Gry Hammer darmowe gry online - gry-dladzieci.pl: 16

Samochodowa gra wojskowa Samochodowa gra wojskowa

W grze poruszamy się jeepem wojskowym jest to pojazd bojowy gdzie musimy dojechać do celu gry. Biegi...

Jeep gra Jeep gra

Bierzemy udział w wyścigu jeep, wyścig ten jest pełen przeróżnych niespodzianek napotkanych po drodz...

Kolorowanka jeep Kolorowanka jeep

Super terenowy samochód marki jeep widnieje na tym rysunku i czeka właśnie na Ciebie aż go pokoloruj...

Hummer Hummer

Czy wiecie jaki to model samochodu Hummer może 1,2,3? To nie będzie takie istotne wystarczy, że będz...

Wojskowy jeep Wojskowy jeep

Wojskowy jeep i jazda nim to marzenie nie jednego chłopaka, teraz możemy nim pojeździć w grze. Wsiad...

Hammer dla dzieci Hammer dla dzieci

Czeka na nas już duży wojskowy hammer dla brata i siostry którym będziemy przemierzali przeróżne bez...

Zmierzch Zmierzch

Czy znasz wszystkie postacie ze Zmierzchu? Dzisiaj właśnie one czekają na ciebie abyś użył różnych k...

Jennifer Lopez Jennifer Lopez

Jennifer Lopez to super gwiazda Hollywood. Wszyscy ją znają i uwielbiają. Jest bardzo ładna i mądra....

Shakira kolorowanka Shakira kolorowanka

Czy chciałaś kiedykolwiek spotkać Shakirę. W tej grze jest to możliwe, a co więcej możesz pokolorowa...

Britney kolorowanka Britney kolorowanka

Czy znasz Brintey Spears? Jest to gwiazda pop, aktorka, celebrytka i piosenkarka. Britney lubi zmien...

Jennifer  Lopez kolorowanka Jennifer Lopez kolorowanka

Czy znasz Jennifer Lopez? Jest to gwiazda pop, aktorka, celebrytka i piosenkarka. Jennfier lubi zmie...

Britney Spears kolorowanka Britney Spears kolorowanka

Czy znasz Brintey Spears? Jest to gwiazda pop, aktorka, celebrytka i piosenkarka. Britney lubi zmien...

Kristin Davis kolorowanka Kristin Davis kolorowanka

Czy znasz Kristin Davis? Jest to gwiazda pop, aktorka, celebrytka. Kristin lubi zmieniać swój wygląd...

Galaktyka kolorowanka Galaktyka kolorowanka

Galaktyka to nieuchwytne miejsce dla zwykłego człowieka, ponieważ leży ona bardzo daleko i wysoko. W...

« poprzednia 1 2 następna »

gry hammer

gry hammer Codziennie nasze gry z hammerem pozwolą ci przenieść się w świat pełen przygód i nowych wyzwań. To zdumiewające, jak smutny szloch unosi się nad niesamowitą doliną. Nawet z przerażającymi, bezokimi postaciami Last Day of June opowiada o bite wielkości opowieści o miłości, kochankach, ukochanych i ich utracie. To Carl i June, młoda para w małej nadmorskiej miejscowości. Wypadek pozostawia Carlowi wdowca, ale zamiast zaakceptować przeznaczenie, postanawia wrócić pod każdym kątem czerwca, nie tylko by zrozumieć, co ją zabrało, ale może ją sprowadzić. Jest to krótka, smutna i słodka gra, na którą bardzo chciałbym się bawić. Od razu zaskoczyło mnie, jak ujmujące są dziwne postacie. Mają wielkie okrągłe głowy i tylko wklęsłe doły dla oczu, które są szczególnie dziwne obok ich wrzecionowatych kończyn. Wraz z bełkotami, które mówią, sprawia to wrażenie emocjonalnego. Nie popsuję dokładnie tego, z czym ma do czynienia, ale Last Day of June zajmuje się ciężkimi rzeczami, a postacie działają z ludzkością i lekkością. Wspaniały świat kontrastuje z tragedią tej historii i od razu przyciągnął mnie. Jest w niej ręcznie wykonany wygląd, wszystkie żywe kolory i żywe oświetlenie świadczone w umyślnych, teksturowanych pociągnięciach pędzla. Jest też płytkie pole widzenia, jakby kamera była zablokowana na szerokim otworze. Tło rozmazuje się, gdy pierwszy plan wyskakuje, wszystko kapie jak malunek postimpresjonistyczny.

Malarskie wizualizacje też nie są zbiegiem okoliczności. Poprzednia tragedia doprowadziła June do szukania pocieszenia w jej obrazach, które Carl musi teraz użyć, by ponownie spojrzeć w przeszłość. Są cztery główne obrazy - po jednym dla każdej postaci wspierającej. Gdy wyjdzie na jaw prawda z ostatniego czerwcowego czerwca, wpadniesz w buty młodego chłopca, starca, tęsknej kobiety i ekscentrycznego łowcę, a ich historie odzwierciedlają główny temat straty na różne sposoby. Przesuwając chłopca z jego piłki na latawiec, pozwalam sobie na nową katastrofę, w którą wplątuje się kobieta, więc muszę teraz temu zapobiec. Każdy obraz to w istocie zagadka środowiskowa, rekonstrukcja akcji tej postaci w ostatni dzień czerwca. Wyjaśniono, w jaki sposób każdy łączy się z czerwcową śmiercią, ale musisz zmienić kolejność wydarzeń w sposób, który temu zapobiega. Na przykład młody chłopiec podjeżdża na środek drogi, grając swoją piłką, co zmusza Carla, by go ominął i ostatecznie rozbił samochód. Jak zatrzymać chłopaka na uboczu? Muszę powstrzymać go od gry piłką, ale nie mogę przywiązać go do drzewa. Zamiast tego wkraczam do jego obrazu i nakłaniam go do zabawy latawcem - z dala od drogi. Umieszczenie właściwej osoby w niewłaściwym miejscu może mieć znaczenie w świecie.

Puzzle zaczynają się od prostoty, ale pogłębiają się, gdy odwiedzam coraz więcej obrazów. W pracy jest fascynujący efekt falowania. Moje wybory w jednym obrazie wykluczają opcje w innym, zmuszając mnie do powtórzenia całego łańcucha zdarzeń. Przesuwając chłopca z jego piłki na latawiec, pozwalam sobie na nową katastrofę, w którą wplątuje się kobieta, więc muszę teraz temu zapobiec. Jest to sprytna mieszanka rozwiązywania problemów i opowiadania historii, ale nie starzeje się w skromnym, trwającym od dwóch do trzech godzin, czasie pracy.

Kategorie