Gry Gumisie dla dzieci: 15

Latające Troskliwe Misie Latające Troskliwe Misie

Troskliwe Misie przy pomocy chmurki jak i też huśtawki będą latać nad łąką pełną kwiatów, będą to ma...

Puzzle Party Puzzle Party

Puzzle Party Troskliwe Misie czekają na ich fanów. Klikamy na Begin i wybieramy jeden z obrazków z m...

Kolorowanka Gumisie Kolorowanka Gumisie

Na obrazku znajdziemy siedmioosobową rodzinę Gumisiów. Mieszkają oni w specjalnie przygotowanej wios...

Fast food Fast food

Czy tobie też od czasu do czasu zdarza się zjeść jedzenie z fast food? Jeśli tak to dzisiaj możesz z...

Cyrkowiec kolorowanka Cyrkowiec kolorowanka

Dzieci, czy jesteście gotowe na wycieczkę do cyrku? Pomaluj wszystkie obrazki przedstawiające postac...

Eskimos kolorowanka Eskimos kolorowanka

Dzieci, dzisiaj naszym zadaniem będzie pokolorowanie Eskimosa który właśnie złowił swoją zdobycz z r...

Rakieta kolorowanka Rakieta kolorowanka

Czy kiedykolwiek widziałeś rakietę? Jest to wielki statek kosmiczny, który służy astronautą do podró...

Strach na wróble kolorowanka Strach na wróble kolorowanka

W tej grze możesz sprawdzić swoją kreatywność, umiejętności malowania i talent. W naszej kolorowance...

Indyk kolorowanka Indyk kolorowanka

W tej grze możesz sprawdzić swoją kreatywność, umiejętności malowania i talent. Czy jesteś na to got...

Morskie stworki kolorowanka Morskie stworki kolorowanka

Czy kiedykolwiek marzyłeś żeby zostać malarzem? W tej grze możesz sprawdzić czy aby na pewno jesteś ...

Halloween kolorowanka Halloween kolorowanka

To jest najlepsza kolorowanka dla dzieci jaka tylko może istnieć. Wybierz obrazek przedstawiający sc...

Ślub kolorowanka Ślub kolorowanka

W tej grze możesz pomalować mnóstwo elementów które potrzebne są do ślubu. Są to takie rzeczy jak: t...

Tatuaż kolorowanka Tatuaż kolorowanka

Wybierz który tatuaż chciałbyś mieć i pokoloruj go swoimi ulubionymi kolorami.Wystarczy,że klikniesz...

Owady kolorowanka Owady kolorowanka

Czy chciałbyś rozwinąć w sobie jakiś ukryty talent? Zastanawiałeś się kiedyś czy może jest to malowa...

« poprzednia 1 2 następna »

gry gumisie

gry gumisie Poznamy Gumisiową rodzinę składającą się z 7 gumisów którzy mieszkali w swojej dolinie. Na naszej stronie poznacie kolorowanki gry oraz puzzle do układania na tej stronie. Będziemy się mogli bawić na całego z postaciami właśnie z tego serialu animowanego dla najmłodszych. Nazwa tej bajki w języku angielskim to Disney’s Adventures of the Gummi Bears, powstał on już w 1985 roku także dość dawno temu. Do tej pory w Polsce mamy możliwość go oglądać. Postacie jakie w niej występują to Cubbi Kabi Sunni Sani, Tummi Tami, Gruffi Grafi, Grammi Bunia, Zummi Zami, Gusto Gusto, Princess Calla Księżniczka Kala, Cavin Kevin, King Gregor Król Gregor, Prince Igthorn Książę Igthorn, Toadwart/Toadie Toadie. Zachęcamy do oglądania i grania. Szybka, opływowa walka jest czasami prosta, zabawna i rozbrajająca. Niektórzy wrogowie, w tym górujący, wrzecionowate stworzenie, kołyszące ogromnym klubem, z którym się zetknąłem, mogą cię zaskoczyć, wycierając pasek zdrowia jednym brutalnym hitem. Inni wrogowie, z których każdy jest zaprojektowany w wyobraźni, mają ciekawe wzorce do nauczenia się i wykorzystywania, i zwykle towarzyszą im sługusy o niskim poziomie, którzy po zabiciu pomocniczo wypluwają przywracające zdrowie czerwone kulki. Ale, szczerze mówiąc, walka jest najmniej interesującą rzeczą, jaką zrobisz w Hob. Jest w zagadkach ekologicznych, które na szczęście stanowią większość gry, w której świeci.

Świat Hob'a jest wspaniały, z wyrazistą, barwną sztuką i poczuciem, że odkrywasz ruiny jakiejś starożytnej, upadłej cywilizacji. Resztki uśpionych maszyn można zobaczyć dookoła ciebie, zarośnięte i rozpadające się, niektóre z nich użyjesz robota do odrodzenia. Łamigłówki obejmują nawigację w labiryntowych lochach, lokalizowanie baterii, aby zasilać martwe maszyny, przesuwać klocki i wykorzystywać dziwną technologię. Rozwiązanie często powoduje, że poziom radykalnie zmienia kształt, otwierając obszary, które wcześniej były niedostępne. Patrzenie na te rozległe, skomplikowane urządzenia, które jęczą do życia i zmieniają świat wokół ciebie, jest imponującym widokiem. Kamera Hob'a jest w większości ustawiona w perspektywie odgórnej, ale czasami może pochylić się za twoją postacią i rzucić kuszące spojrzenie na świat rozciągający się w oddali. Drażni Cię odległymi lokalizacjami, których nie odwiedzasz dużo później, dzięki czemu gra ma niezwykłe poczucie skali.

Poniżej tętniącego życiem, połączonego z całym światem znajdziesz przepastne lochy pełne łamigłówek i ulepszeń dla twojego ramienia, w tym takie, które pozwalają ci używać elektrod do teleportacji wokół poziomu. To miejsce, które tęskni za odkryciem i istnieją sekrety - zwykle w postaci odblokowujących umiejętności kula XP lub kostiumy o unikalnych właściwościach - które sprawiają, że warto to robić. Słabym ogniwem w Hob jest niestety platformówka. Sztywna, stała perspektywa może czasami utrudniać mierzenie odległości między platformami, a skoki są nieco zbyt płaskie i nieprecyzyjne. Większość zgonów, których doznałem, nie była w rękach złych maczug w klubach, ale spadała w dół bez dna albo była atakowana przez naelektryzowane podłogi.

Punkty odrodzenia są miłosiernie bardzo hojne, ale umierając, ponieważ nie byłeś pewien, dokąd wyląduje, nigdy nie przestaniesz być frustrujący. Na szczęście kawałki platformówki nigdy nie są tak skomplikowane ani karane, w przeciwnym razie mogłem stracić wolę przejścia przez nie. Hob jest zaproszeniem do świata pełnego tajemnic, tajemnic i łamigłówek do rozwiązania, w tym sensie jest fantastyczny. Walka oferuje rozsądne wyzwanie i poprawia się wraz z ulepszaniem swojego bohatera, ale nie jest aż tak fascynująca, jak po prostu odkrywanie jego otwartego świata.

Kategorie