin i dzejk pora na przygodę Fin i dzejk pora na przygodę

Zabawa na Ciebie czeka z głównym bohaterem tej kreskówki dla dzieci. Będziemy wraz z Finem skakać po...

« poprzednia 1 2 następna »

gry gazo

Następny już zbiór gier z gazo wszystkie z nich pochodzą właśnie z tego serwisu. Dla Was każda tego rodzaju gierka została przetłumaczona z podaną instrukcją jak należy grać i z krótkimi zasadami. Macie możliwość ścigania się autami na torach czy też w mieście. Pogrania w strzelanki lub zupełnie inne gry dla dziewczyn jak kultowe już ubieranki. Co kilka dni wrzucamy nowe gierki tak abyś się nie nudził i dostawał to co lubisz do pogrania. Zapisuj swoje gierki w dziale z ulubionymi. Funkcje Diary - czyli robienie głupich rzeczy w grach, a następnie pisanie o nich - mają długą historię na grach komputerowych. W tym roku Chris Livingston zbudował Blimpton, miasto Miast: Skylines, gdzie blimps wymazują słońce. Dlatego też wszystkie zwierzęta wykastrowane w The Sims 4: Psy i koty, ale nie przed użyciem The Sims 4 hodować szopy i kotów tworzyć Bystry zwierzę wieki czerwona panda. W Oblivion Chris próbuje zabić wszystkich w tawernie z zatrutymi jabłkami na tydzień żywności. Tak Phil i Samuel próbował będących szarpnięcia w GTA Online i dostałem własnością większych i bardziej uznanych szarpnięć, i wziął do niekonsekwentny podróż na Księżyc w przestrzeni Inżynierów budowanie statków kosmicznych jest trudne. Andy Kelly powtarza swoją rolę jako Zeus, aby nas dręczyć w Arma 3: Apex. Graliśmy również z Geraltem z Rivii w tej grze o winnicy, która była zmagana z zagadkowymi zagadkami Opus Magnuma, Wallowed w Stardew Valley i była przerażona przez Yume Nikki. W tym roku pisaliśmy wiele podekscytowanych słów o grach pierwszoosobowych, zapisując odę do strzelby i odę do karabinu snajperskiego. Mamy więc najlepsze animacje ręczne w grze, z gifami i najlepszymi kopnięciami w grach komputerowych, z gifami.

Lubimy rozgłaszać rzeczy u graczy komputerowych, ponieważ jesteśmy tak pompatyczni. Nic nie ujdzie naszej chęci do rangi i polecam rzeczy, i do końca nie mamy zaokrągla się najlepsze puby w grach komputerowych i miejsce wszystkie gry Sonic & Knuckles jakiegoś powodu. Biorąc sprawy nieco bardziej poważnie, oceniliśmy najlepsze gry RPG, najlepsze gry FPS i wiele innych. Oczywiście nie byłoby roku na PC Gamer bez naszej corocznej serii 100 najlepszych gier. Tymczasem nasze Dlaczego świętuje małe rzeczy, które tworzą świetne gry. Samuel lubi grać w niektóre gry z programem telewizyjnym na boku. Tymczasem Tom uwielbia rozbijać RTS AI w potyczce i nauczył się kochać snajpera w Titanfall 2. Andy uwielbia low-tech gry Alien: Isolation i lubi oglądać taksówkarza w Watch Dogs 2. Gry komputerowe do robienia fajnych rzeczy. Znajomi Minecrafta i tata, który rezygnuje z pracy, aby uruchomić serwer minecraft dla autystycznych dzieci. Spotkaliśmy więc streamerów Hearthstone z Kiblerami i ich wspaniałą pomorską mieszankę, Shino, i rozmawialiśmy z Terry Crews o budowaniu wysokiej klasy komputerów i gry na polu bitwy 1.

W ogromnej, okrutnej przestrzeni wirtualnej gracze EVE Online wciąż produkują najlepsze historie z gier na PC. Steven Messner ucieka w tym roku. Jest wgląd w sztukę oszustwa w EVE Online, a to konto jest największym w historii EVE. EVE intryguje, a nie można przegapić niezwykłej historii oszustwa EVE, który wywołał epicką misję ratunkową. Czy w wierszu, któremu możesz zaufać, nie ma nikogo? Jest jeden facet i rozmawialiśmy z tobą. Mówiąc o oszustwach, szukamy najlepszych opowieści o oszustwach i, wow, jesteście złymi ludźmi.

Ceny kart graficznych biją na boki, w tym roku widzieliśmy wiele sprzętu i sprzętu. Czasem dzieje się nie tak, o czym świadczą osiem brzydkich przypadków na PC, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Ale czasami idzie to (coś w rodzaju), podobnie jak czas, w którym podkręciliśmy GPU do 7GHz z nauką o ciekłym azocie. Budujesz niesamowicie każdego dnia i znaleźliśmy mnóstwo dziwnych i niesamowitych przykładów z naszej serii tygodni. Sprawdź ten gigantyczny, futurystyczny komputer typu riffle i ten statek kosmiczny PCC, i ten komputer o tematyce z motywem dota, wykuty w cholernym dzienniku. Oczywiście jednym z naszych najważniejszych zadań jest nauczenie się, jak Ci pomóc. Zawsze wkładamy komponenty przez wyżymaczkę do najlepszych kart graficznych, najlepszych laptopów do gier, najlepszych krzeseł do gier i wielu innych. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po zakupach, aby uzyskać pełną ofertę.

Kategorie