gry haftowanie: 9

Haftowanie Mario Haftowanie Mario

Możemy się w tej grze nauczyć wirtualnego haftowania i zobaczyć jaka to jest długa i żmudna praca za...

Gra szycie Gra szycie

Jeżeli lubicie bawić się w szycie to w tej grze będziecie mieli taką okazję. Będziemy mogli uszyć sw...

Wyszywanka obrazkowa Wyszywanka obrazkowa

Jeżeli chcecie się nauczyć wyszywać to dzięki tej grze stanie się to możliwe i będziecie mogli poćwi...

Magiczna ubieranka Magiczna ubieranka

Czy znasz wszystkie postacie Disneya? Jeśli tak, to ta gra jest dla ciebie idealna. Pomóż małej Ani ...

Morska kolorwanka Morska kolorwanka

W tej grze naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, przedstawiającego morskie zwierzęta. Może d...

Dziecięce zabawki Dziecięce zabawki

Czy ty też chciałeś mieć wpływ na to jaki kolor maja twoje zabawki? W tej grze możesz mieć w tym udz...

Kwiaty kolorowanka Kwiaty kolorowanka

Pokoloruj kwiaty zgodnie ze swoim wyobrażaniem, tak jak chciałabyś aby wyglądały.Wybieraj swoje ulub...

Drzewa kolorowanka Drzewa kolorowanka

Pokoloruj to drzewo liściaste tak aby wyglądało inaczej niż na początku. Możesz wybrać nietypowe kol...

Dinozaur kolorowanka Dinozaur kolorowanka

Czy widzisz tego dinozaura? Pokoloruj go według własnego pomysłu, jednak pośpiesz się, dinozaur nie ...

« poprzednia 1 następna »

gry haftowanie

gry haftowanie Poznaj ciekawe gry haftowanie. Dział dla wszystkich dziewczyn gdzie będziecie mieli możliwość haftowania ubrań czy też bluzek i innych przedmiotów. Jeżeli samemu nie dajecie rady grać w jakieś tego rodzaju gierki poproście o pomoc dorosłych. Zachęcamy spróbowania sowich sił w haftowanie realnie i przekonajcie się jak to z tym jest i czy jest to takie łatwe zajęcie jak w grach. Tak mocno uderzyłem nieświadomego strażnika Młotem Uderzeniowym, że jego ciało ześlizgnęło się po korytarzu, komicznie zatrzymując się u stóp czterech jego rówieśników. Ups, pomyślałem. Kiedy czterej inni strażnicy natychmiast zaczęli krzyczeć i atakować, kapitan statku kosmicznego zmienił kurs na bezpieczną stację w odległości zaledwie 30 sekund. Nie przekroczyłem nawet czterech pomieszczeń bez spartaczenia misji, a teraz miałem tylko pół minuty, aby ją uratować, zanim moja postać zostanie schwytana. Nigdy bym się nie spodziewał, że będę mógł spędzić trochę czasu na tym, że kosmiczny łajdak w Heat Signature będzie tak pełen zabawnych, małych niespodzianek. Na szczęście kapitan znajdował się tylko kilka pokoi dalej. Mogłabym go łatwo dostać, zakładając, że nic innego nie poszło nie tak. Używając mojego Sidewindera, teleportowałem się na środek grupy strażników. Zwrócili się do mnie i otworzyli ogień. Przerwałem, przełączałem gadżety na moją tarczę awaryjną i włączyłem ją. W ułamku sekundy między pociskami, które zostawiały broń i uderzały mnie, tarcza włączała się i odbijała rundy na nich. To była rozlew krwi. Następnie, używając mojego Key Clonera z Dalekiego Pasażu, odszukałem klucz od strażnika oddalonego o kilka pokojów i wszedłem na most. Misja została zapisana.

Straciłem rachubę, ile z tych momentów doświadczyłem. Chwile, kiedy mój starannie ułożony plan rozpada się i zmuszony jestem użyć funkcji pauzy, aby przyjrzeć się sytuacji i znaleźć nową ścieżkę do przodu. Heat Signature to wspaniały plac zabaw generowany proceduralnie dla tych, którzy lubią eksperymentować, zawodzić i dostosowywać się. Zabaw się w haftowanie w roli głównej. Fajna zabawa dla dziewczynek. Choć wygląda na to, że jest to Hotline Miami, Heat Signature ma więcej DNA z Dishonored 2, z wyjątkiem tego, co zostało zapisane w proceduralnie generowanej galaktyce sandbox. Jeśli brzmi to ambitnie w przypadku gry zbudowanej w GameMaker, to znaczy, że tak. W dowolnym momencie, nawet podczas misji, inne statki zbliżają się ze stacji do stacji. Podczas jednej z misji inny statek zaatakował tego, którego infiltrowałem, zamieniając ukradkową kradzież w szaloną rasę, by zdobyć przedmiot i wyjść, zanim rakieta wytępi mnie. Nie ma prawdziwej, nadrzędnej narracji dla Heat Signature - nie takiej, o którą się martwiłem. Istnieją cztery wielkie imperia, które rządzą galaktyką, a ty jesteś częścią grupy rewolucjonistów próbujących je obalić. Aby to zrobić, infiltrujesz ich statki i mordujesz, porywasz i kradniesz. Jest tam kilka postaci i opowieści, które można spróbować i urozmaicić, ale żadna z nich nie była wystarczająco angażująca, by mnie zainteresować. Zabawa polega wyłącznie na odblokowywaniu nowych gadżetów i testowaniu mojego talentu poprzez walkę o coraz bardziej śmiercionośne misje.

To, że mapa jest również drzewem technologicznym, jest jednym z najlepszych pomysłów Heat Signature. Istnieje wiele unikalnych pomysłów w Heat Signature. Po pierwsze, nie grasz jako pojedyncza postać, ale obrotowe drzwi losowo generowanych najemników. Kiedy ktoś umrze lub zostanie schwytany, musisz wybrać nowego rekruta. Każda z tych postaci ma swój osobisty wynik, by osiedlić się przeciwko jednemu z imperiów w formie osobistej misji, ale ich zbiorowe wysiłki pomogą także przekonać pobliskie stacje kosmiczne do porzucenia imperium i przyłączenia się do sprawy. W ten sposób odblokujesz nowe gadżety do kupienia z zarobkami z wypełniania misji. To, że mapa jest również drzewem technologicznym, jest jednym z najlepszych pomysłów Heat Signature. Każde imperium ma swoje własne unikatowe gadżety, takie jak Glitcherzy używające teleportów, więc musiałem skupić się na tym, jaką technologię chcę odblokować jako koszt innych opcji.

Kategorie