Gry Gospodarstwo online: 14

Gospodarstwo rolne Gospodarstwo rolne

Praca w gospodarstwie rolnym nie będzie należeć do najłatwiejszych. Hodujemy tutaj krowy, owce, bara...

Farm Mania Farm Mania

Przenosimy się na wyspę gdzie będziemy prowadzić własne gospodarstwo rolne. Na samym początku gry bę...

Youda farmer 3 Youda farmer 3

Trzecia część kultowej gry farma o nazwie Youda farmer 3 już na Was czeka. Na początku należy poczek...

Symulator Farmy 2012 Symulator Farmy 2012

Nowa gra symulator farmy 2012 już na Was czeka. Będziecie mieli możliwość rozbudowania i zarządzania...

Zbierania jajek w kurniku Zbierania jajek w kurniku

W kurniku na grzędach siedzą kury, będziemy musieli zbierać od nich spadające jajka do pojemnika. Mu...

Ogród z warzywami i owocami Ogród z warzywami i owocami

Będziemy mieli swój własny wirtualny ogródek w którym będziemy uprawiać warzywa jak i też owoce i db...

Sprzedawca warzyw Sprzedawca warzyw

Rozwozimy wyhodowane na farmie warzywa. Zaczynamy naszą przygodę od marchewki którą będziemy transpo...

Gra The Farmer online Gra The Farmer online

Zagraj za darmo w grę the farmer online. Klikamy na New Game podajemy imię i zaczynamy rozgrywkę w t...

Plaża kolorowanka Plaża kolorowanka

Czy wam też marzą się wakacje, ciepła plaża i woda? Wybierając jeden z 3 obrazków możemy na chwilę p...

Ptaki kolorowanka Ptaki kolorowanka

W tej grze mamy do wyboru kilka obrazków przedstawiających różne rodzaje ptaków żyjących na Ziemi. N...

Urodziny kolorowanka Urodziny kolorowanka

Urodziny to zawsze wspaniała okazja do świętowania, przy której można tańczyć, dostawać prezenty i j...

Kochany kotek Kochany kotek

Czy znasz tego słodkiego kotka? Oczywiście, że tak to Hello Kitty. Pokoloruj obrazek na którym kotek...

Kotek w tulipanowym ogrodzie Kotek w tulipanowym ogrodzie

Hello Kitty wybrała się dzisiaj na spacer i przez przypadek dotarła do tulipanowego ogrodu. Bardzo j...

Rodzice Hello Kitty Rodzice Hello Kitty

Dużo mówi się o Hello Kitty, jednak nikt nie wspomina o jej rodzicach. Czy wiesz jak wyglądają? W te...

« poprzednia 1 następna »

gry gospodarstwo

gry gospodarstwo Jeżeli chcecie zarządzać własnym gospodarstwem rolny to doskonałą okazję macie jeżeli wybierzecie gry gospodarstwo. Zarządzać tu będziecie własną ziemią i jeździć maszynami rolniczymi. Kilka nowych gier już w niebawem dla Was. Mamy możliwość również uprawiania tutaj ziemi na której będziemy sadzić przeróżne warzywa, owoce, następnie zbierać plony i je sprzedawać. W ten sposób zarobione pieniądze przeznaczamy na jego rozwój. Zajmować się również będziemy hodowaniem zwierząt od krów po świnki skończywszy. Wielu programistów próbowało ulepszyć swoje gry strategiczne w czasie rzeczywistym do form, które dobrze współpracują z kontrolerem, ale niewiele prób doprowadziło do czegoś, co mogłoby konkurować z tymi zbudowanymi wokół myszy i klawiatury. Najnowszy "Tooth and Tail" gry Pocketwatch sprawia, że ​​ten trend nie jest czymś, czym nie jest. Obejmuje kontroler zamiast traktować go jak przeszkodę. Rewolucja odbywa się w krainie gadających zwierząt. Rozrzutny, pikselowy świat Tooth and Tail przywołuje na myśl mieszankę Animal Farm i Redwall, gdy urocze zwierzęta zostają uwikłane w zaciekłą polityczną i klasową wojnę. Pozornie, Longcoats, Commonfolk, KSR i cywilizowane frakcje walczą o mięso, ale pod spodem jest mnóstwo urazów i bigoterii. Prowadząc wojnę, przeciągając wszystkie te słodkie wiewiórki i sowy na śmierć, są grupą charyzmatycznych generałów. Ci liderzy są waszym oknem na świat, rozmawiają z żołnierzami i kumplami w ośrodkach przed walkami, które przyczyniają się do wojny domowej w kampanii. Są jedynymi postaciami, które możesz bezpośrednio kontrolować, zręcznie unikając wielu problemów związanych z grami strategicznymi opartymi na kontrolerach.

Zamiast przywoływania gier Halo Wars i innych opartych na kontrolerach gier strategicznych czasu rzeczywistego, Tooth i Tail dzielą więcej podobieństw z Pikmin i Little King's Story. Przywódcy ci mogą plądrować budynki, nakazać żołnierzom wycofanie się, przejść do ich pozycji lub zaatakować określonych wrogów i zbadać proceduralnie generowane pola bitew. Ogólnie rzecz biorąc, losowe mapy to dobra rzecz, mieszanie różnych rzeczy i powtarzanie prób w misjach kampanii nieco się różni, chociaż pokolenie proceduralne od czasu do czasu wykasowuje niewyważoną lub trudną do odczytania mapę. Jedyną rzeczą, której przywódcy nie mogą zrobić, to walczyć, mimo że są dobrzy w ucieczce z niebezpiecznych sytuacji. W grę nie wchodzi gimnastyka palcowa, bez względu na to, czy grasz z kontrolerem, czy używasz WASD i myszy, ponieważ zamówienie nigdy nie wymaga więcej niż jednego naciśnięcia przycisku. Nawet budynek jednostkowy został uproszczony, ponieważ każdy z twoich "warrenów" pozwala na wybranie konkretnej liczby jednostek i będzie uzupełniał twoją armię tak długo, jak długo masz żywność i nie osiągnął tego limitu. Oznacza to, że nie musisz ustawiać w kolejce zamówień na budowę, pozwalając skupić się na walce, a nie na administratorze.

Zamiast przywoływania gier Halo Wars i innych opartych na kontrolerach gier strategicznych czasu rzeczywistego, Tooth i Tail dzielą więcej podobieństw z Pikmin i Little King's Story. Dowództwo wojsk w szczególności powinno być znane, jeśli grałeś w którąkolwiek z gier. Przenieś swojego dowódcę w kierunku wrogów (myśl o dowódcy jako kursorze w bardziej tradycyjnych RTSach) i naciśnij przycisk, aby przyciągnąć ich dookoła lub przytrzymaj, aby skupili się na celu. To wspaniałe uczucie, usuwając wiele mikro-zarządzania, które po prostu nie są możliwe, nie mówiąc już o zabawie, jeśli nie używasz myszy i klawiatury. Ale Zęby i Ogon są o wiele szybsze, a ich walki są zarówno większe, jak i bardziej agresywne, więc zdarzały się momenty, podczas najbardziej chaotycznych awantur, kiedy chciałem mieć lepszą kontrolę nad moją

Kategorie