Gry Ghost online: 6

Gra Scooby Doo 2 Gra Scooby Doo 2

Scooby Doo poszukuje różnych rzeczy w grze takich jak książki oraz inne skarby. Jednak jak to Scooby...

Spongebob i duchy Spongebob i duchy

Skaczemy po statku pełnym duchów. Musimy zbierać bombelki i inne przedmioty w powietrzu. Jedyne na c...

Gra duch Gra duch

Zagraj z duchami i pokonaj je wszystkie. Do gry potrzebujemy strzałek oraz liter S, właśnie nią skac...

Duchy Duchy

Walczymy z ciągle atakującymi nas duchami. Pokonaj te duchy przy pomocy maczugi. Do gry używamy strz...

Kolorowanka duch Kolorowanka duch

Duszek Kacper taką postać właśnie przypomina nam ten duch na tym obrazku do kolorowania dla wszystki...

Dom duchów 2 Dom duchów 2

Kultowy już i znany wszystkim dom duchów odnajdziemy w tej grze. Meblujemy go strasznie jak i też sa...

« poprzednia 1 następna »

gry ghost

gry ghost Przeniesiecie się w tych grach do świata duchów gdzie będą na Was czekać gry ghost zagraj w jedną z nich i zobacz co czekać na Ciebie będzie w takiej rozgrywce. Posiadamy gry dla dziewczyn jak i chłopców. Fighting Fantasy seria książek gra Steve Jackson Ian Livingstone i pierwsza uruchomiła swój debiutancki wpis Czarnoksiężnik z Firetop Mountain w 1982. Zgodnie ze swoją 35. rocznicę w tym roku, Nomad Games-studio za Talisman Talisman Prologue oraz Digital Edition pracuje na cyfrowej inkarnacji o nazwie Fighting Fantasy Legends, która ma nadzieję naśladować cenny styl wybierania własnego autorstwa z oryginalnego przejazdu. Ian Livingstone i Carl Nomada, aby dowiedzieć się więcej o Fighting Fantasy Legends: o co chodzi, co zamierza osiągnąć i jak to służy zarówno nostalgia i nowoczesne oczekiwania. Ian Livingstone CBE był współzałożycielem Games Workshop, współautorem i współautorem oryginalnej serii książek o tematyce Fighting Fantasy i pracował w branży gier wideo od ponad 30 lat. Hej, co integralna część wzrostu Eidos Interactive do sławy w latach 90. przyczynił się do 2007 Tomb Raider: Anniversary i co nazywa "życie prezydenta z Eidos w w 2009 roku. PC Gamer: Oryginalna seria książek Fighting Fantasy ma w tym roku 35 lat. Dlaczego teraz do interpretacji gier wideo? Carl Jackson: Okazja była zbyt dobra, by ją odrzucić, naprawdę - jest to fantastyczna marka o wspaniałym dziedzictwie i świetnej grupie fanów. Nomad Games ma prawie sześć lat i właśnie skończyliśmy trochę doświadczenia. Coś, co zostało już rozpoznane i dzięki naszemu doświadczeniu z talizmanem, pomyśleliśmy, że będzie to dla nas wspaniała rzecz. To świetny rok, aby wziąć udział w Fighting Fantasy z okazji 35-lecia i nowych pomysłów. Tak, zbyt dobrze go przegapić.

Ian Livingstone: Z mojego punktu widzenia doskonale zdawałem sobie sprawę z tego, co mam do powiedzenia na temat Talizmanu sama marka. Myślałem, że Nomad byłby idealny do Fighting Fantasy i pomyślałem, że będzie idealny, ponieważ wcześniej tego nie robiono. Będąc w branży gier wideo od 30 lat, zawsze chciałem skorzystać z okazji, aby pracować z kimś, kto był pasjonatem gry i książek o tematyce fantasy w młodości i mógł to sobie wyobrazić. w formacie cyfrowym. Pojawiły się wersje aplikacji na iOS i Androida, a ostatnio na Steam, ale jest to nowe i naprawdę ekscytujące i nie mogę się doczekać, aż to wyjdzie. Nomad odniósł duży sukces dzięki Talizmanowi Prologue i jego cyfrowej edycji gry wieloosobowej. Z Hearthstone, niezależną wersją gry Wiedźmin 3 oraz interpretacjami gier karcianych The Elder Scrolls Legends w grach karcianych stają się coraz bardziej popularne. Jak myślisz, dlaczego tak jest?

Carl: Osobiście uważam, że gry karciane w ciągu ostatnich 20-30 lat stały się naprawdę wypolerowanymi i naprawdę interesującymi ludźmi. Chociaż Hearthstone i The Elder Scrolls Legends są wyłącznie grami karcianymi, Fighting Fantasy Legends To gra planszowa i karciana, wykorzystująca elementy wszystkich tych gier. Jest talia kart losowo wybranych z kart, które są podobne do książek - które mogą być potworami lub skarbami. Myślę, że odrodzenie gier karcianych związanych z istniejącymi markami jest dla nas świetne. Szkoda, że ​​The Elder Scrolls właśnie uszczypnęli grę w Legends tuż przed naszym wydaniem, ale grałem ich całkiem sporo i bardzo mi się podobało. Trudno powiedzieć, dlaczego ostatnio odrodzili się, ale to dobrze, to na pewno. Ian: Odradza się generalnie w grach planszowych, wydaje mi się, że gry karciane i gry planszowe zyskały rezonans z wieloma przeciwnikami. Carl mówi, że Fighting Fantasy to nie tylko kolekcjonerska gra karciana, to część eksploracji i przechodzenia przez te światy w bardzo innowacyjny sposób.

Kategorie