Gry Gokarty samochodowe online: 14

Mario kart Mario kart

Tym razem wcielamy się w kierowcę Mario i pokonujemy tą trasę wyścigową. Dla tych osób które kochają...

Wyścig gokartami Wyścig gokartami

Tym razem siedzimy za kierownicę gokartu. Wybieramy jednego z nich oraz poziom gry. Polecamy zacząć ...

Wyścig zwierzątek Wyścig zwierzątek

Ścigam się wraz ze zwierzętami gokartami. Kierowanie standardowo w takich grach czyli strzałki. Strz...

Kart gra Kart gra

Za pierwszym razem dość długo musimy poczekać aż gra kart nam się załaduje do końca. Ścigamy się uży...

Gry Kart Gry Kart

Do tej gry kart dobieramy odpowiedni samochód tak zwany kart, którym to będziemy się ścigać w tej gr...

Gokarty Gokarty

Właśnie gokarty czekają na nas w tej grze. Aby zacząć grę należy wcisnąć przycisk spacja. Sami dobie...

Mini zawody kartingowe Mini zawody kartingowe

Bierzemy udział w mini zawodach kartingowych. Do jazdy po tym torze będziemy używali tylko strzałek....

Karting - Gokart Karting - Gokart

Będziecie mieli dużo frajdy ścigając się tymi małymi samochodzikami zwanymi gokartami. Jeżeli chcesz...

Karting MK Karting MK

Gra dla wszystkich osób które lubią pojeździć samochodami, będziemy mogli wybrać odpowiedni poziom t...

Super Kart 3D Super Kart 3D

Scigać się będziemy go kartami po przeróżnych torach w wersji 3D. Wybieramy tylko poziom trudności o...

Monster Racer Monster Racer

Czekają na nas fajne wyścigi w grze gdzie po torze będziemy się ścigali mini. Kliknij na New Game że...

Gra Go Karty 3D Gra Go Karty 3D

Gra w której będziemy ścigali się mini samochodami, które nazywane są gokartami. Grę wyróżnia przede...

Egoztyczne wyścigi samochodowe Egoztyczne wyścigi samochodowe

Będziemy ścigać się w egzotycznych wyścigach na przeróżnych stworzonych trasach. Będziemy ich mieli ...

Ścigamy się gokartami Ścigamy się gokartami

Dla osób które lubią trochę rywalizacji i sportowej atmosfery gdyż tej nam z całą pewnością w tej gr...

« poprzednia 1 następna »

gry gokarty

gry gokarty Jeżeli lubisz się ścigać samochodami to może polubić wyścigi gokartów. W tym dziale czekać na Was będą nowe gry gokarty online. Zostań mistrzem i wygraj puchar. Będziemy się ścigali na różnego rodzaju wyścigach gdzie będziemy mogli zabrać udział w pojedynczych trasach jak i też w całym cyklu zawodów. Ścigamy się również pojazdami różnego rodzaju pojemnościami, czym mocniejsze tym szybsze i oczywiście trudniej się nimi kieruje. Dla graczy przygotowane zostały różne poziomy trudności gierki.

Gokart to mały pojazd silnikowy, posiada 4 koła, używa się go w szczególności do ścigania po specjalnych torach kartingowych. Pozbawiony jest on mechanizmu różnicowego co powoduje, że koła na zakrętach kręcą się z tą samą prędkością obrotową. Napęd zaś zostaje przenoszony przy pomocy specjalnej przekładni łańcuchowej. Jeżeli chodzi o zawodników którzy startują w zawodach kartingowych to muszą posiadać buty sięgające poza kostkę. Odpowiedni kombinezon i homologowane rękawiczki. Jeżeli chodzi o silniki w takich pojazdach to mają zwykle od 60-120 cm³, pojazdy takie rozpędzają się do 190km/h. Jest to najbardziej popularny sport we Włoszech. Prawie całkowicie skąpa i martwa Klątwa Ozyrysa w Destiny 2 sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej rozczarowujących dodatków do Destiny. Obejmuje ona nas dwu- do kampanii trzygodzinnej z wydrążonego historii, maleńkiej przestrzeni publicznej z trochę do zrobienia, a dwóch nowych map multiplayer (trzy na PlayStation 4). Jego jedyną oszczędnością jest fantastyczna gra Raid Lair, która oferuje prawdziwe wyzwania, unikalne łamigłówki i łupy na wysokim poziomie. Nieciekawe kampania odbywa się w środku nowego obszaru Lasu Nieskończona Merkurego (jeśli nie jesteś zakończeniu pobierania questa na jednej z istniejących docelowych) i rozciąga się poprzez włączenie dwóch nowych strajków, zwany ogród Świat i drzewa prawdopodobieństw, w ramach dziewięć pełnych misji. Te strajki są najlepsze części kampanii, dzięki podróżujących w czasie jaunts przez chwile zrezygnował z prezentacji dostrzec Merkurego Kiedy to było znacznie bardziej soczysty, żywy, i przyjemne miejsce do odwiedzenia. Dwóch nowych bossów marnuje jednak duży potencjał. Są mechaniczni, ale są tak słabi, że są pushover dla każdego doświadczonego fireteam. Zostaliśmy drapani po głowach po pokonaniu ich w ciągu kilku sekund i zastanawialiśmy się, gdzie jest walka. Na szczęście są one nieco groźniejsze, gdy stajesz twarzą w twarz z playlistą Heroic Strike, ale to pierwsze spotkanie jest rozczarowujące. Proste powiększanie wrogów sprawia, że ​​walki są ciekawsze, ponieważ pozwala im grać w całości.

Ta sama kwestia anticlimactic to mój główny problem związany z zakończeniem głównej kampanii. (Drobne ostrzeżenie o spoilerach.) Kiedy w końcu spotkasz bossa, którego ścigałeś przez cały czas, samo spotkanie jest absurdalnie łatwe. Po prostu aktywuj kulę, zatrzaskuj ją, a następnie włóż ją do strzału lub dwóch, aby pokonać tego rzekomo boskiego przeciwnika. Nie ma wyzwania i nie ma czasu, w którym czułbym, że jestem w niebezpieczeństwie. Cała kampania w komicznym krótkim czasie trwającym dwie godziny. Ta historia jest równie rozczarowująca, jak rozgrywka. Ostateczne wprowadzenie do enigmatycznego Ozyrysa, który Accor ding do Przeznaczenia lore, zbuntował się przeciwko idei miasta i spowodował masową niepokojów wśród Strażników. Jednak (znowu, spoilery!), Zakończenie fabuły Ozyrysa w niesamowicie anty-klimatyczny sposób dobiegło końca. To wielkie rozczarowanie, gdy widzimy tę okazję do dramatu zmarnowanego z triumfem na pożegnanie. Pozostaje nam więc Merkury: piękne, ale nudne miejsce z jednym nowym wydarzeniem publicznym, tylko jednym nędznym straconym sektorem i kilkoma skrzyniami skarbów. Jest to z łatwością najmniejsza grawalna przestrzeń publiczna w grze Destiny 2, z najmniejszą ilością ruchu. Nieskończony las, przestrzeń nie pozwala podróżować do symulacji z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Merkurego, otwiera się tylko wtedy, gdy zaczynają przygodę, wszystko, co jest nabyte od brata Vance w latarni po zakończeniu kampanii, ale do tego czasu to pozostaje zamknięty i niedostępny. Jeszcze jedna stracona szansa.

Kategorie